Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 17 września 2013, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira to istna profesjonalna sesja foto :)
    Pięknie !

    szczęśliwa 2, nick nieaktualny, Mango, Iwone, Bursztyn lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 17 września 2013, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka71 wrote:
    to w jakim kościele tak jest? bo ja jestem regularnie i nikt mnie jeszcze do niczego nie zmuszał
    ale jak ma Cię teraz ktoś zmuszać? to dotyczy przygotowań przed ślubem. I tak jak grosza powiedziała, jest to obowiązkowe.
    Moja szwagierka musiala termometr kupić żeby te pomiary robić i ją pani "uczyła" kiedy współżyć żeby były z tego dzieci.
    Oczywiście można to załatwić innymi kanałami, ale zapłacić i tak trzeba żeby mieć pieczątkę, że się nauki odbyło.

    grosza, szczęśliwa 2, nick nieaktualny, Mango, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • szczęśliwa 2 Autorytet
    Postów: 1053 3746

    Wysłany: 17 września 2013, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    hehehe, w moim przypadku wszelkie anomalia się sprawdzają :P
    i dobrze co sobie będziesz żałować
    ważny efekt końcowy :-)

    caffe, grosza, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hzr10fs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samirka, super fryzurka :-)

    szczęśliwa 2, nick nieaktualny, Iwone lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 17 września 2013, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samirka,

    żeby nie "rozciągać" strony cytując, to powiem Ci, że baaardzo twarzową fryzurę masz zrobioną. bardzo Ci w niej ładnie :)

    szczęśliwa 2, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 17 września 2013, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni a wiesz ze podlinkowałaś swój wykres w stopce..klikając na niego włazimy na glitery hihihi niezłe

    caffe, Reni, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 17 września 2013, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczęśliwa 2 wrote:
    i dobrze co sobie będziesz żałować
    ważny efekt końcowy :-)
    To może powinnam się przestac bzykać, to wtedy "zaskoczę" hahaha

    szczęśliwa 2, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 17 września 2013, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grosza wrote:
    Reni a wiesz ze podlinkowałaś swój wykres w stopce..klikając na niego włazimy na glitery hihihi niezłe
    też tak parę razy się "nadziałam" :P

    nick nieaktualny, grosza, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to chyba dobrze z tymi naukami...my tu takie stare a niewiele umiemy niech się uczą za młodu

    szczęśliwa 2, nick nieaktualny, Iwone, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • szczęśliwa 2 Autorytet
    Postów: 1053 3746

    Wysłany: 17 września 2013, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grosza wrote:
    Samira to istna profesjonalna sesja foto :)
    Pięknie !
    popieram
    samirka nawet tło jest :-)

    grosza, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hzr10fs.png
  • szczęśliwa 2 Autorytet
    Postów: 1053 3746

    Wysłany: 17 września 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 14:33

    nick nieaktualny, grosza, nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny, Mango, Iwone, Bursztyn, Andzia33 lubią tę wiadomość

    hzr10fs.png
  • szczęśliwa 2 Autorytet
    Postów: 1053 3746

    Wysłany: 17 września 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka71 wrote:
    to chyba dobrze z tymi naukami...my tu takie stare a niewiele umiemy niech się uczą za młodu
    a i Dorka jakie stare ???? :-P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    hzr10fs.png
  • szczęśliwa 2 Autorytet
    Postów: 1053 3746

    Wysłany: 17 września 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    To może powinnam się przestac bzykać, to wtedy "zaskoczę" hahaha
    skoro anomalie , to wszystko możliwe :-P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    hzr10fs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczęśliwa 2 wrote:
    teoretycznie, bo jak widać po naszym forum te nauki sa do dupy bo nic nie wnoszą no chyba że ktoś ma wszystko tip top jak w zegarku :-)
    a na tych kursach nie ucza np , że facet może mieć kiepskie plemniki i juz dupa blada baby boom nie ma :-)
    zreszta dla mnie takie sprawy powinny być dowolne kto chce niech się uczy, bada mierzy , kto nie chce nie powinien byc zmuszany, a już kościół9 ksiądz) to wg mnie niech się zajmie moją duszą a nie moją dupą :-P
    cóż takie mam zdanie :-)
    otóż to!

    szczęśliwa 2, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko, że z tego co tu zaobserwowałam od prawie roku większość mających problemy z dupą jak to określiłaś ma problemy i z duszą...ja cierpię bardzo z każdym nieudanym cyklem...

    szczęśliwa 2, nick nieaktualny, Lucky, Iwone, Bursztyn, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny za miłe opinie o włoskach :*

    apropo nauk przedslubnych ,jak chodziliśmy na nie z byłym to było tez z taka babka spotkanie a byłam wtedy juz w ciąży to szybciej z tego pokoju wyszlismy jak weszliśmy hehe takie rzeczy pytała jak nawet gin nie pyta ...nie było mi potrzeba z nia rozmawiać...

    grosza, nick nieaktualny, nick nieaktualny, szczęśliwa 2, caffe, Iwone, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 17 września 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty się może zacznij na co innego nadziewać! ;-)

    poprawiłam
    caffe wrote:
    też tak parę razy się "nadziałam" :P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, szczęśliwa 2, caffe lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kilka dni temu jedna z naszych forumowiczek napisała jak to klinika leczenia niepłodności obcesowo ją potraktowała mówiąc, że koniec współpracy bo nie mogą pomóc...koniec i idź sobie...dokąd?myślę, że właśnie leczyć duszę

    nick nieaktualny, szczęśliwa 2, Lucky, Iwone, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jedni szukają pomocy u gina inni w kościele a inni jeszcze gdzie indziej...nie krytykuj, skąd wiesz co komu pomoże?

    nick nieaktualny, Lucky, Iwone, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • szczęśliwa 2 Autorytet
    Postów: 1053 3746

    Wysłany: 17 września 2013, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka71 wrote:
    tylko, że z tego co tu zaobserwowałam od prawie roku większość mających problemy z dupą jak to określiłaś ma problemy i z duszą...ja cierpię bardzo z każdym nieudanym cyklem...

    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 14:34

    nick nieaktualny, caffe, Olena, Lucky, megan8 lubią tę wiadomość

    hzr10fs.png
‹‹ 1271 1272 1273 1274 1275 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ