Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gretka, jak zniosłaś narkozę? Wszystko ok?

    efcia, gretka lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Są jeszcze jakieś tematy wybuchowe na forum? :-)
    42kmoig.gif

    BISCA lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla wrote:
    wybuchowe to chyba nie

    ale chodzi za mną takie pytanie:

    "czy kogoś ćmiło w podbrzuszu 7 dpt komu się udało"? ;-)

    ja nie wiem, ale trzymam kciuki żebyś mogła kiedyś komuś twierdząco na to pytanie odpowiedzieć:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 13:45

    Mimbla, ComeToMeBaby, BISCA lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze się wypowiem w temacie zwolnień lekarskich i wysyłania chorych dzieci do szkoły.
    Pracowałam wego czasu w przedszkolu i zdarzały się przypadki, że przyprowadzano dzieci z gorączką, rzężącym kaszlem, wysypką a nawet krostami ospowymi, raz miałyśmy też przypadek ostrej biegunki. Dziecko jak się okazało miało objawy od rana ale cóż.... W rezultacie spędziłam z zapłakanym malcem malcem trzy godziny w kiblu zanim mama zdążyła wrócić z zakupów. Nie, nie, akurat ta nie pracowała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 13:35

    ivf-ivf, Mimbla, moremi, Bozia3, nick nieaktualny, ania.g, Mega, BISCA, Dziobak, kapturnica lubią tę wiadomość

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    co Ty! JUż kiedyś złapały się za łby hahahah

    przynajmniej coś się dziej a nie tylko ciastka, pierniki czy inne biszkopty ;)

    Simba, iwcia77 lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla wrote:
    wybuchowe to chyba nie

    ale chodzi za mną takie pytanie:

    "czy kogoś ćmiło w podbrzuszu 7 dpt komu się udało"? ;-)

    Załóż osobny woNteczek! :-)

    Mimbla, moremi, ComeToMeBaby, Simba, BISCA, kapturnica lubią tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    I jeszcze się wypowie w temacie zwolnień lekarskich i wysyłania chorych dzieci do szkoły.
    Pracowałam wego czasu w przedszkolu i zdarzały się przypadki, że przyprowadzano dzieci z gorączką, rzężącym kaszlem, wysypką a nawet krostami ospowymi, raz miałyśmy też przypadek ostrej biegunki. Dziecko jak się okazało miało objawy od rana ale cóż.... W rezultacie spędziłam z zapłakanym malcem malcem trzy godziny w kiblu zanim mama zdążyła wrócić z zakupów. Nie, nie, akurat ta nie pracowała.


    No, to powinnam Ci polać,bo mądrze gadasz ;-)

    nick nieaktualny, kapturnica lubią tę wiadomość

  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Gretka, jak zniosłaś narkozę? Wszystko ok?
    a dobrze- jakos 8.15 juz bylam przebrana w granatowa sukienkie i bile kapciuszki, ekspresowy wywiad z anestezjolog( wczesniej ankieta), obudzilam sie nie wiem o ktore, cos polezalam, usiadlam- bez zawirowan, przebralam sie i o 10 juz w samochodzie.
    Teraz tylko boli gardlo troche i oos odczuwam jajniki- ale jakos bardzo nie bola.Dostalam antybiotyk i nastepne klujki (Fragmin).
    Teraz tylko czekac na telefon....

    moremi, nick nieaktualny, Mimbla, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Reni, ania.g, Mega, Simba, BISCA, kapturnica lubią tę wiadomość

    gretka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymam Gretka! &&
    "Tylko czekać"... :)

    gretka, Mega lubią tę wiadomość

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2015, 16:33

    nick nieaktualny, Bozia3, ComeToMeBaby, Mimbla, Mega, Simba, iwcia77, BISCA, kapturnica lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    Mówiłam już kilka razy, ja nie mówię że szczepienia są złe, ale trzeba szczepić rozsądnie. W naszym kalendarzu szczepień jest za dużo i są bardzo szybko podawane. Trzeba najpierw zobaczyć jak się dziecko rozwija i czy nie ma przeciwwskazań do szczepień. Uważam też że rodzice powinni mieć możliwość przeczytania ulotki szczepionki przed jej podaniem, bo to jest zabieg medyczny przeprowadzony na dziecku. Nawet do leków są dołączone ulotki. Miała któraś z Was kiedyś propozycję zapoznania się z ulotką szczepionki w przychodni? Nie jest to dziwne dla Was?
    A jak Cię poddają narkozie, operacji, zabiegowi medycznemu - to siedzisz i czytasz ulotki??? Może trochę zaufania do lekarzy....

    ivf-ivf, kapturnica lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Juz wiem,że punkt zapalny na forum to szczepienia :-) moja wina.
    aż takich zasług sobie nie przypisuj...tu się ta fala toczy od dawna...:)

    ivf-ivf, Simba, BISCA, kapturnica lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    A jak Cię poddają narkozie, operacji, zabiegowi medycznemu - to siedzisz i czytasz ulotki??? Może trochę zaufania do lekarzy....

    Bozia toż podpisujesz wtedy zgodę na zabieg, nie czytasz? Ja czytam, to dla mnie oczywista oczywistość ;)

    Bozia3, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    Bozia toż podpisujesz wtedy zgodę na zabieg, nie czytasz? Ja czytam, to dla mnie oczywista oczywistość ;)
    no zgodę ok - ale jakbym zaczęła czytać ulotki każdej kroplówki, narkozy, leku podanego po narkozie - to by mieli ze mną wesoło hehe :)

    ivf-ivf, kapturnica lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    no zgodę ok - ale jakbym zaczęła czytać ulotki każdej kroplówki, narkozy, leku podanego po narkozie - to by mieli ze mną wesoło hehe :)


    Hehe, ulotek leków czasem lepiej nie czytać, bo jak sie człowiek o słabych nerwach orientuje ile może być skutków ubocznych ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 14:02

    Simba, kapturnica lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Hehe, ulotek leków czasem lepiej nie czytać, bo jak sie człowiek o słabych nerwach orientuje ile może być skutków ubocznych ;-)
    o to to i prawie na każdej zgon...:) ale nawiedzonych nie brakuje - odnajdą każdą w necie...:)

    ivf-ivf, ComeToMeBaby, Simba, kapturnica lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    no zgodę ok - ale jakbym zaczęła czytać ulotki każdej kroplówki, narkozy, leku podanego po narkozie - to by mieli ze mną wesoło hehe :)

    w zgodzie na zabieg jest wszystko wystarczająco wyjaśnione ;)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    o to to i prawie na każdej zgon...:) ale nawiedzonych nie brakuje - odnajdą każdą w necie...:)

    Wiesz już wolałabym być tą nawiedzoną, niż ignorantką, która nawet nie wie na co szczepione było wczoraj Jej dziecko.

    nick nieaktualny, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u logopedy z dzieckiem, jaka miła nauczycielka, taka serdeczna i widać, że jej się chce i lubi swoją pracę, a wiadomo, że ciężka.

    ComeToMeBaby, BISCA, kapturnica lubią tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    o to to i prawie na każdej zgon...:) ale nawiedzonych nie brakuje - odnajdą każdą w necie...:)


    To ja :-) mąż mnie wyleczyl z paranoji, wcześniej było słabo ;-)

    Bozia3, iwcia77 lubią tę wiadomość

‹‹ 12642 12643 12644 12645 12646 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ