Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 3 października 2013, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no no właśnie :-)
    dzwonię do męża i mówię mu jak jest
    poza tym na śluz R mówimy szlus ;-) więc mówię do niego że szlus
    a on na to: zaczął się śmiać i mówi wracam do domu z pracy a ty pachnąca czekasz i ładnie trzymasz się za kostki hahahah ;-)
    caffe wrote:
    To Ty się już zacznij bzykac :P

    caffe, Andzia33, nick nieaktualny, Mango, megan8, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 3 października 2013, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    no no właśnie :-)
    dzwonię do męża i mówię mu jak jest
    poza tym na śluz R mówimy szlus ;-) więc mówię do niego że szlus
    a on na to: zaczął się śmiać i mówi wracam do domu z pracy a ty pachnąca czekasz i ładnie trzymasz się za kostki hahahah ;-)
    hehehehe, to rozumiem, że topór wojenny zakopany na dobre? :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 3 października 2013, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale my go nawet nie odkopaliśmy
    dostał zjebkę i tyle rozmawiamy dalej
    szkoda czasu na fochy i obrażanie
    caffe wrote:
    hehehehe, to rozumiem, że topór wojenny zakopany na dobre? :P

    caffe, nick nieaktualny, megan8 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 3 października 2013, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i dobrze gdzieś czytałam, że przy owulacji boleć jajniki mogą przed w czasie i po i nie koniecznie ból musi być po stronie tego jajnika, z którego będzie owulka
    mnie pulsuje i pobolewa lewa strona a jajo siedzi po prawej

    Andzia33, nick nieaktualny, Mango, megan8 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 3 października 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni jest dobrze :-). To czekaj na tego Twojego i działajcie.Po co ja w ogóle to mówię?

    Reni, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 3 października 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ale my go nawet nie odkopaliśmy
    dostał zjebkę i tyle rozmawiamy dalej
    szkoda czasu na fochy i obrażanie
    To dobrze :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 3 października 2013, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my siedzimy za ścianą i kibicujemy.

    Andzia33, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 3 października 2013, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahah
    dobre jesteście ;-)

    Olena, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 3 października 2013, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni bardzo się cieszę..jajca nasze niech nam rosną....;)
    Działaj dziś i jutro i pojutrze......pomysł z kostkami bardzo dobry - tylko nie jedz za dużo wcześniej - bo jak się tak schylisz - to żeby CI się nie ulało pod naporem...;) (no takie jakieś wyobrażenie przyszło mi do głowy).

    A swoją drogą - skoro masz podpisaną umowę z jakąś kliniką - a mówiłaś, że kasa Cie ciśnie - to może tam znajdź gina - może udałoby CI się na kasę działać? Zaoszczędziłabyś na lekach na prolaktynę - bo byłabyś spokojniejsza, że tyle kasy nie idzie...;)

    Olena, Andzia33, Reni, nick nieaktualny, Mango, nick nieaktualny, megan8 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • szczęśliwa 2 Autorytet
    Postów: 1053 3746

    Wysłany: 3 października 2013, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 14:43

    Andzia33, caffe, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Iwone, megan8 lubią tę wiadomość

    hzr10fs.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 3 października 2013, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry
    A ja już czekam i odliczam.Od dziś luteina przez 11 dni i w 12 test pozytywny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Reni super,że jajo rośnie,to do roboty.

    caffe, Olena, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Iwone, megan8 lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 3 października 2013, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga -08,10
    Grosza - 08.10
    Inessa - 09.10
    Bozia - 10,10
    Iwone - 13.10
    Maja35 - 13.10
    Andzia33 - 14.10
    Olena - 15.10

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2013, 13:47

    nick nieaktualny, Iwone, megan8 lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 3 października 2013, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Dzień Dobry
    A ja już czekam i odliczam.Od dziś luteina przez 11 dni i w 12 test pozytywny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Reni super,że jajo rośnie,to do roboty.
    a czemu przez 11 dni?

    Andzia33, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 3 października 2013, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak kazała moja ginka i tak biore

    caffe, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 3 października 2013, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Tak kazała moja ginka i tak biore
    ciekawe, co gin to inna teoria :)

    Andzia33, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 3 października 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Inessa, nie ma możliwości zeby drugie teraz pękło. Jeśli pęka jedno po drugim, to jest to możliwe w bardzo krótkim czasie. Natomiast progesteron związany z jedną owulacją powoduje, że do kolejnej nie dochodzi. gdyby było inaczej to prawie wszędzie ciąże byłyby mnogie.

    Mam koleżankę która miała drugą owulke tydzien po pierwszej,o czym niewiedziała ,bo nie miała monitoringu,ale zaszła w ciąże i różnica pomiędzy dziecmi była 5 dni,lekarz powiedział ,że zdarza się to bardzo żadko.Już Wam o tym pisałam Natan i Alan to te szkraby

    nick nieaktualny, Mango, nick nieaktualny, megan8 lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 3 października 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ja teraz też mam nadzieję ,że to moje drugie jajo tez pękło....i czekam....

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 3 października 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Dzień Dobry
    A ja już czekam i odliczam.Od dziś luteina przez 11 dni i w 12 test pozytywny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Bardzo dobre podejście :-) i tak będzie, koniec i kropka!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2013, 13:58

    Andzia33, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 3 października 2013, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati przytulam!
    Trzymaj się .

    nick nieaktualny, Nati74, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 3 października 2013, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak wogóle mam ostatnio strasznego pecha w ciągu 5 dni przebiłam 2 koła w aucie,pierwsze w piątek wieczorem,to zadzwoni.łam po m i zmienił mi na zapasówke ,al erano oskrobałam szyby, zawiozłam małą do przedszkola i tak jakoś dziwnie mi się jechało.Patrze po przedszkolem a tam już mało ,ale jeszcze nie flak ,więc dojechałam do domu i kombinacje jak tu sie dostac do pracy ,bo zapas jeszcze nie naprawiony[całkiem o nim zapomnieliśmy przez tą imprezę 4 latkowa ]ale sie udało,kolega po mnie przyjechał.No i tak sobie myślę ,że skoro mam dwa koła przebite,to może jakas nagroda mnie spotka w postaci dwóch serduszek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Olena, nick nieaktualny, grosza, Mango, nick nieaktualny, Iwone, megan8 lubią tę wiadomość

    Andzia33
‹‹ 1354 1355 1356 1357 1358 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ