Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 6 lutego 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    A Polke pokochal ? ;) To sie nazywa niekonsekwencja w pogladach hłe hłe hłe


    No właśnie się zastanawiałam jak oni żyją... jak on polakofob. Mi by było ciężko coś takiego zaakceptować :-[

    kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 6 lutego 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Jestem Polką - mój ojciec urodził się i pochodził z Krakowa, a mama ze Lwowa - z polskiej rodziny...było tam również wiele innych narodowości....Lwów to kiedyś miasto wielokulturowe - przez to takie ciekawe - Żydzi, Ormianie, Polacy, Rosjanie i Ukraińcy.....kolorowo i wesoło.....teraz ta horda ukraińska tam rządzi i rujnuje miasto.....
    Mieszkałam tam do 10 roku życia.


    Ja Ukraińców nie lubię niestety, moja prababcia mówiła, że byli gorsi od Niemca w czasie wojny.

    Bozia3, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, satori lubią tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 6 lutego 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dzień dobry, w ten leniwy dzień :-)

    kapturnica, malgos741 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 6 lutego 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    No właśnie się zastanawiałam jak oni żyją... jak on polakofob. Mi by było ciężko coś takiego zaakceptować :-[
    No ja bym z polakofobem nie byla .Tak jak i z wszelkiej masci kolorowym ;)

    ivf-ivf, efcia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 6 lutego 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Ja Ukraińców nie lubię niestety, moja prababcia mówiła, że byli gorsi od Niemca w czasie wojny.
    No ja też nie lubię...:) To niestety fałszywa, barbarzyńska nacja bez własnej państwowości....Są wyjątki, ale bardzo niewiele....może to jak z ciapatymi...:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2016, 15:59

    kapturnica, efcia, ivf-ivf, nick nieaktualny, satori lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 6 lutego 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis sama z małym w domu.Starszy z ojcem pojechali na caly dzien do Szaflar powygrzewac sie w cieplych wodach i saunach.Zazdroszcze im troche ale z Maksem nie byloby sensu jechac To niech chociaz oni sie zrelaksuja.A na kolecje robie im pizze domowa :)

    Bozia3, efcia, ivf-ivf, Aasiula, nick nieaktualny, Magdala, nick nieaktualny, malgos741, satori lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 6 lutego 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja się biorę wreszcie za ten chrust...za dwie godziny goście - a ja na ovu :)
    ale upiekłam dodatkowo do piwa francuskie paluchy z kminkiem, czarnuszką albo z pesto zielonym....:)

    kapturnica, efcia, ivf-ivf, nick nieaktualny, nick nieaktualny, satori lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 6 lutego 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    a ja się biorę wreszcie za ten chrust...za dwie godziny goście - a ja na ovu :)
    ale upiekłam dodatkowo do piwa francuskie paluchy z kminkiem, czarnuszką albo z pesto zielonym....:)
    Kurde wez nie kus ehh.Tez bym chrusta wciela

    efcia, ivf-ivf, malgos741, Bozia3 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 6 lutego 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie rosół na obiad z lanymi kluskami i duuużo natki

    chyba mnie pogielo ;D
    z nudow dzisiaj umylam okna, wypralam firanki, no i wogole cala chate wypucowalam

    u nas 12stopni i słońce, wiosna idzie jak nic, nareszcie :-)

    kapturnica, ivf-ivf, Aasiula, Aasiula, beates, nick nieaktualny, Mimbla, moremi, BISCA, satori lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 6 lutego 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia, to co masz wpisane w miejscu urodzenia? ZSRR? Moja mama tez urodzona we Lwowie, w starym zielonym dowodzie miala wpisane ZSRR, a w szkole mowili do niej Ukrainka.

    efcia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    A Polke pokochal ? ;) To sie nazywa niekonsekwencja w pogladach hłe hłe hłe
    Nie od razu zeby byl wrogiem polski/polakow ale wiesz dla niego to kraj z zacofanego bloku wschodniego ;p

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 6 lutego 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja babcia tez miała w dowodzie ZSRR wpisane :-) takie czasy były.

    nick nieaktualny, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 6 lutego 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój mały od trzech tygodni nie doi smoka. Stwierdził, że starych nie chce, a nowe mu nie odpowiadają, więc do buzi czegoś takiego nie weźmie.
    I tym sposobem, a w zasadzie bez stosowania żadnych podstępnych sposobów, sprawa się sama rozwiązała, a bałam się, ze trzeba będzie kombinacji alpejskich żeby go oduczyć.

    ivf-ivf, kapturnica, Aasiula, Mega, Dziobak, efcia, nick nieaktualny, anna maria, Mimbla, moremi, BISCA, malgos741, satori, Bozia3, SolarPolar lubią tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 6 lutego 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    A mój mały od trzech tygodni nie doi smoka. Stwierdził, że starych nie chce, a nowe mu nie odpowiadają, więc do buzi czegoś takiego nie weźmie.
    I tym sposobem, a w zasadzie bez stosowania żadnych podstępnych sposobów, sprawa się sama rozwiązała, a bałam się, ze trzeba będzie kombinacji alpejskich żeby go oduczyć.


    Pewnie nie uwierzycie, ale moje dzieci bez smoka od urodzenia, po prostu nie dałam :-)

    Aasiula, efcia, moremi, BISCA, satori lubią tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 6 lutego 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda* wrote:
    Nie od razu zeby byl wrogiem polski/polakow ale wiesz dla niego to kraj z zacofanego bloku wschodniego ;p


    Magda, a nie myslalas, że Wasze problemy mogą mieć źródło w takim sposobie myślenia? Tylko nie gniewaj się, że pytam :-)

    kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 6 lutego 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Pewnie nie uwierzycie, ale moje dzieci bez smoka od urodzenia, po prostu nie dałam :-)
    to dobrze :)

    ivf-ivf lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Jestem Polką - mój ojciec urodził się i pochodził z Krakowa, a mama ze Lwowa - z polskiej rodziny...było tam również wiele innych narodowości....Lwów to kiedyś miasto wielokulturowe - przez to takie ciekawe - Żydzi, Ormianie, Polacy, Rosjanie i Ukraińcy.....kolorowo i wesoło.....teraz ta horda ukraińska tam rządzi i rujnuje miasto.....
    Mieszkałam tam do 10 roku życia.
    A w jakim jezyku tam rozmawialas?
    Moj ojciec z kolei byl przesiedlencem i kiedys znalazlam korespondecje jego mamy ,byla w jezyku rosyjskim,tata tez mial w dowodzie ze urodzony na terenach ZSRR

    ivf-ivf, moremi lubią tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 6 lutego 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    to dobrze :)


    No, ale Twój syn to już dorosły i podjął dorosłą decyzję :-) fajnie, że tak sprawnie poszło.

    caffe, BISCA lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    No właśnie się zastanawiałam jak oni żyją... jak on polakofob. Mi by było ciężko coś takiego zaakceptować :-[
    Opowiadal mi jak w wojsku przygotowywali ich do walki z wojskami rosyjskimi/polskimi ,w razie napasci ;)

    Ale E wie ze ja sie mocno utozsamiam z moim krajem,mam wielki szacunek i sentyment moze nie do panswa jako takiego ale do kraju i naszej historii,i nie ma zgrzytow na tym punkcie :-)
    I jak mowilam ze chcialabym by nasz syn mial za drugie imie ,imie slowianskie to mnie poparl no i tak mamy Sebastiaana Milosza (z polskimi literami):-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2016, 16:33

    ivf-ivf, caffe, nick nieaktualny, BISCA, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Magda, a nie myslalas, że Wasze problemy mogą mieć źródło w takim sposobie myślenia? Tylko nie gniewaj się, że pytam :-)
    Mysle ze to jest bardziej osobiste.
    Ja troche rozumiem skad te napiecie i problemy,wiele oczekiwan w stasunku do niego i to z roznych stron.
    Uwaga.E sam zaproponowal ze pojdzie do psychologa :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2016, 16:38

    ivf-ivf, caffe, Dziobak, nick nieaktualny, moremi, BISCA, nick nieaktualny, Bozia3 lubią tę wiadomość

‹‹ 13254 13255 13256 13257 13258 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ