Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, a czy ty oby napewno jestes w szpitalu?
    jak nie koty, to chomiki, a teraz jeszcze locha O.o

    Mimbla, ania.g, satori, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry
    w pracy praca , pogieło tych ludzi, po swietach interesy robić?
    jeszcze tylko jutro i biore wolne do 6 :-)

    Dziobak, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    Aniu, a czy ty oby napewno jestes w szpitalu?
    jak nie koty, to chomiki, a teraz jeszcze locha O.o

    ciężarna locha, dodajmy.

    efcia, kapturnica, ania.g, satori, iwcia77 lubią tę wiadomość

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Nie wiem co zrobi, a ja unikam polityki. Mi bardziej chodziło o powództwo cywilne.
    Też do tej pory unikałam polityki, ale jak polityka wchodzi do wymiaru sprawiedliwości, to niestety nie da się od niej uciec.

    kapturnica, efcia, Aasiula, Simba, Mimbla lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hyhy, naprawdę bawi mnie lektura tego wątku o wspomagaczach :


    Wysłany: 6 czerwca, 09:42

    Ja od jakiegoś czasu piję domowy kefir ( grzybek tybetański) podobno reguluje gospodarkę chormonalną i przemianę materii, luki co wydaje mi się że lepsze trawienie po tym.




    chormonalną !!! Grzybek tybetański ! :D

    Dziobak, efcia, nick nieaktualny, Aasiula, Simba, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    awatar ci sie zepsuł

    nick nieaktualny, ComeToMeBaby, kapturnica, Aasiula, Mimbla lubią tę wiadomość

  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    Mimbla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    awatar ci sie zepsuł

    Tak, choinka, wiem. Przykro mi jak jasna ch.

    Bawiłam się przez chwilę w ustawieniach, nawet nie kliknęłam "Zapisz" i....
    najszybciej zmienię jutro.
    No to chyba przestanę pisać na czas jakiś.

    efcia, nick nieaktualny, kapturnica, Aasiula, malgos741, Simba lubią tę wiadomość

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie Ania ? miala juz to usg ?

    efcia, Aasiula lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Bozia, a Ty to już skończyłaś wyścigi konne czy jesteś w trakcie? :P

    Witam poświątecznie ;)
    a dziękuję za troskę - jesteśmy w trakcie...:) iiiihahaha iiiiihahaha....;)
    przeliczyliśmy dawkę z końską na ludzką - i nie jest źle..ostatecznie nikt nie karmi koni byle czym - one cenne są i drogie - więc nic się nie marnuje - witamina E działa... iiiihaha iiiiiihaha...:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2015, 16:47

    efcia, anna maria, Mimbla, Dziobak, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, kapturnica, Aasiula, Mega, pierwiastka, Reni, SolarPolar, malgos741, Simba, moremi, caffe, satori, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania G . trzymam mocno kciuki za Ciebie, żeby poszło jak trzeba...a tą chrapiącą babę obróć na bok w nocy - to pomaga..:)

    ComeToMeBaby, efcia, ania.g, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    Sabcia trzymam kciuki sikaj dwie krechy :D
    lubie ta date - rocznica ślubu - oby ci też przyniosła szczeście :-)
    O to lubię :) będę wróć! Jestem w ciąży jak nic :D

    efcia, ania.g, Aasiula, malgos741, Simba, moremi, satori, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla wrote:
    Tak, choinka, wiem. Przykro mi jak jasna ch.

    Bawiłam się przez chwilę w ustawieniach, nawet nie kliknęłam "Zapisz" i....
    najszybciej zmienię jutro.
    No to chyba przestanę pisać na czas jakiś.
    Wzbudzasz emocje :)

    ComeToMeBaby, efcia, Aasiula, Mimbla, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gdzie ta ania ?

    nick nieaktualny, efcia, ania.g lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Wzbudzasz emocje :)
    Ale swoją drogą, co ta Mimbla ma za obrazki w kompie... :-P hahaha

    nick nieaktualny, paszczakin, Dziobak, Aasiula, Mega, pierwiastka, Mimbla, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    gdzie ta ania ?
    Długo milczy

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Długo milczy
    Może użyła tej poduszki...

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Witam poświątecznie.
    W pracy pełno ludzi .
    Dalej mam katar gigant ,straciłam węch .
    Trzyma kciuki za usg Ani .

    anna maria, ania.g, efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

    201408184765.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Długo milczy
    Milczy bo za wiele to nie wie. Powiedzieli tylko tyle że Julia waży ok 2,5 kg. Blizna cała ale cieniutka. Co ze mną dalej to się dowiem na obchodzie i to pewnie jutro rano dopiero. Dostałam drugą i ostatnią dawkę sterydów. I mam nadzieję że mnie jutro wypuszczą.

    efcia, Dziobak, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, anna maria, Aasiula, pierwiastka, malgos741, Simba, gosia7122, moremi, satori lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Milczy bo za wiele to nie wie. Powiedzieli tylko tyle że Julia waży ok 2,5 kg. Blizna cała ale cieniutka. Co ze mną dalej to się dowiem na obchodzie i to pewnie jutro rano dopiero. Dostałam drugą i ostatnią dawkę sterydów. I mam nadzieję że mnie jutro wypuszczą.
    Czyli jest nadzieja ze pochodzisz jeszcze w dwupaku :)
    Mam nadzieję ze jutro Cię wypuszcza :)

    Aasiula, efcia lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Czyli jest nadzieja ze pochodzisz jeszcze w dwupaku :)
    Mam nadzieję ze jutro Cię wypuszcza :)
    A cholera ich wie. Obym nie musiała tu koczować do terminu donoszonej.

    Matka fantastycznej 4 :)
‹‹ 12741 12742 12743 12744 12745 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ