Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 17 września 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    i rozbudziłam wyobraźnię, która nie pozostawia wyboru, tylko skłania do działania hahaha :)
    kto wie, moze jeszcze polubie latanie... ;)

    nick nieaktualny, caffe, Bozia3, szczęśliwa 2, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Bo przed ślubem kościelnym musisz opłacić (150zł) panie "znawczynie" płodności i pożycia małżeńskiego, jako jeden z elementów umożliwiający udzielenie ślubu hahahaha

    I to nie były żarty :) Moja szwagierka musiała takiej pani okazać się na ostatniej "nauce" swoimi wykresami. Szkoda, że ja wtedy nie prowadziłam, bo ten ostatni to bym jej wydrukowała i by się pewnie narobilo, no bo jak to - do ślubu z brzuchem, współżyło się??? hahaha :P

    Dla mnie to jest curwa kyrk :)
    ja na temat ślubu kościelnego nie chcę się nawet wypowiadać, w sobotę byliśmy na kościelnym koleżanki i ksiądz takie pierdoły przed i w trakcie głosił, że ona powiedziała że jej noga w tym kościele więcej nie stanie, bo to uwłaczało jej inteligencji.....

    caffe, Bursztyn, Bozia3, nick nieaktualny, szczęśliwa 2, nick nieaktualny, Mango, Iwone lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    kto wie, moze jeszcze polubie latanie... ;)
    przeczytałam "latarnie".......

    caffe, caffe, Bozia3, szczęśliwa 2, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 17 września 2013, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    przeczytałam "latarnie".......
    nie szkodzi, Twoja interpretacja i tak miesci się w temacie :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2013, 13:26

    nick nieaktualny, Bozia3, szczęśliwa 2, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 17 września 2013, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    przeczytałam "latarnie".......
    tez dobrze :D :D :D

    nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 17 września 2013, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    A dni, no coz....maz sie raczej nie zalapie ;)
    oj tam, dasz radę, a potem dziecko będzie miało darmowe bilety lotnicze ;)

    nick nieaktualny, Bursztyn, Bozia3, szczęśliwa 2, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 17 września 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    nie szkodzi, twoja interpretacja i tak miesci się w temacie :P
    no, jak by nie bylo.... :D

    caffe, Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 17 września 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    ja na temat ślubu kościelnego nie chcę się nawet wypowiadać, w sobotę byliśmy na kościelnym koleżanki i ksiądz takie pierdoły przed i w trakcie głosił, że ona powiedziała że jej noga w tym kościele więcej nie stanie, bo to uwłaczało jej inteligencji.....
    nie jest mi to obce :) chociaż ja kościelnego nie mam

    nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    nie szkodzi, Twoja interpretacja i tak miesci się w temacie :P
    tak też pomyślałam :-)

    caffe, Bursztyn, Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 17 września 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, Dziewczynki, z Wami latwiej przezyc te paskudne, deszczowe dni :)

    caffe, nick nieaktualny, Iwone, Bozia3, Rzutka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    nie jest mi to obce :) chociaż ja kościelnego nie mam
    ja też nie mam kościelnego :-)

    caffe, Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 17 września 2013, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    oj tam, dasz radę, a potem dziecko będzie miało darmowe bilety lotnicze ;)
    nie sadze, bo tym razem to nie bedzie British Airways tylko bydlowoz Ryanair....

    caffe, Bozia3, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 17 września 2013, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    nie sadze, bo tym razem to nie bedzie British Airways tylko bydlowoz Ryanair....
    dobre i to :)

    Bozia3, Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 17 września 2013, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    ja też nie mam kościelnego :-)
    i u mnie się nie zanosi, chociaż nie ma przeszkód

    Bozia3, grosza, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    nie sadze, bo tym razem to nie bedzie British Airways tylko bydlowoz Ryanair....
    szkoda, ze nad Łodzią nie przelatujesz, dodałabym Ci otuchy machając łapką (mieszkam blisko lotniska) :-)

    caffe, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 17 września 2013, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    szkoda, ze nad Łodzią nie przelatujesz, dodałabym Ci otuchy machając łapką (mieszkam blisko lotniska) :-)
    mieszkasz blisko, to może tez na wycieczkę pójdziesz, albo pójdziesz się przelecieć? oczywiście samolotem :P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    mieszkasz blisko, to może tez na wycieczkę pójdziesz, albo pójdziesz się przelecieć? oczywiście samolotem :P
    nie mam nic na przeciwko :-)

    caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 17 września 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    mieszkasz blisko, to może tez na wycieczkę pójdziesz, albo pójdziesz się przelecieć? oczywiście samolotem :P
    hahahahahaha :D

    nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 17 września 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    szkoda, ze nad Łodzią nie przelatujesz, dodałabym Ci otuchy machając łapką (mieszkam blisko lotniska) :-)
    ja nawet nie wiem nad czym bede leciec, mysle ze na tym etapie lotu bede nap.......na jak meteor ;)

    nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    nie sadze, bo tym razem to nie bedzie British Airways tylko bydlowoz Ryanair....
    witam laski :*

    Bursztyn, nick nieaktualny, caffe, Rzutka, nick nieaktualny, Iwone lubią tę wiadomość

‹‹ 1269 1270 1271 1272 1273 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ