Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    czy Paszcza przeżyła????????
    zaczynam też się o nią obawiać...

    efcia, paszczakin lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny za kciuki
    Pomogly :)

    Dwa pecherze 23 I 24
    Dostalam na pekniecie 2 zastrzyki
    Endometrium Piekne
    Uffff

    ComeToMeBaby, nick nieaktualny, satori, Mango, nick nieaktualny, efcia, SolarPolar, nick nieaktualny, gosia7122, gretka, Mega, beates, Mimbla, BISCA, malgos741, nick nieaktualny, Dziobak, kapturnica, Simba, Bozia3, paszczakin, pierwiastka, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, ania.g, Lucky, iwcia77 lubią tę wiadomość


  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    ty se uważaj na słowa.
    mówię ci.
    Grrrr20.gif




    lollol360.gif


    Fajne te hieny :-)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    imówia ze kobiety sa czepialskie,ale on bije je wszystkie o głowe

    nick nieaktualny, efcia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda... wypomina ci coś sprzed roku?!
    no nie brzmi to dobrze.

    może zabrakło mu wiary w siebie?

    efcia, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Dziekuje dziewczyny za kciuki
    Pomogly :)

    Dwa pecherze 23 I 24
    Dostalam na pekniecie 2 zastrzyki
    Endometrium Piekne
    Uffff
    i teraz robisz twixy i jakby co to jednego kupię :P

    Aasiula, BISCA lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Magda... wypomina ci coś sprzed roku?!
    no nie brzmi to dobrze.

    może zabrakło mu wiary w siebie?
    tez mu to sugerowalam

    a i jeszcze jeden kwiatek
    jest szorstki,niemily,zaczyna wypominac mi moich ex partnerów

    se mysle o co kaman ,a ten na trzeci dzien ,bo na fejsie lajkuje caroline ,vincenta,a jego to jakoś nie,
    kurwa no!! to jua zalajkowac zdjecia faeta nie moge?
    i usunal mnie z listy znajomych

    czy to jest normalne,sie pytam??/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wybrakowany egzemplarz mi sie trafił czy co!!??

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda* wrote:
    witam w nowym roku :)


    Sabina ,gratuluje!! jak to dobrze czasem odpusic :)

    no i witamy Juleczke :)

    WIECIE CO ,normalnie to sie tak nie uzewnetrzniam,ale musze bo sie udusze :P
    moj facet jest głupi i tyle!
    ponad rok temu bylismy razem w saunie,on po raz pierwszy w zyciu,chcialam zrobic mu przyjemnsc i go zaprosiłam ,szybko tego pozałowałam bo narzekał cały czas a on teraz do mnie ze ja sie tam na facetow gapilam i dlatego tak mu sie nie podobala ta sauna.
    nosz normalnie niech mnie uj strzeli,cos mnie sie wydaje ze on mnie mierzy swoja własna miara.
    w ogóle facet mnie ostatnio do bialej goraczki doprowadza.
    musialam sie wyzalic,no,bo on mi robi awantury o gówno dosłownie


    źle mi z tym dziewczyny :(


    Madzia, przykro mi, teraz gdy macie małego skarba... nago w tej saunie? Może to mu gdzieś po głowie chodzi, że inni faceci byli nago.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda* wrote:
    tez mu to sugerowalam

    a i jeszcze jeden kwiatek
    jest szorstki,niemily,zaczyna wypominac mi moich ex partnerów

    se mysle o co kaman ,a ten na trzeci dzien ,bo na fejsie lajkuje caroline ,vincenta,a jego to jakoś nie,
    kurwa no!! to jua zalajkowac zdjecia faeta nie moge?
    i usunal mnie z listy znajomych

    czy to jest normalne,sie pytam??/


    Nie. No sorry, ale nie.

    kapturnica, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmmm, cos mi sie wydaje ze o zadna saune tu nie chodzi, tylko cos sie musialo wydarzyc, ze jest cholernie zazdrosny.
    A to niestety moze strasznie zepsuc zwiazek.
    Musisz sie dowiedziec/domyslc o jaka sytuacje chodzilo i sprobowac nie zaogniac sytuacji. Jesli wczesniej mu to lajkowanie nie przeszkadzalo, a teraz az tak przeszkadza, to o cos powaznego chodzi.
    Musicie pogadac na spokojnie, bo chyba samo sie nie naprawi...
    Tak se mysle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 20:46

    efcia, BISCA, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide se wziac prysznic,moze to mnie troche zrelaksuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz kurna nie moge,on zawsze cos znajdzie
    kompleksy czy co?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, on ma syndrom odstawienia teraz.

    efcia, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, kapturnica, Simba, sandra80, pierwiastka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ania.g, satori, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    ty, a gdzie się to sprawdza? bo bym sprawdziła żeby wiedzieć ile to jeszcze potrwa... :)

    Kometa no budyń jak nic ;D

    49 -cykl starań

    nick nieaktualny, BISCA, moremi, satori lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    skąd masz ten numer? :)
    Nr cyklu. Ja mam 41 :)

    efcia, Mega, malgos741, moremi, satori lubią tę wiadomość

  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2016, 18:13

    nick nieaktualny, efcia, Aasiula, malgos741, BISCA, Bozia3, nick nieaktualny, moremi, ania.g, satori, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Dziekuje dziewczyny za kciuki
    Pomogly :)

    Dwa pecherze 23 I 24
    Dostalam na pekniecie 2 zastrzyki
    Endometrium Piekne
    Uffff
    Bendziesz mojom parom, bendziem się uśmiechać, bendziem liczyć gwiazdy i kopnięcie w brzuch XD lalala

    caffe, Aasiula, Mega, malgos741, BISCA, kapturnica, Bozia3, nick nieaktualny, moremi, satori, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [QUOTE

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2016, 18:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu nasza kochana gratuluję Julenki :) piękne imię i niech ona też Wam pięknie rośnie :)

    caffe, Simba, ania.g, satori, iwcia77 lubią tę wiadomość

‹‹ 12812 12813 12814 12815 12816 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ