Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 23 września 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    mnie to wygląda na klasyczny oral....ale może ja jakoś inaczej widzę... ;)
    Rozwiewając Twoje wątpliwości:

    chodziło o emotkę Inessy :P

    albo (i tu mnie trochę zatrwożyłaś :P )

    skoro oral w aparacie jest klasyczny, to w czym jest nowoczesny? 2zlosc.gif

    nick nieaktualny, Reni, Lucky, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 23 września 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    ale może ja jakoś inaczej widzę... ;)

    Bozia przetrzyj oczy bo chyba masz jeszcze zachlapane 0dance3.gif ;)

    Reni, nick nieaktualny, Lucky, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 23 września 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowoczesny - wyjmujesz szczękę
    caffe wrote:
    Rozwiewając Twoje wątpliwości:

    chodziło o emotkę Inessy :P

    albo (i tu mnie trochę zatrwożyłaś :P )

    skoro oral w aparacie jest klasyczny, to w czym jest nowoczesny? 2zlosc.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2013, 13:14

    caffe, nick nieaktualny, Lucky, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 23 września 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    jakoś mi się dziwnie skojarzyło
    2269922ijyeskn0q3.gif z aparatem na zębach
    mnie chodziło o tą emotkę...ale ja już też się pogubiłam...pracuje i z doskoku coś tam pisze...a może mi się jakieś fantazje włączają....choć teraz czas owulki...to o żadnych oralach nie ma co marzyć..;)

    nick nieaktualny, Lucky, nick nieaktualny, caffe, megan8, Andzia33, Mega lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 23 września 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Bozia przetrzyj oczy bo chyba masz jeszcze zachlapane 0dance3.gif ;)
    oszalałaś....jakie oczy zachlapane....takie marnotrawstwo w 12 dc.... a fuj...

    nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 23 września 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    skoro oral w aparacie jest klasyczny, to w czym jest nowoczesny? 2zlosc.gif

    nowoczesny z soczewkami...szczególnie dla caffe - łatwiej czyścić po ochlapaniu..;)

    caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Lucky Autorytet
    Postów: 1021 4854

    Wysłany: 23 września 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) o rany, brzuch mi pęknie od czytania tych Waszych rozmów :)

    Cafe, to czy się weźmie luteinę 3-4-5 dni po owu to nie ma największego znaczenia, ale czy sie weźmie ją przed owu albo w owu, to już robi ogromną różnicę, więc jeśli masz pozytywny test owulacyjny, to weź na wstrzymanie z luteiną i tylko zagoń do pracy faceta pilnując zeby celował odpowiednio, tzn nie w test, tylko w jajo! ;)

    Inesso, mój wykres cudny, jak co miesiąc :D ale dziękuję!

    Aga, wkurza mnie to, że dowiem sie dopiero wieczorem :( ale trzymam kciuki bardzo mocno

    nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny, nick nieaktualny, megan8, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 23 września 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucky wrote:
    :) o rany, brzuch mi pęknie od czytania tych Waszych rozmów :)

    Cafe, to czy się weźmie luteinę 3-4-5 dni po owu to nie ma największego znaczenia, ale czy sie weźmie ją przed owu albo w owu, to już robi ogromną różnicę, więc jeśli masz pozytywny test owulacyjny, to weź na wstrzymanie z luteiną i tylko zagoń do pracy faceta pilnując zeby celował odpowiednio, tzn nie w test, tylko w jajo! ;)

    Inesso, mój wykres cudny, jak co miesiąc :D ale dziękuję!

    Aga, wkurza mnie to, że dowiem sie dopiero wieczorem :( ale trzymam kciuki bardzo mocno
    tak - szczególnie, że facet caffe czasem w telewizor, czasem w wannę, teraz słyszę, że w test też potrafi....już nie skomentuje, że po oczach....;))

    nick nieaktualny, Reni, caffe, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Rzutka lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    tak - szczególnie, że facet caffe czasem w telewizor, czasem w wannę, teraz słyszę, że w test też potrafi....już nie skomentuje, że po oczach....;))
    bo facet Caffe jest wszędobylski ;-)

    caffe, nick nieaktualny, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 23 września 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    nowoczesny wyjmujesz szczękę
    wtedy to jest mamlanie :P

    Reni, nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 23 września 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe to w googlach jedzie albo w takich spawalniczych ;-)
    Bozia3 wrote:
    nowoczesny z soczewkami...szczególnie dla caffe - łatwiej czyścić po ochlapaniu..;)

    caffe, nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 23 września 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucky wrote:
    :) o rany, brzuch mi pęknie od czytania tych Waszych rozmów :)

    Cafe, to czy się weźmie luteinę 3-4-5 dni po owu to nie ma największego znaczenia, ale czy sie weźmie ją przed owu albo w owu, to już robi ogromną różnicę, więc jeśli masz pozytywny test owulacyjny, to weź na wstrzymanie z luteiną i tylko zagoń do pracy faceta pilnując zeby celował odpowiednio, tzn nie w test, tylko w jajo! ;)

    Inesso, mój wykres cudny, jak co miesiąc :D ale dziękuję!

    Aga, wkurza mnie to, że dowiem sie dopiero wieczorem :( ale trzymam kciuki bardzo mocno
    celuje wzorowo ;)

    nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 23 września 2013, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    tak - szczególnie, że facet caffe czasem w telewizor, czasem w wannę, teraz słyszę, że w test też potrafi....już nie skomentuje, że po oczach....;))
    w test jeszcze nie celował, ale działo ma fajne i sprawne :P

    nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny, Mango, Mega lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 23 września 2013, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie było ale mi się skojarzyło

    Przychodzi baba do lekarza:
    - Panie doktorze ciągle jestem wkurwiona, wszyscy mnie wkurwiają, a najbardziej wkurwia mnie to, że wszystko mnie wkurwia, proszę mi pomoc!
    - Czy próbowała Pani w jakiś sposób się wyciszyć, uspokoić, np. spacery w lesie, parku wśród śpiewu ptaków, spacerując boso po trawie. Kontakt z przyrodą bardzo pomaga...
    - E tam, Panie Doktorze - ptaki mnie wkurwiają, bo drą ryje, w trawie pełno robactwa, pajęczyny, gałęzie zaczepiają o ubranie, nie, nie, przyroda mnie wkurwia!
    - To może inny sposób, np. kąpiel w wannie pełnej piany z aromaterapią, przy nastrojowej muzyce?
    - E tam, Panie Doktorze, tego też próbowałam - piana mnie wkurwia, bo szczypie w oczy, muzyka mnie wkurwia, ta nastrojowa najbardziej mnie wkurwia, a te olejki zapachowe, to dopiero wkurwiające, kleją się, lepią, plamią, nie, nie olejki najbardziej mnie wkurwiają!
    - No dobrze, to może sex. Jak wygląda Pani życie seksualne?
    - Sex !? A co to takiego?
    - Nie wie Pani co to sex !? No dobrze, zaraz Pani pokaże, proszę za parawan.
    Po chwili na parawanie lądują kolejne części garderoby: spodnie, spódnica, kitel, bluzka, biustonosz, majtki. Po kolejnej chwili słychać sapanie i wzdychania, wreszcie słychać głos kobiety:
    - Panie Doktorze, proszę się zdecydować?! Wkłada Pan czy wyciąga, bo już mnie pan zaczyna wkurwiać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2013, 13:27

    caffe, Bozia3, nick nieaktualny, nick nieaktualny, gosia7122, megan8, Andzia33, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 23 września 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez Was, to przed chwilą zamiast powiedzieć do koleżanki w pracy: umowa cywilno-prawna, to powiedziałam: cywilno - SPRAWNA....

    Reni, Bozia3, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, grosza, Mango, Andzia33, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2013, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posiusiam sie zaraz i obiad przypale :P :P :P

    Bozia3, Reni, caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2013, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Przez Was, to przed chwilą zamiast powiedzieć do koleżanki w pracy: umowa cywilno-prawna, to powiedziałam: cywilno - SPRAWNA....
    Wy jesteście nienormalne !!!!!!!

    nick nieaktualny, Bozia3, Reni, caffe, Rzutka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2013, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra ja spadam, tymczasem dziewczęta :-) ;-) ;-)

    Bozia3, Reni, caffe, nick nieaktualny, grosza lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 23 września 2013, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    Dobra ja spadam, tymczasem dziewczęta :-) ;-) ;-)
    Wróć z dobrymi wieściami..:)

    caffe, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 23 września 2013, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzym sie

    caffe, Bozia3, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 1313 1314 1315 1316 1317 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ