Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 27 września 2013, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja korzystałam z tego przepisu
    http://www.wielkiezarcie.com/recipe10920.html

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 27 września 2013, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia
    ja wrzucam grzyby do lekko osolonej wody i tak gotuję do +/- 10 min
    wyjmuję na talerze do przestygnięcia i przeschnięcia
    potem przekładam do słoików tak niewiele ponad 1/2 słoika
    ja lubię mocne więc 1 słoik octu 2 słoiki wody
    wrzucam liście laurowe i pieprz w ziarenkach (wrzucam mniej więcej tyle liści ile słoików 2*pieprz w ziarenkach ile słoików) trochę cukru
    jak się zagotuje to te liście i pieprz przerzucam do słoików i zalewam wrzącym octem grzyby
    zalewam mieszam żeby powietrze wyszło zalewam znowu pod samą nakrętkę zakręcam i stawiam do góry dnem, żeby sprawdzić czy nie będzie przeciekał

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 27 września 2013, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój M był wczoraj i lipa tylko koszyk ale za to 8 Kani :-) takich 15-20 cm :-) mniam
    Bozia3 wrote:
    jutro jadę znów na grzyby, choć może być kiepsko...jest za zimno...no ale przynajmniej przelecę się po lesie...jajo przewietrzyć..;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 27 września 2013, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela strasznie dużo tych leków miałaś!
    nieźle ale są efekty
    angela wrote:
    Aga - spisałaś się na piątkę - czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy. Ja brałam 8 lutein dziennie pod język , 3 duphastony i 1 estrofem - podziałało!!!!

    Andzia33, nick nieaktualny, angela lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 27 września 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela to super ,że już zbliżasz się do chwili gdy przytulisz swoje maleństwo,życzę żeby wszystko poszło jak należy!
    I chciałam zapytac ile masz lat ,że ze względu na wiek ta cc?

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, angela lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 27 września 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela super - niedługo do nas dołączysz w staraniach o braciszka dla Lenki..:)


    Reni - jaką miałaś zaleconą dawkę dupka od swojego wibrka? Bo ja mam wykupiony - moja ginka wahała się kilka cykli temu czy dać mi czy nie, w końcu mówiła wtedy, żebym może spróbowała jeden cykl..ale ja go nie zażywałam i nie pamiętam jaka to była dawka - chyba 3x1? Może teraz spróbuje ten cykl z dupkiem - bo mi leży w szufladzie i gnuśnieje...;)

    nick nieaktualny, angela, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 27 września 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia ja robię grzyby podobnie jak Reni - natomiast nigdy nie osuszałam ich po gotowaniu - bo ja w sumie lubię te gluty....ja po gotowaniu wrzucam je na chwilkę do wrzącej zalewy z octu i potem wszystko ładuje do słoika...Żeby było ładnie w słoikach, to mieszam grzyby różne - kurki, podgrzybki, rydze - wtedy jest kolorowo o ślicznie :). Do zalewy dodaje kolory pieprz w ziarnach (czerwony, biały i czarny) i żółte kulki gorczycy..

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie jestem nowa i chciałam poprosic jeśli ktos mógłby zerknąc na mój wykres... nic nie rozumiem, pierwsze wzrost temperatury i negatywny test owulacyjny teraz znowu pojawiły sie dwie krechy na teście a temperatura spada... była już owulacją czy będzie?? prosze ... bardzo chce fasolke mam juz dwójkę dzieci 13 i 11...

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Iwone, anek42, Olena, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 27 września 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pepapigg wrote:
    witajcie jestem nowa i chciałam poprosic jeśli ktos mógłby zerknąc na mój wykres... nic nie rozumiem, pierwsze wzrost temperatury i negatywny test owulacyjny teraz znowu pojawiły sie dwie krechy na teście a temperatura spada... była już owulacją czy będzie?? prosze ... bardzo chce fasolke mam juz dwójkę dzieci 13 i 11...
    ja się tam do końca nie znam...ale skoro masz takie skoki - to zapisz się na monitoring do gina - będziesz wiedzieć co dzieje się naprawdę - bo temperatura i testy lubią płatać figle....według mnie to teraz owulkę dopiero będziesz mieć albo własnie ją masz...

    nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2013, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje Bozia3 :) więc dzisiaj przytulanko i może jeszcze jest szansa na fasolkę...

  • Rzutka Przyjaciółka
    Postów: 68 177

    Wysłany: 27 września 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Rzutka -z tego co troszkę zaobserwowałam - to chyba nieźle działa na facetów l-karnityna. Ja polecam...no chyba, że to jakieś bardzo poważne problemy, to wtedy suplementacja na niewiele się zda...
    Dzieki, nie znalam tego, poszukam w necie co pisza i gdzie mozna kupic, dzieki!

    ovufriend.pl
  • promyk Autorytet
    Postów: 572 2452

    Wysłany: 27 września 2013, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Temat kreci sie o grzybkach, taki wiec wrzuce cos swojego. Ktora z was ogladala wczorajszy teleekspres - pokazali cudenko ktore znalazl grzybiarz w okolicy ciechocinka. Tyle was namawialam - kierunek torun i okolice. Bylam na kontroli - jeszcze chorobowe do srody. Cos tam jeszcze slyszal.
    Czesc pepapigg :-) :-) :-)

    Promyk
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 27 września 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia 1 tab dziennie przez 10 dni dwa dni po owilce

    caffe lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2013, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pepapigg wrote:
    dziękuje Bozia3 :) więc dzisiaj przytulanko i może jeszcze jest szansa na fasolkę...
    witaj,
    Bozia ma rację,to może być owulka, działajcie, nigdy nic nie wiadomo!!!

    nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela, dzięki za wiarę w moje jajca ;-)
    ależ ten czas szybko leci, lada chwila powitamy nasze pierwsze forumowe dzieciątko - wspaniale ;-)

    grosza, nick nieaktualny, angela, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 27 września 2013, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Bozia 1 tab dziennie przez 10 dni dwa dni po owilce
    Ja mam brać 2x1. Jeśli ktoś ma niski progesteron, to jedna tabletka to zbyt mało.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 27 września 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 11:55

    Mango, nick nieaktualny, anek42, Olena, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Mango Autorytet
    Postów: 1102 4416

    Wysłany: 27 września 2013, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymam kciuki ;) Powodzenia za efekt zieloności ;)
    Iwone wrote:
    Olena u mnie też weekend będzie decydujący ;)

    Iwone, nick nieaktualny, Olena, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Mango motylki.gif i jej marzenie <3
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 27 września 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Ja mam brać 2x1. Jeśli ktoś ma niski progesteron, to jedna tabletka to zbyt mało.
    Chyba zacznę od jutra po jednej przez 10 dni i zbadam sobie za kilka dni progesteron....nie zaszkodzi, a może pomoże... :)

    caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 27 września 2013, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Chyba zacznę od jutra po jednej przez 10 dni i zbadam sobie za kilka dni progesteron....nie zaszkodzi, a może pomoże... :)
    Ja, jak wiadomo mam problem z progesteronem i moja dawka jest na uregulowanie okresu. W przypadku ciąży dawka jest większa i brałam 2x2.
    Ale tak jak widać po Miśku, 2x2 to był "pryszcz" :)

    Tak jak mówiłam, to zależy od tego jaki się ma poziom tego hormonu.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 1338 1339 1340 1341 1342 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ