Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 28 września 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    hahah no mi się przetarły 2 pary! a jedne trzasnęły haha
    ja tez nie cierpię rurek i takich zwężanych bardzo do dołu ale znalazłam idealne :-) i jestem mega szczęśliwa bo mam zawsze problem ze spodniami
    polarmiś wrote:
    To ciekawe bo muslalam ze tylko mi. Tez ostatnio szukalam jesnsow ale wszystki zwezane do dolu a tego nie cierpie - u siebie. Nic nie kupilam a powoli zspasy sie przecieraja.
    No właśnie ja też nie lubię rurek, a zeby kupić proste, to jest mega wyczyn. Ja jeansy mam, chciałabym materiałowe jakieś.
    Jak mi się nadają, to z kolei się nie układają i wygląda jakbym między nogami jaja miała :P albo biodrówki są, a ja bioder wydatnych nie mam :P

    W tygodniu może do Piaseczna skoczymy, albo do Factory.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 28 września 2013, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pepapigg wrote:
    A może napisze cos o sobie mam 36lat dwójke dzieci 11 ,13 zapragnełam trzeciego... Ale to nie takie proste wyniki w normie ale póki co nic....wiec zaczelam sie interesowac swoim cyklem płodne owulacja zakupiłam testy i działam....to mój chyba 3 poważniejszy cykl. Hmmm i wcale nie jest lepiej ;-)
    Ja zdecydowanie polecam monitoring, bo u mnie to już drugi cykl gdy ovu wyznacza mi owulację, a wiem z usg, że nie miałam, a testy wychodziły pozytywne.
    Bo może u Ciebie pęcherzyki nie rosną bądź nie pękają i się będziesz testami i temperaturą nakręcać, zamiast iść do lekarza i działac :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • promyk Autorytet
    Postów: 572 2452

    Wysłany: 28 września 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    skończone 39 lat - trochę dużo jak na pierwsze dziecko
    Eeeee tam kalendarzowe odmierzanie wieku - grunt zeby wszystko przebieglo ok ,zebyscie byly obie zdrowe a cala reszta o kant pupy. Duuuuuzo calusow dla was obu :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

    malgos741, nick nieaktualny, angela, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Promyk
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 28 września 2013, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    skończone 39 lat - trochę dużo jak na pierwsze dziecko
    Dobrze, że nie 93 ;) :P

    malgos741, promyk, promyk, promyk, megan8, angela, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 28 września 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczę się czerwonym winem, nabyłam przed chwilą :P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2013, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Ja zdecydowanie polecam monitoring, bo u mnie to już drugi cykl gdy ovu wyznacza mi owulację, a wiem z usg, że nie miałam, a testy wychodziły pozytywne.
    Bo może u Ciebie pęcherzyki nie rosną bądź nie pękają i się będziesz testami i temperaturą nakręcać, zamiast iść do lekarza i działac :)
    Poczekam jeszcze moze sie uda, dwójke miałam od strzała ale troche czasu mineło i też przytyłam... Musze dojrzeć na monitoring a wcześniej ide do endo... Miłego wieczorka :-*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • anek42 Przyjaciółka
    Postów: 72 313

    Wysłany: 28 września 2013, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Ja jak zwykle jestem wtedy jak nikogo nie ma,ale to nic,dobrze wiedziec ze mozna sie gdzies wygadac. Ostatnio mam kiepskie dni,pesymizm mnie dopadl i zaczynam sie poddawac. Wydaje mi sie ze nic z tego nie bedzie. Dlatego tez tak dlugo nie pisalam bo nie chcialam tu smucic. Myslalam ze to minie ale niestety nie wiec musze to wywalic z siebie. Tak bardzo staram sie o te fasolke i nic. A czesto dopadaja mnie mysli ze nawet jak sie uda to ile to strachu codziennie przez 9 miesiecy zeby nic sie nie stalo. Zwlaszcza z moja tragedia z 2009 roku. Dlaczego zycie jest tak niesprawiedliwe??? Wiem ze kazda z nas ma chwile slabosci dlatego mam nadzieje ze mi to minie i powroci optymizm,ale kiedy? Wino i migdaly wychodza mi juz dupa,ale sie zmuszam i pije i jem te cholerne migdaly po ktorych mi tylko dupa rosnie. To tyle o mnie. Sorki ale musialam to wywalic z siebie.

    Codziennie Was czytam i pamietam o kazdej z Was.

    Witam nowe kolezanki

    Aga trzymam kciuki zebys zazielenila.

    Bozia zazdroszcze takich jajec,oby sie cos z nich wyleglo.

    Reni i Nati bardzo mi przykro.

    Pozostale dziewczyny do boju.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2013, 01:15

    nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny, Viola, gosia7122, Rzutka, grosza, nick nieaktualny, megan8, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    0cc7a5b3923d4012af7cb62094b52bf2.png
  • promyk Autorytet
    Postów: 572 2452

    Wysłany: 28 września 2013, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anek42 kopnij pesymizm w dupe i wez sie w garsc , troche wiary w swoje sily.
    Zeby sie udalo trzeba wierzyc......w siebie.
    Wierze ze kazdej z nas sie uda, jesli nie dzis to za miesiac,roku
    Ja jestem w polsce a moja polowka 1500 km odemnie, no i co z tego....nie bede sie zalamywac, bede probowac dalej.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, anek42, megan8, nick nieaktualny, angela, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Promyk
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2013, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Anek, niczym się nie przejmuj, takie chwile słabości i zwątpienia spotykają każdą z nas i każdej z nas są bardzo potrzebne, to zwykła ludzka rzecz, tylko zbytnio nie popadaj w marazm i postaraj się zebrać siły ;-)
    dzięki za dobre słowo ale jakoś nie nastawiam się na sukces ;-)
    Miłego pięknego słonecznego dnia dla wszystkich

    Olena, anek42, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2013, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samirka, daj znać co u Ciebie ??????????

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 29 września 2013, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    Miłego i słonecznego dnia :)

    Anek, wiem, ze Ci jest ciężko, ale dasz radę przetrwać te trudne chwile <3

    nick nieaktualny, Olena, anek42, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Anna39 Ekspertka
    Postów: 191 551

    Wysłany: 29 września 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,ja też mam jakiegoś doła,ale to pewnie dlatego,że musze zaraz do pracy wrócić po urlopiku,no i mam góre prasowania,a nienawidze prasować.
    A,że następne cykle stracone i czas się wydłuża do świąt o staranka to się już jakoś pogodziłam,przecież nawet nie mam pewności,że by się udało.
    Trzymam kciuki za Was :)

    nick nieaktualny, Olena, anek42, Iwone, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    781bf18f8a2720294b991893655b2777.png
  • promyk Autorytet
    Postów: 572 2452

    Wysłany: 29 września 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Milego dzionka :-)

    gosia7122, Olena, anek42, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Promyk
  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 29 września 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promyk wrote:
    Czesc dziewczyny. Milego dzionka :-)
    również miłego dnia.

    Olena, anek42, promyk, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201408184765.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dzielne kobitki. Pakuje walizki i jutro skoro swit lece sobie na ciepla plaze. Wroce za 10 dni i mam nadzieje, ze przynajmniej kilka szczesliwych zaciazonych tu zastane. Mocno w to wierze i licze na to. Pozdrawiam. Polarmis zostawia swoj polarowy szlafroczek i jedzie wzmocnic winem ( morzem wina) endometrium i wygrzac na sloncu jajka.

    Olena, anek42, nick nieaktualny, megan8, nick nieaktualny, angela, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 29 września 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia dla wszystkich.
    Wczoraj na monitoringu endometrium 11 mm! Szok, w zeszłym miesiącu 4,9 mm. Brałam Clo + naturalne wspomagacze. Nie wiem co bardziej pomogło. Mimo wszystko jak któraś ma cienkie warto powalczyć o grubość.

    nick nieaktualny, anek42, Iwone, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, angela, Andzia33 lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • Rzutka Przyjaciółka
    Postów: 68 177

    Wysłany: 29 września 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czym nalepiej poprawic endo? Ja slyszalam o czerwonym winie ale u mnie nie bylo spektakularnej poprawy...
    Chyba tez morele?
    Mieñgo dnia :)

    caffe, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ovufriend.pl
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 29 września 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzutka wrote:
    A czym nalepiej poprawic endo? Ja slyszalam o czerwonym winie ale u mnie nie bylo spektakularnej poprawy...
    Chyba tez morele?
    Mieñgo dnia :)
    Chyba jeszcze migdały i orzechy brazylijskie, ale dziewczyny wiedza lepiej więc pewnie Ci odpowiedzą.
    Ja dopiero wczoraj zakupiłam wino, więc nie wiem czy działa :) No i podjadłam trochę migdałów i zwykłych orzechów włoskich.

    Polecam spróbować wino koszerne Mogen David Concord. Jest odrobinę słodsze niż półsłodkie, ale mnie bardzo smakowało. Nie otrzepywałam się po wypiciu :P
    Nie wiem jakie Wy macie "smaki" ale polecam do degustacji :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • promyk Autorytet
    Postów: 572 2452

    Wysłany: 29 września 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie lubie jak mnie wzdryga po lyku. Jesli slodkie i nie trzesie trzeba sprobowac. A reszta dziewczyny jakis popija winko ?

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Promyk
  • Anna39 Ekspertka
    Postów: 191 551

    Wysłany: 29 września 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promyk wrote:
    Ja tez nie lubie jak mnie wzdryga po lyku. Jesli slodkie i nie trzesie trzeba sprobowac. A reszta dziewczyny jakis popija winko ?
    ja pólwytrawne i najtańsze,znaczy takie w przedziale ok.20 zł,nie wino marki wino,haha,tez nie lubie ale 1 kieliszek dziennie,nawet nie codziennie to dam rade :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    781bf18f8a2720294b991893655b2777.png
‹‹ 1340 1341 1342 1343 1344 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ