Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Nie blanszuje. Tylko kupuje bialy nie zielony
    A co jest nie tak z zielonym? Mam zielony, bialego jutro nigdzie nie kupie. Moze byc nie blanszowany?

    Simba lubi tę wiadomość

  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Siostro! Dolacz do wyzwania bikini. Co poniedzialek spowiedz - ile ubylo, jakie treningi zrobilas. Na razie jest Asiula i ja. Wchodzisz w to?

    i ja, a tu moja motywacja

    .....

    eh... to były czasy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 23:52

    Dziobak, malgos741, moremi, Aasiula lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być zielony. Bialy bardziej delikatny, mniej lykowaty.
    Dziobak wrote:
    A co jest nie tak z zielonym? Mam zielony, bialego jutro nigdzie nie kupie. Moze byc nie blanszowany?

    Dziobak, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak, na razie kombinuje jak to zrobić. Jedyne rozsądne rozwiązanie, to znalezienie silki niedaleko pracy, albo jakiegoś basenu i urywanie się na treningi w ciągu dnia. Inna opcja nie wchodzi w gre. Wstaje o 6ej, karmimy dzieciaki, jade do pracy. Wracam z pracy, gotuje, zajmuje się dziecmi do 20.30 i powiem Ci - padam na ryj. O ile jeszcze kilka miesięcy temu kladlam ich a potem leciałam na silke od 21ej do 22ej o tyle teraz po prostu nie mam sily. I jestem przerazona jakie drastyczne zmiany przechodzi moje ciało bez cwiczen do dwóch miesięcy. O.o Ale nie mam zamiaru się masakrować. Po pierwsze ograniczyć węgle, więcej warzyw, ryb, drobiu, mniej chleba no i silka podczas pracy. Treningi w domu odpadaja
    Dziobak wrote:
    Siostro! Dolacz do wyzwania bikini. Co poniedzialek spowiedz - ile ubylo, jakie treningi zrobilas. Na razie jest Asiula i ja. Wchodzisz w to?

    efcia, Dziobak, malgos741, moremi, nick nieaktualny, BISCA, Aasiula, satori, nick nieaktualny, Mimbla, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    A tu moja motywacja
    ...
    super
    motywacje mamy, czas sie zabrać do roboty :D

    Dziobak, malgos741, Aasiula lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Dziobak, na razie kombinuje jak to zrobić. Jedyne rozsądne rozwiązanie, to znalezienie silki niedaleko pracy, albo jakiegoś basenu i urywanie się na treningi w ciągu dnia. Inna opcja nie wchodzi w gre. Wstaje o 6ej, karmimy dzieciaki, jade do pracy. Wracam z pracy, gotuje, zajmuje się dziecmi do 20.30 i powiem Ci - padam na ryj. O ile jeszcze kilka miesięcy temu kladlam ich a potem leciałam na silke od 21ej do 22ej o tyle teraz po prostu nie mam sily. I jestem przerazona jakie drastyczne zmiany przechodzi moje ciało bez cwiczen do dwóch miesięcy. O.o Ale nie mam zamiaru się masakrować. Po pierwsze ograniczyć węgle, więcej warzyw, ryb, drobiu, mniej chleba no i silka podczas pracy. Treningi w domu odpadaja
    U mnie podobnie, z tym, ze pojedynczo ;) Ale ja tez moge cwiczyc dopiero kiedy Adas sie polozy, czyli kolo 20, kiedy juz padam na rylo po calym dniu. W ciagu dnia sie nie da, bo on chce cwiczyc ze mna, wlazi na pilke albo mi na plecy...
    Ale nie moge juz patrzec na moj upasiony zad, wiec zaczynam. No i zdecydowanie tne cukry...

    efcia, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    SZok, jak te brzuchole moga sie zmieniac! To az niemozliwe prawie, nie?
    Jak zobaczyłam foty ciążowe to mi się tak dziwnie zrobiło. Ogromny brzuchol :-D

    Dziobak, efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry wieczór.
    Widzę, że ćwiczycie zawzięcie. :-)

    Ja mam zamiar trochę poćwiczyć na siłowni. Nie mam na szczęscie daleko - wystarczy, że do piwnicy zejdę.
    A tak w ogóle to po swiętach mam 2 kg na minusie.
    Sesese...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 23:32

    moremi, Dziobak, BISCA, efcia, satori, Mega, Mimbla, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzie? Dzie motywacja Dziobaka? No dzie?

    Dziobak, efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Bry wieczór.
    Widzę, że ćwiczycie zawzięcie. :-)

    Ja mam zamiar trochę poćwiczyć na siłowni. Nie mam na szczęscie daleko - wystarczy, że do piwnicy zejdę.
    A tak w ogóle to po swiętach mam 2 kg na minusie.
    Sesese...
    Kobieto! Bój się Buki! Gdzie Ty się podziewasz??? Miałam jutro do Ciebie jechać i wykopać Cię z tej dziury, w ktorej się zaszyłaś.
    Jak młody? I co u Ciebie?

    Dziobak, BISCA, nick nieaktualny, efcia, satori, nick nieaktualny, kapturnica, Mega, malgos741, Mimbla, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Dzie? Dzie motywacja Dziobaka? No dzie?
    Sie usunelam sie.

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wacia !!!!! :-)

    efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Bój się Buki!
    Fantastyczne! Kradne!
    Albo niech to bedzie nasze forumowe powiedzonko! PLisss!!

    efcia, Mega, Mimbla lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Fantastyczne! Kradne!
    Albo niech to bedzie nasze forumowe powiedzonko! PLisss!!
    A nie jest?
    Na pewno nie jest moje.

    efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Sie usunelam sie.
    Poprosze zatem na priv. Powiesze sobie na lodówce :-)

    Dziobak, efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Kobieto! Bój się Buki! Gdzie Ty się podziewasz??? Miałam jutro do Ciebie jechać i wykopać Cię z tej dziury, w ktorej się zaszyłaś.
    Jak młody? I co u Ciebie?

    Młody bez większych zmian.
    Aaa nie, chory jest własnie.
    Bolało go trochę gardło jeszcze przed Sylwestrem. Czailismy się z antybiotykiem i już mu prawie przeszło bez aż tu dzisiaj rano wstał znowu z bólem gardła.

    Ogólnie święta i końcówka roku dały mi w kość.
    Jestem w nastroju "Niewiem-niemogę-nieumiem-niechcemisię".
    I jeszcze moja mama włazi mi na głowę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciąg dalszy...
    Widziałam zdjęcia ze spotkania w Trójmiescie. Fajne. Żebym ja bliżej mieszkała!

    Dziobak, moremi, efcia, BISCA, Aasiula, Mega, malgos741, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Młody bez większych zmian.
    Aaa nie, chory jest własnie.
    Bolało go trochę gardło jeszcze przed Sylwestrem. Czailismy się z antybiotykiem i już mu prawie przeszło bez aż tu dzisiaj rano wstał znowu z bólem gardła.

    Ogólnie święta i końcówka roku dały mi w kość.
    Jestem w nastroju "Niewiem-niemogę-nieumiem-niechcemisię".
    I jeszcze moja mama włazi mi na głowę.
    Wacia, kiedy masz ferie? Dawaj do mnie! Zostawisz chlopakow, poradza sobie i sie u mnie zrelaksujesz! :)

    moremi, efcia, nick nieaktualny, BISCA, satori, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to czuję się jakby mnie czołg rozjechał. :-\

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wacia, do Dziobaka nie jedź. U nas biegun zimna przecież.

    Malemu zdrowia życzę, a Tobie odpoczynku.

    nick nieaktualny, efcia, Dziobak, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
‹‹ 12787 12788 12789 12790 12791 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ