Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 23 września 2013, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten portal to jest portal erotyczny. Cały czas się o "dupie" pisze hahaha

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mango, nick nieaktualny, megan8, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caffe hahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahaha
    ja już w kuchni dziś dużo pracowałam a teraz leże a raczej siedze w łóżku popijam winko na endometrium i oglądam Wielki test Polaków o filmie na TVP

    nick nieaktualny, caffe, megan8 lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 23 września 2013, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane,
    U mnie coraz ciężej - 12,5 kg więcej - ciężko mi się schylać , brzuszek duży - dobrze ,że poszło tylko w brzuszek. Płytki oddech i ogólne zmęczenie - niewiele się pokręcę i już odpoczywam. Wyprawka zakupiona i wyprana - sprzęty kupione - cały czas czekam na mebelki - mają być w tym tygodniu. Córeczka bardzo aktywna , kopie i rozpycha się na maxa. W środę mam wizytę u gina - zobaczymy co dalej. Jutro tak na wszelki wypadek pakuję torbę do szpitala.
    Cały czas jestem z Wami i czekam na zielony kolorek.
    Aga - coś czuję , że ten cykl będzie Twój - przytulam mocno!

    grosza, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, caffe, Mango, Iwone, nick nieaktualny, Olena, megan8, Andzia33 lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 23 września 2013, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela - ależ czas leci pakuj się pakuj buziaki przesyłam :)

    angela, nick nieaktualny, nick nieaktualny, caffe, Andzia33 lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 23 września 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga to powodzenia życzę dalej nieustannie :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, caffe lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Nie no, roboty z domu nie zanosimy do pracy :)
    no wiesz, nigdy nie wiadomo co i gdzie się może zdarzyć ;-)

    nick nieaktualny, caffe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    cholera...toś mnie pocieszyła....więc ja mam szansę za rok... :(. Natomiast Aga powinna iść za ciosem - bo teraz jej się wszystko zgrało....ehhh życie...:)
    już sie rozminęło :-) ale nic to!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    Witajcie kochane,
    U mnie coraz ciężej - 12,5 kg więcej - ciężko mi się schylać , brzuszek duży - dobrze ,że poszło tylko w brzuszek. Płytki oddech i ogólne zmęczenie - niewiele się pokręcę i już odpoczywam. Wyprawka zakupiona i wyprana - sprzęty kupione - cały czas czekam na mebelki - mają być w tym tygodniu. Córeczka bardzo aktywna , kopie i rozpycha się na maxa. W środę mam wizytę u gina - zobaczymy co dalej. Jutro tak na wszelki wypadek pakuję torbę do szpitala.
    Cały czas jestem z Wami i czekam na zielony kolorek.
    Aga - coś czuję , że ten cykl będzie Twój - przytulam mocno!
    Angela powodzenia, to juz niebawem ;-)

    nick nieaktualny, caffe, angela, Olena, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, jeszcze raz dzięki za pamięć, spadam zrobić sobie zastrzyk i do dzieła ;-)

    nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny, Mango, angela, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnej nocy erotomanki moje ;-)

    nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny, Mango, grosza, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2013, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga powodzenia :D
    Angela to już blisko :D :D :D

    caffe, nick nieaktualny, nick nieaktualny, angela, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 23 września 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    no wiesz, nigdy nie wiadomo co i gdzie się może zdarzyć ;-)
    nigdy nic nie wiadomo ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 23 września 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    dziewczyny, jeszcze raz dzięki za pamięć, spadam zrobić sobie zastrzyk i do dzieła ;-)
    dwa zastrzyki :P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 23 września 2013, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Caffe hahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahaha
    ja już w kuchni dziś dużo pracowałam a teraz leże a raczej siedze w łóżku popijam winko na endometrium i oglądam Wielki test Polaków o filmie na TVP
    To leż kochana spokojnie :P do czasu :P

    nick nieaktualny, Mango, nick nieaktualny, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • Lucky Autorytet
    Postów: 1021 4854

    Wysłany: 24 września 2013, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam z rana
    niestety test negatywny :(
    wiem, że dość wcześnie,bo ja @ niespodziewam się w piątek-sobotę, ale brak drugiej kreski zawsze trochę boli

    Aga, doczytałam, ale masz endo!!!!! i dwa piękne jaja! wiem, że wszystko możliwe i dlatego się cieszę. Trzymaj się mocno

    Angela, ja wiem, że to trochę męczący etap, niemniej jednak zazdroszczę ;) trzymam kciuki za łatwy poród

    miłego wtorku dla wszystkich

    nick nieaktualny, caffe, Mango, nick nieaktualny, angela, Bozia3, anek42, nick nieaktualny, megan8, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2013, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie,
    Lucky, przykro mi, a może jednak za wcześnie na testowanie...

    u mnie dziewczyny jakoś dziwnie z temperaturą, pierwszy raz mam takie góry i doliny, no nic jutro się dowiem czy coś pękło :-)
    Miłego dnia

    Lucky, caffe, nick nieaktualny, Bozia3, megan8, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 24 września 2013, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    Ale mnie łeb napierdziela :?

    Lucky, przykro mi bardzo, że test wyszedł negatywny. Przytulam i rozumiem rozczarowanie <3

    Aga, fakt poszarpany ten wykres, ale może tak musi być tym razem? ;)

    Miłego i słonecznego dnia :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bozia3, megan8, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2013, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Cześć :)

    Ale mnie łeb napierdziela :?

    Lucky, przykro mi bardzo, że test wyszedł negatywny. Przytulam i rozumiem rozczarowanie <3

    Aga, fakt poszarpany ten wykres, ale może tak musi być tym razem? ;)

    Miłego i słonecznego dnia :)
    Caffe a co Ty wczoraj robiłaś albo raczej co piłaś, że tak główka boli???
    u mnie może się okazać że jajca jednak nie pękną i nici z IUI :-)

    caffe, nick nieaktualny, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 24 września 2013, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    Caffe a co Ty wczoraj robiłaś albo raczej co piłaś, że tak główka boli???
    u mnie może się okazać że jajca jednak nie pękną i nici z IUI :-)
    No właśnie nic nie piłam :/ a bzykanie było na spokojnie, bez figur bo mąż się źle czuł.

    Ty przynajmniej wiesz, że masz jajca :P ja tego nie wiem, dzisiaj się dowiem :)

    Ale tak sobie wczoraj myślałam o tych testach owu i doszłam do wniosku, ze w poprzednim "owulacyjnym" cyklu też miałam raz test pozytywny, a przecież było to niemożliwe. Wydaje mi się, że to może torbiel sprawiła, że ten wynik było pozyt. Oby teraz to nie z takiego powodu wychodziły "+".

    A jak się czujesz po zastrzyku?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2013, 08:20

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bozia3, megan8 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 24 września 2013, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty też masz 18dc jak ja :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bozia3 lubią tę wiadomość

‹‹ 1318 1319 1320 1321 1322 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ