Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    a bo nie wiem sama co lepsze...może faktycznie czasami dobrze się tym cukerem zresetować....życie i tak jest kruche....

    dlatego ja tez czasami, ale naprawde czasami robie takiego reseta np w świeta albo tlusty czwartek :-)

    Bozia3, moremi, BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Bozia zrobimy to obiecuje Ci ,a u mnie slowo drozsze pieniedzy (czy jak to tam szlo )
    bardzo mi się to podoba..:) tylko co ja Ci ugotuję, żebyś się nie rozczarowała...;)

    anna maria, caffe lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Ostatnio bzykam sie tylko w plodne, a jak nie ma plodnych to w soboty. ;-)
    Chyba, ze nie byl mily, wtedy to nawet soboty wypadaja. ;-)


    A co Ty tak w te płodne celujesz? :-P

    efcia, Dziobak, pierwiastka, satori lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    A co Ty tak w te płodne celujesz? :-P
    właśnie właśnie..anna maria na chwilę mi zawróciła w głowie - ale właśnie miałam o to samo pytać....Dziobak, czy Ty chciałabyś nam coś powiedzieć? :)

    caffe, ivf-ivf, Dziobak, anna maria, pierwiastka, satori, BISCA lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    A co Ty tak w te płodne celujesz? :-P

    jak to co? w Helenke 07icon_smile4.gif

    Bozia3, anna maria, Dziobak, pierwiastka, malgos741, moremi, satori, BISCA lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    dlatego ja tez czasami, ale naprawde czasami robie takiego reseta np w świeta albo tlusty czwartek :-)
    całkiem to normalne i tylko świadczy o Waszym zdrowiu psychicznym :)

    efcia lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    bardzo mi się to podoba..:) tylko co ja Ci ugotuję, żebyś się nie rozczarowała...;)
    gołąbki .... :P

    anna maria, efcia, ivf-ivf, satori, BISCA lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia jak gotujesz tak jak opisujesz to zgadzam sie na wszystko :-)
    Bozia3 wrote:
    bardzo mi się to podoba..:) tylko co ja Ci ugotuję, żebyś się nie rozczarowała...;)

    Bozia3, efcia lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efcia Michalowi juz temat nadalam :-)

    Bozia3, efcia, BISCA lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    gołąbki .... :P
    o akurat to niekoniecznie...:) ale na innym polu możemy powalczyć...;)

    anna maria, caffe lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mamy niech spierdala ;-)
    mysza1975 wrote:
    Czy mamy tu jakąś koleżankę o niku Klaudiak, bo wysłała mi zaproszenie do przyjaciółek, a ja nie wiem kto zacz.

    kapturnica lubi tę wiadomość

    201407014965.png
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Efcia Michalowi juz temat nadalam :-)

    szybka jestes ;-)
    moja na imprezie ze znajomymi, wlasnie z nia pisalam wino odlozyli na inna okazje dzisiaj pija wóde , wiec lepiej niech dzisiaj nie zagaduje ;D

    a wogole to juz wrocil?

    caffe, anna maria, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    jak to co? w Helenke 07icon_smile4.gif



    Nie chciała ostatnio :-P

    efcia, Dziobak lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    A co Ty tak w te płodne celujesz? :-P
    Bo w plodne to ja sie ostatnio drapiezna zrobilam i sie na chlopa rzucam. To chyba natura mi mowi, ze trzeba, bo ostatnia szansa. Ale natura nie przewidziala, ze kaze chlopu ogumienie stosowac. ;-)

    caffe, efcia, anna maria, ivf-ivf, moremi, satori, nick nieaktualny, ania.g, BISCA lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak na powaznie to jestem szczesliwa ze juz 6 lat udalo nam sie z nowotworem wygrac :-) i wierze ze nie bedzie nawrotow ,no to lyka rumu za to iwy ze mna :-)

    efcia, caffe, Dziobak, Bozia3, ivf-ivf, Iwone, pierwiastka, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, moremi, Magdala, Mimbla, satori, beates, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ania.g, BISCA, Mega, gosia7122, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Nie chciała ostatnio :-P

    oj tam, tylko jej sie tak wydaje

    anna maria, ivf-ivf lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Bozia jak gotujesz tak jak opisujesz to zgadzam sie na wszystko :-)
    jutro ostatki...zapraszam brata z bratową i mamę....upieczemy chrust - (bo wczoraj po pączkach wymiękliśmy), do tego zrobię deskę serów, kabanosy, winogrona itp, sałatkę z wędzonego kurczaka z serem żółtym, kukurydzą, orzechami, koperkiem i majonezem, jeszcze jaja przepiórcze w sosie jogurtowo-majonezowym i zielonym groszkiem. Papryczki na ostro nadziewane fetą i może jakiś śledź - może być?

    anna maria, efcia, Dziobak, ivf-ivf, nick nieaktualny, pierwiastka, nick nieaktualny, satori, beates, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ania.g, BISCA lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ,on bedzie w PL caly luty
    efcia wrote:
    szybka jestes ;-)
    moja na imprezie ze znajomymi, wlasnie z nia pisalam wino odlozyli na inna okazje dzisiaj pija wóde , wiec lepiej niech dzisiaj nie zagaduje ;D

    a wogole to juz wrocil?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2016, 22:53

    efcia lubi tę wiadomość

    201407014965.png
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Dziewczyny tak na powaznie to jestem szczesliwa ze juz 6 lat udalo nam sie z nowotworem wygrac :-) i wierze ze nie bedzie nawrotow ,no to lyka rumu za to iwy ze mna :-)

    Aniu znam twoja radość bo dokladnie to samo przechodzilam, u nas mija wlistopadzie 7 lat

    anna maria, Bozia3, ivf-ivf, ComeToMeBaby, moremi, satori, nick nieaktualny, BISCA, ania.g, gosia7122, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musialas ? ale mi sie chce jedzenia :-)
    Bozia3 wrote:
    jutro ostatki...zapraszam brata z bratową i mamę....upieczemy chrust - (bo wczoraj po pączkach wymiękliśmy), do tego zrobię deskę serów, kabanosy, winogrona itp, sałatkę z wędzonego kurczaka z serem żółtym, kukurydzą, orzechami, koperkiem i majonezem, jeszcze jaja przepiórcze w sosie jogurtowo-majonezowym i zielonym groszkiem. Papryczki na ostro nadziewane fetą i może jakiś śledź - może być?

    Bozia3, ivf-ivf lubią tę wiadomość

    201407014965.png
‹‹ 13250 13251 13252 13253 13254 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ