Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Witam
    Nie śpię od 4.30. Nie mogę i już. Wszystko przez emocje ;)
    To wczorajszy
    .

    Nie mogę powiedzieć, ze jestem oazą spokoju ;)
    No to co Ty nas nie budzisz!!!! Aaaaaaaa!!!!!!! Aaaaaaaa!!!!!! <3
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!

    No proste - wystarczylo odpuscic - od zawsze to powtarzam ;)
    Ale zajebiaszczo! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 09:18

    nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, efcia, pierwiastka, Aasiula, malgos741, kapturnica, ania.g, BISCA, ComeToMeBaby, Mega, nick nieaktualny, beates, gosia7122, Mimbla, satori, paszczakin, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabinko, wspaniale :-) bardzo dobra informacja z rana :-) dbaj o Was.

    nick nieaktualny, kapturnica, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powrot do pracy po dwoch tygodniach laby...ehhh...
    Snilo mi sie dzisiaj ze waze 79kg, takze koniec z pytaniami: co jemy? od dzisiaj obowiazuje: czego NIE jemy?
    Poza tym - Max z rana 39 stopni goraczki - chyba tez nie chcial zebym szla do pracy :(
    Trzeci blizniak do zlobka, takze przezywam jak za swoje :(

    I gdzie jest w tym wszystkim Pani?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 09:23

    kapturnica, nick nieaktualny, ivf-ivf, ania.g, moremi, Aasiula, BISCA, ComeToMeBaby, efcia, Dziobak, Mega, nick nieaktualny, gosia7122, Mimbla, satori, paszczakin, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszcza trzymasz się?

    ComeToMeBaby, efcia, paszczakin lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Powrot do pracy po dwoch tygodniach laby...ehhh...
    Snilo mi sie dzisiaj ze waze 79kg, takze koniec z pytaniami: co jemy? od dzisiaj obowiazuje: czego NIE jemy?
    Poza tym - Max z rana 39 stopni goraczki - chyba tez nie chcial zebym szla do pracy :(
    Trzeci blizniak do zlobka, takze przezywam jak za swoje :(

    I gdzie jest w tym wszystkim Pani?
    Simba zmień suwaka. Twoje chłopaki już skończyły rok ;)

    Simba, moremi, Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina, to teraz nie zapomnij przejść się po innych wątkach z dobrą radą o odpuszczeniu starań!
    He he

    sandra80, moremi, nick nieaktualny, Aasiula, BISCA, ComeToMeBaby, efcia, Mega, nick nieaktualny, kapturnica, Mimbla, satori, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łączę się z tymi ćwiczącymi i odchudzającymi, od dziś nie jem słodyczów (o ja biedna, nie wiem jak to zniese) i drugi dzień z Chodakiem dziś zrobię ;)
    o i mąką od dziś mym wrogiem ;)

    moremi, nick nieaktualny, Aasiula, BISCA, ComeToMeBaby, efcia, Dziobak, satori lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no i odpuszczam starania oczywiście, a Vuj z niemi

    nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, Aasiula, BISCA, ComeToMeBaby, efcia, Mega, nick nieaktualny, kapturnica, Mimbla, satori, paszczakin lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry poniedziałkowo!
    Ja dopiero we czwartek do roboty idę! Dzisiaj może jakiś spacer po ciuchlandach? Jakos mi się zachciało upolować coś nowego za małe pieniadze. Potem jeszcze ortodonta, i wizyta u rodziny.
    Marzę o całkowicie wolnym dniu.

    Dziobak jeszcze trochę i naprawdę do Ciebie przyjadę!

    Miłego poniedziałku- o ile to możliwe!

    ivf-ivf, sandra80, ania.g, Simba, moremi, nick nieaktualny, Aasiula, BISCA, efcia, Dziobak, Mega, beates, kapturnica, gosia7122, satori lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    a no i odpuszczam starania oczywiście, a Vuj z niemi

    Witaj w Klubie! :-)

    sandra80, ania.g, malgos741, moremi, Aasiula, efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry zimno pada deszcz ze sniegiem :-(

    Simba lubi tę wiadomość

    201407014965.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabcia piekna noworoczna wiadomosc ,ciesze sie z calego serca :-)

    ivf-ivf, nick nieaktualny, efcia lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula 04.01.2016
    Sabina 04.01.2016 hanghead.gif
    Bisca 5.01.2016
    Jastra 5.01.2016
    Pierwiastka 9.01.2016 egzamin
    Bozia 10.01.2016 egzamin
    Jastra 12.01.2016
    Reni 19.01.2016
    krycha.stara styczeń 2016 http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif
    Bisca styczeń 2016 http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif
    Reni luty 2016 http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif

    ania.g, ivf-ivf, malgos741, Simba, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, BISCA, efcia, Mimbla, satori, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni, Sabinka już w ciąży :-)

    nick nieaktualny, BISCA, Mimbla, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Reni, Sabinka już w ciąży :-)

    wczytaj się

    jeden, dwa, milion testów ciąży nie czyni
    czekamy na wynik bety

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 09:56

    nick nieaktualny, moremi, BISCA, efcia, Mimbla, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabcia nam dobrze rok zaczęła

    czuję, że to będzie dobry rok :-D

    malgos741, nick nieaktualny, BISCA, Aasiula, Simba, efcia, beates, kapturnica, Mimbla, satori, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa?
    Kometa jest?

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Sabcia nam dobrze rok zaczęła

    czuję, że to będzie dobry rok :-D
    Czujesz? Mylam się ;) a za zimno żeby się spocic ;)

    moremi, Aasiula, efcia, kapturnica, satori, ania.g, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    wczytaj się

    jeden, dwa, milion testów ciąży nie czyni
    czekamy na wynik bety


    Ok, ja wychodzę z założenia, że jak test pozytywny to jest ciąża :-) więcej entuzjazmu ;-)

    Simba, kapturnica, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Ok, ja wychodzę z założenia, że jak test pozytywny to jest ciąża :-) więcej entuzjazmu ;-)

    a ja wychodzę z założenia, że na liście są osoby, które mają badania, testy czy inne zabiegi :-)
    ciąży na tej liście nie zaznaczam, to raczej higienistka robi na swojej porodówkowej :-D

    na mojej Sabcia była w labie oddać krew i czekamy na wyniki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 10:26

    moremi, nick nieaktualny, BISCA, Aasiula, efcia, Dziobak, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 12797 12798 12799 12800 12801 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ