Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Ja nie umiem haftowac. Moze bys wyszyla krzyzykami? Podobno latwe.


    żaaart hahaa2.gif

    efcia, Mega, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    żaaart hahaa2.gif
    Nie, no naprawde podobno latwe. Poza tym mozna kupic gotoowe wzory. Np swiety Mikolaj w kominie. Albo choinka z prezentami.
    Wyszywasz i masz. Albo na stol, albo w ramki i na sciane.
    Ladne, modne, gustowne.

    Reni, efcia lubią tę wiadomość

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zarabiam tez duzo. Pracujac 4 dni w tygodniu. I nawet to lubie. XD

    efcia, Dziobak, moremi, iwcia77, pierwiastka lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    peppapig wrote:
    Nie chcę o strasznych rzeczach Wam pisać,ale okrutna jest dla mnie opowieść o Hiobie.
    Wykonanie Jacka Kaczmarskiego ,,Hiob,,
    Jeśli,która ciekawa na you tubie będzie, wzruszające do łez jak Gladiator...

    Znam. Podobnie jak inne jego utwory.

    nick nieaktualny, moremi, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    No patrz. Ja też zarabiam więcej niż średnia krajowa. I cholera w drugi próg weszłam. Kijowe to jest jak na koniec roku obcinają pensję o 32%.
    Ty mnie o progach nie mow, bo mnie strzela. Podatki w No zabijaja tych wiecej zarabiajacych. Ciezko jednak byc bogaczem...
    Za to w grudniu zabieraja tylko polowe podatku. Bedzie na wodke i sledzie...

    efcia, moremi, Mega, nick nieaktualny, iwcia77, BISCA lubią tę wiadomość

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    kuchnia nudna.. chytryke.gif

    będę haftować serwetki na święta, ale nie wiem jakim haftem
    jakieś propozycje?

    kcesz narzygać na serwetunie?

    efcia, Reni, moremi, Magdala, Mega, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Ja zarabiam tez duzo. Pracujac 4 dni w tygodniu. I nawet to lubie. XD
    Ej, ja tez tylko 4.
    Proponuje zalozyc Klub Bogatych. Moge byc prezesem. Lubie fajne stanowiska.

    Magdala, efcia, moremi, Mega, iwcia77, BISCA, pierwiastka lubią tę wiadomość

  • Kisiel Przyjaciółka
    Postów: 72 713

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za streszczenia :)

    Tak sobie siedzę i czytam dzisiejszy dzień i nie wiem o co tu biega i co się dzieje

    efcia, nick nieaktualny, moremi, Mega, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, paszczakin, pierwiastka lubią tę wiadomość

  • dziuniunia Znajoma
    Postów: 22 0

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- wprowadzanie nieprzyjaznej atmosfery.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 14 grudnia 2015, 21:28

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Nie, no naprawde podobno latwe. Poza tym mozna kupic gotoowe wzory. Np swiety Mikolaj w kominie. Albo choinka z prezentami.
    Wyszywasz i masz. Albo na stol, albo w ramki i na sciane.
    Ladne, modne, gustowne.

    Mozna tez na ciuchach znalezc. Czasami ludzie pozbywaja sie cennych rzeczy.
    Znalazlam raz taki muslinowy bialy, koronkowy obrus w kwiaty. Pieknie pasuje do mojego (kupionego i remontowanego za wlasne pieniadze i nie na kredyt ;-) ) domu na wsi.

    Dziobak, efcia, ivf-ivf, moremi, iwcia77, nick nieaktualny, pierwiastka lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Znam. Podobnie jak inne jego utwory.
    Moja młodość,miłość,wspomnienia,wszystkie utwory na pamięć znam..Z Jackiem widziałam się parę razy. Mam zdjęcia,autografy,książki.

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Mozna tez na ciuchach znalezc. Czasami ludzie pozbywaja sie cennych rzeczy.
    Znalazlam raz taki muslinowy bialy, koronkowy obrus w kwiaty. Pieknie pasuje do mojego (kupionego i remontowanego za wlasne pieniadze i nie na kredyt ;-) ) domu na wsi.
    Wygladasz mi na bogacza. Zapraszam cie do mojego domu w No. ;) Wlasnego, nie wynajmowanego.

    Magdala, ivf-ivf, moremi, malgos741, Bozia3, Mega, iwcia77, nick nieaktualny, kapturnica, BISCA, pierwiastka lubią tę wiadomość

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dalam sie wpierdolic. Tfu, wkrecic.

    Dziobak, moremi, Mega, ComeToMeBaby, iwcia77, nick nieaktualny, paszczakin, kapturnica, pierwiastka lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Ej, ja tez tylko 4.
    Proponuje zalozyc Klub Bogatych. Moge byc prezesem. Lubie fajne stanowiska.


    Zglaszam swój akces na członka ;-)

    Dziobak, moremi, iwcia77, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Wygladasz mi na bogacza. Zapraszam cie do mojego domu w No. ;) Wlasnego, nie wynajmowanego.

    Jak znajde chwile wolnego. Zdzwonimy sie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2015, 22:26

    Dziobak, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Zglaszam swój akces na członka ;-)
    No, to juz jest nas kilka. Magdala, ivf - ivf, Morek, ja.
    Fajnie miec taki dobry humorek przed swietami, nie? :D

    ivf-ivf, Mega, iwcia77, pierwiastka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Zglaszam swój akces na członka ;-)

    Jeśli mam dom, spory kawałek ziemi, lasu i parę nieruchomości to jestem bogata? Jeśli tak to też się zgłaszam! ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2015, 22:29

    moremi, Dziobak, Magdala, ivf-ivf, malgos741, Mega, ComeToMeBaby, iwcia77, nick nieaktualny, paszczakin, kapturnica, BISCA, pierwiastka lubią tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Jeśli mam dom, spory kawałek ziemi, lasu i parę nieruchomości to jestem bogata? Jeśli tak to też się zgłaszam! ;-)


    Dawaj, ja też mam ziemię i w dodatku dopłaty z AMiRR ;-)

    Magdala, Dziobak, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, kapturnica, pierwiastka lubią tę wiadomość

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Jeśli mam dom, spory kawałek ziemi, lasu i parę nieruchomości to jestem bogata? Jeśli tak to też się zgłaszam! ;-)

    No ba! Na zastepce prezesa jak nic pasujesz.

    Dziobak, ivf-ivf, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie jak się mówi... w kupie siła ;-)

    Dziobak, Mega, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, kapturnica, pierwiastka lubią tę wiadomość

‹‹ 12628 12629 12630 12631 12632 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ