Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    Kometa no budyń jak nic ;D

    49 -cykl starań
    taaaaak? aaaaaa, bo to ja kurdę nie liczę. ale to działa odwrotnie niż w kolejkach... tzn kto ma największy numerek ten powinien jak najszybciej przejść na drugą stronę :P

    efcia, Mega, malgos741, moremi lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • *aga* Autorytet
    Postów: 364 1761

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina jak nic jutro na zakupowy szał staników wyciągam męża ;-)



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2016, 18:58

    caffe, nick nieaktualny, malgos741, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, ania.g, satori, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Żyj chwilą ! Chyba, że chwila jest nieprzyjemna, w takim przypadku zjedz ciasteczko. –Ciasteczkowy Potwór
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    taaaaak? aaaaaa, bo to ja kurdę nie liczę. ale to działa odwrotnie niż w kolejkach... tzn kto ma największy numerek ten powinien jak najszybciej przejść na drugą stronę :P

    no i o to mi chodziło, dlatego pisalam ze jestem gdzies na poczatku kolejki

    oj budyń, budyń ;D

    Mega lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    no i o to mi chodziło, dlatego pisalam ze jestem gdzies na poczatku kolejki

    oj budyń, budyń ;D
    ale na początku początku czy początku końcu? tuptup.gif

    efcia lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Nie dość, że lizus to jeszcze kabel!
    Nie kabel tylko donosiciel. Kable to byly w 20 wieku, teraz jest wi-fi

    efcia, Mega, Reni, Mimbla, malgos741, Dziobak, kapturnica, paszczakin, nick nieaktualny, moremi, satori, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    Sabcia a kiedy druga bete zrobisz ( jesli masz taki zamysl) bo 6 jest dniem wolnym?
    Czwartek albo piątek. Zależy kiedy uda mi się wyrwać z pracy. Dam znać :)

    SolarPolar, efcia, Aasiula, Mimbla, malgos741, BISCA, nick nieaktualny, moremi, satori lubią tę wiadomość

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berenika wrote:
    aa ciekawe jak tam u ani ?


    a ja z G byłam 1.01 na Gwiezdnych Wojnach i polecam ,jak ktoś lubi sagę to warto obejrzeć i tą część :)

    Tez bylam
    Tez widzialam
    Tez polecam

    beates, nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny, satori lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    ale na początku początku czy początku końcu? tuptup.gif

    babo wredna , na początku kolejki
    a dla scisłości Sabinke puscilam przed sie

    nick nieaktualny, Mega, malgos741, BISCA, satori lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    babo wredna , na początku kolejki
    a dla scisłości Sabinke puscilam przed sie
    ale że z której strony? z tej co dają czy z tej co każą czekać?
    :P

    edit: aaaaa, Sabinkę... czekaj czekaj- czyli że na początku początku z tej strony gdzie dają. :) to super! cieszę się :)
    edit2: i czemu niby wredna???.... czuję się dzisiaj taka niezrozumiała... :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 21:19

    efcia, Mega, malgos741, satori, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Bendziesz mojom parom, bendziem się uśmiechać, bendziem liczyć gwiazdy i kopnięcie w brzuch XD lalala
    Tak tak tak <3

    nick nieaktualny, efcia, malgos741, BISCA, satori lubią tę wiadomość


  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    ale że z której strony? z tej co dają czy z tej co każą czekać?
    :P

    edit: aaaaa, Sabinkę... czekaj czekaj- czyli że na początku początku z tej strony gdzie dają. :) to super! cieszę się :)
    edit2: i czemu niby wredna???.... czuję się dzisiaj taka niezrozumiała... :P

    wredna to tak pieszczotliwie ;D

    nick nieaktualny, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Ej, a jak się wkurwilam na chłopa, to mogę chyba kawałek czekolady. Gorzkiej.
    Czy nie?
    Nie mozesz.

    malgos741, Dziobak, BISCA, efcia, moremi lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leży obok i chrapie!
    Niepokojąco drży mi ręka.

    Mega, malgos741, Dziobak, BISCA, Simba, Bozia3, paszczakin, efcia, nick nieaktualny, moremi, ania.g lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Leży obok i chrapie!
    Niepokojąco drży mi ręka.
    Noze pochowala?

    malgos741, Reni, Simba, sandra80, efcia, moremi, ania.g, satori, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda* wrote:
    tez mu to sugerowalam

    a i jeszcze jeden kwiatek
    jest szorstki,niemily,zaczyna wypominac mi moich ex partnerów

    se mysle o co kaman ,a ten na trzeci dzien ,bo na fejsie lajkuje caroline ,vincenta,a jego to jakoś nie,
    kurwa no!! to jua zalajkowac zdjecia faeta nie moge?
    i usunal mnie z listy znajomych

    czy to jest normalne,sie pytam??/
    hmm, nie chce nic mowic, ale moj tez zwiariowal jakies 3 miesiace po narodzinach Adasia. POtem bylo tylko gorzej. Teraz jest znowu dobrze, ale co przezylam, to moje...
    Nie zycze nikomu...

    nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda* wrote:
    tez mu to sugerowalam

    a i jeszcze jeden kwiatek
    jest szorstki,niemily,zaczyna wypominac mi moich ex partnerów

    se mysle o co kaman ,a ten na trzeci dzien ,bo na fejsie lajkuje caroline ,vincenta,a jego to jakoś nie,
    kurwa no!! to jua zalajkowac zdjecia faeta nie moge?
    i usunal mnie z listy znajomych

    czy to jest normalne,sie pytam??/
    Ile on ma lat?

    a8vSp1.png
  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za dzień!
    Sabina super wieści ! Trzymam kciuki za następne 9 miesięcy !
    Ania wielkie gratulacje !

    Simba, ania.g, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocwiczone! Corka sie zawziela i zrobila caly program. Pewnie dlatego, ze zalozylysmy sie o 150 koron... Ale co sie nastekala to jej. ;)
    Ale jutro juz nie pocwiczy ze mna, bo: rozumiesz, ze mam trening i nie moge tak sie forsowac...
    Jasne, ze rozumiem. :P

    efcia, nick nieaktualny, moremi, ania.g, nick nieaktualny, satori lubią tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2016, 12:39

    Dziobak, nick nieaktualny, Simba, ComeToMeBaby, Bozia3, ivf-ivf, Mega, paszczakin, kapturnica, nick nieaktualny, efcia, pierwiastka, BISCA, caffe, nick nieaktualny, moremi, ania.g, gretka, nick nieaktualny, satori, SolarPolar, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Leży obok i chrapie!
    Niepokojąco drży mi ręka.
    A kijki masz? Moze one po to wlasnie

    efcia, BISCA, nick nieaktualny, Reni, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
‹‹ 12813 12814 12815 12816 12817 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ