Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 20 września 2013, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grosza wrote:
    ""Myślę sobie, że
    Ta zima kiedyś musi minąć
    Zazieleni się
    Urośnie kilka drzew ""
    ;)

    nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 20 września 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grosza wrote:
    a u mnie atak wirusa jakiegoś młody na gardło się skarży od wczoraj M chodzi od kilku dni pokasłując i mnie dziś gardło zaczyna boleć masakra
    Taka pora roku niestety. Proponuję goracą kąpiel, coś gorącego do pici i łóżko żeby się wygrzać. na mnie to działa w początkowym stadium.

    nick nieaktualny, Lucky, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 20 września 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stwierdziłam że po dłuższej przerwie minimum tydzień towaru jest znacznie znacznie więcej lecz nie wiem jak wtedy z jego jakością ale uważam że większa ilość to chyba lepiej bo większe szanse ...

    polarmiś wrote:
    Robil to,pierwszy raz?
    Pamietaj ze tego towaru jest niewiele, moze mala lyzeczka lub mniej. Ja tez sie zdziwilam ale tak to wyglada - doslownie kilka kropelek, fontanny to leca mistrzom porno.

    caffe, nick nieaktualny, Rzutka, Bursztyn, Mango, Lucky, Andzia33 lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 20 września 2013, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe dzięki za radę na pewno będzie wykorzystana dziś zwłaszcza że jutro do pracy zdążam bo papierki czekać na mnie z utęsknieniem będą :P

    caffe, nick nieaktualny, Lucky, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 20 września 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grosza wrote:
    Ja stwierdziłam że po dłuższej przerwie minimum tydzień towaru jest znacznie znacznie więcej lecz nie wiem jak wtedy z jego jakością ale uważam że większa ilość to chyba lepiej bo większe szanse ...
    Kilka kropelek to jest jak już któryś raz w ciągu dnia, bo normalnie to jest dużo więcej, przynajmniej u nas tak jest.

    nick nieaktualny, Rzutka, Lucky, anek42 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 20 września 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grosza wrote:
    caffe dzięki za radę na pewno będzie wykorzystana dziś zwłaszcza że jutro do pracy zdążam bo papierki czekać na mnie z utęsknieniem będą :P
    Szybkie wygrzanie się naprawdę hamuje chorobę. Najlepiej od razu po pracy wskoczyć do łózka. Ja piję herbatę z malinami, ale lubię też mleko z masłem. Do tego gruba piżama, kołdra po sam nos i dobrze jest się wypocić.
    Bo jak się już choroba rozwinie to trudniej wyjść z tego, a tak to można się jakoś uratować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2013, 18:28

    nick nieaktualny, Bursztyn, Mango, Lucky lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 20 września 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co a moj jak robił badanie to piguła wprowadziła mnie w błąd bo powiedziala, ze abstynencja min 3-5 dni a jak pojechaliśmy było 11 dni :-/

    nick nieaktualny, Mango, Lucky, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 20 września 2013, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni ty zawsze masz takie ładne wykresiki ?

    nick nieaktualny, Reni, Mango, Lucky lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 20 września 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój robił po 3 dniach i kiepskie wyszły teraz idzie w zaparte i nie wybraliśmy się jeszcze na powtórkę :P

    Reni wrote:
    Wiecie co a moj jak robił badanie to piguła wprowadziła mnie w błąd bo powiedziala, ze abstynencja min 3-5 dni a jak pojechaliśmy było 11 dni :-/

    nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 20 września 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    różnie to z nimi bywa
    grosza wrote:
    Reni ty zawsze masz takie ładne wykresiki ?

    nick nieaktualny, Lucky, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ALe teraz Reni masz piękny wykres :D oj tak bardzo chce aby Ci sie udało tym razem :D

    Iwone, Reni, Mango, Lucky, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 20 września 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 11:48

    Bursztyn, nick nieaktualny, Reni, Reni, Mango, Lucky, nick nieaktualny, anek42, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 20 września 2013, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciezki dzien dzis mialam, nie bede nawet opowiadac , z praca zwiazane.
    w niedziele lece do Polski a moj maz rowniez w niedziele na Dominikane a stamtad transportuja ich na tankowiec- plynacy gdzie maja grzebac w silnikach, nie bedzie go 2 tyg., mnie tez z tym zeon wraca 2 dni po mnie. Bede musiala zorganizowac kogos, kto odbierze moje zwloki z lotniska.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2013, 19:10

    Iwone, nick nieaktualny, Mango, Lucky, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, anek42, Andzia33 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 20 września 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boziu, zapomnialam pogratulowac Ci pisanek, zrobie to jednak mam nadzieje ososbiscie w Krakowie.

    nick nieaktualny, Mango, Lucky, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 20 września 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm ale to fakt jest ładny

    nick nieaktualny, Lucky, Iwone, nick nieaktualny, anek42 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 20 września 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha, Inessko, ciesze sie ze badania dobrze wyszly.
    Pewnie jeszcze o kims zapomnialam ale pomiedzy wczorajsza migrena a masakrycznym dniem w pracy jeszcze sie nie odnalazlam. Otwarlam za to butelke czerwonego, moze jakos wspomoze ....

    nick nieaktualny, Mango, Lucky, nick nieaktualny, anek42 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 20 września 2013, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak to jest z tymi testami?
    owu jak są cień cienia to nie oznaczamy pozytywnego

    zauważyłam, że dziewczyny jak mają cień cienia pozytywnego to zaznaczają +
    to jak to jest?

    nick nieaktualny, Lucky, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2013, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test owu jest tylko wtedy pozytywy jak jest mocniejszy od kreski testowej. Zaznaczać sie powinno jeden raz plusik bo potem ovu bziukuje i wyznacza dziwne terminy owulki. :)

    Lucky, Iwone, nick nieaktualny, nick nieaktualny, anek42 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 20 września 2013, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dobra a ciążowe?
    widziałam parę notatek że cień cienia i zaznaczone na +
    inessa wrote:
    Test owu jest tylko wtedy pozytywy jak jest mocniejszy od kreski testowej. Zaznaczać sie powinno jeden raz plusik bo potem ovu bziukuje i wyznacza dziwne terminy owulki. :)

    nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciążowe już inaczej wystarczy na początek cień drugiej kreski bo zwykle juz nawet na drugi dzieńw wychodzi mocniejsza kreska :)

    Reni, Lucky, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

‹‹ 1299 1300 1301 1302 1303 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ