X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 15 listopada 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala, a jak zimno, to nie tarczyca jaka?
    Z rozgrzewania to jeszcze podobno seks pod puchowa pierzyna jest dobry, ale ile można się seksić przecież.

    Z innej beki. Matka ( ja) chora, zapalenie płuc, w domu zalegam. Zalegam to dużo powiedziane, dziś do nowej szafy w pokoju Adasia przepakowywalam jego ciuchy w różnych miejscach domu poukładane. Dziecko w domu również, bo też chore, ale on to nie zalega, o nie!
    Ja u góry w jego pokoju, on na dole bajkę ogląda ( tak ja sobie w naiwności swojej myślę). Ale schodze na dół, bo jakieś stuki puki w pralni słyszę ( koty na pewno!). A tu Adaś z chytra minka wyłania się z łazienki. Wpadam ja, a dziecko pranie robi! Wlal Vanisha do pralki ( w zła komorę, ale zawsze), zakrecil porządnie i odstawil na miejsce. Gdyby nie to, że połowa wylala się na podłogę, to bym się nawet nie skapnela! Asysta dziecka przy każdym praniu i omawianie co do czego sluzy rodzi teraz owoce ;-)

    I ja nie kumam, jak to jest, że niby małe dzieci piją jakas chemię i trzeba przed nimi chować. Toc jak coś to prania służy, to nie do zarcia chyba! ;-)

    Magdala, krycha.stara, BISCA, moremi lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 15 listopada 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Dla mnie to był najgorszy okres w całej ciąży, a jak minął termin, to posypalam się zupełnie. I właśnie tak sobie wspominam, że o tej porze już tak bardzo chciałam urodzić, że przyjelabym nawet tego 11 jako datę urodzin ;-)
    Co znowu mi przypomina, że przegapilam urodziny Reni... Sto lat i spelnienia marzeń :-)

    dzięki :-)

    moremi lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 15 listopada 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Magdala, a jak zimno, to nie tarczyca jaka?
    Z rozgrzewania to jeszcze podobno seks pod puchowa pierzyna jest dobry, ale ile można się seksić przecież.

    Z innej beki. Matka ( ja) chora, zapalenie płuc, w domu zalegam. Zalegam to dużo powiedziane, dziś do nowej szafy w pokoju Adasia przepakowywalam jego ciuchy w różnych miejscach domu poukładane. Dziecko w domu również, bo też chore, ale on to nie zalega, o nie!
    Ja u góry w jego pokoju, on na dole bajkę ogląda ( tak ja sobie w naiwności swojej myślę). Ale schodze na dół, bo jakieś stuki puki w pralni słyszę ( koty na pewno!). A tu Adaś z chytra minka wyłania się z łazienki. Wpadam ja, a dziecko pranie robi! Wlal Vanisha do pralki ( w zła komorę, ale zawsze), zakrecil porządnie i odstawil na miejsce. Gdyby nie to, że połowa wylala się na podłogę, to bym się nawet nie skapnela! Asysta dziecka przy każdym praniu i omawianie co do czego sluzy rodzi teraz owoce ;-)

    I ja nie kumam, jak to jest, że niby małe dzieci piją jakas chemię i trzeba przed nimi chować. Toc jak coś to prania służy, to nie do zarcia chyba! ;-)

    skąd wiesz, że wlał resztę do pralki? że nie upił trochę?

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 15 listopada 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    skąd wiesz, że wlał resztę do pralki? że nie upił trochę?
    No to dobre jest pytanie.
    Nie wiem, ale zakładam, że nie jest cyborgiem i po Vanishu by go spienilo i wyzarlo ;-)

    On zresztą nie lubi jeść. Niejadek do sześcianu, jedzenie jest karą. To Vanish by wypił??

    krycha.stara lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 15 listopada 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj w pewnej prywatnej klinice, pięknie wymalowanej, kulturka, kwiaty w wazonach, ukłony od wejścia, jeszcze chwilka i zaczniemy robić misiaki i cmokać się na przywitanie
    na początek położna przepytała nas z historii naszego związku i spotkań z lekarzami, kiedy co jak i dlaczego
    potem przeszliśmy do gabinetu lekarza
    lekarz rzeczowy, omówił naszą historię, wypisał stos badań do zrobienia
    możemy podejść do ivf z moją komórką, ale długim protokołem lub z adopcją komórki
    na koniec zrobił usg
    czuję, że lekarz odpowiedział na wszystkie nasze pytania
    potem poszliśmy z powrotem do położnej, która przekazała nam cenniki i koniec
    mamy zgłosić się od nowego cyklu z wynikami badań
    spędziliśmy w klinice prawie dwie godziny

    najtańsza opcja ivf to 13 tysi O.o z lekami, ale szanse tylko 10%

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2016, 15:42

    kapturnica, Dziobak, krycha.stara, beates, Magdala, moremi, Sabina, slash lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 15 listopada 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O zesz ty w dziuple kopany, tyle kasiory Reni?
    I jaka decyzja??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2016, 16:56

    krycha.stara, Reni lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 15 listopada 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    O zesz ty w dziuple kopany, tyle kasiory Reni?
    I jaka decyzja??

    Chyba mi nowenna zostaje

    krycha.stara lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 15 listopada 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Chyba mi nowenna zostaje
    Albo:
    1. Sprzedajesz nerke ( meza albo sasiadki)
    2. Zakladasz piramide a la Amber Gold
    3. Startujesz do sejmu z listy Szmukiz 30 i w 2 miesiace masz uzbierana kase
    4. Wychodzisz za Misiewicza, wtedy kase masz od razu

    A, wrrrroc! Ty juz masz meza. Z punktu 4 zatem nici...

    krycha.stara, kicia 123, Magdala, BISCA, moremi, slash lubią tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 15 listopada 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala , przykro mi ze nie wyszło.
    Masz jeszcze mrozaki ?

    Powiem Ci , ze ja tez doszukwałam się przyczyn niepowodzeń ( Tez jest mi wiecznie zimno). I do dziś nie wiem jak to się stało ze się w końcu udało. Miałam 6 zarodków, 3 transfery. Nic w tym czasie nie zmianiałam , zadnych leków nie brałam . Nawet progesteronu nie dostałam.
    To jest trochę jak loteria. I jak w loterii szczęścia trochę trzeba. Mam więc nadzieję ze i do Ciebie w końcu się ono uśmiechnie.

    krycha.stara, Magdala, BISCA, moremi, Dziobak, Sabina lubią tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 15 listopada 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni , no kupa kasy !
    Jak juź post wyżej o loterii pisałam to tu teź się nią posłużę.
    W totka warto zagrać :)

    krycha.stara, BISCA, Sabina lubią tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 15 listopada 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle , to czemu szanse tylko na 10 % oszacowali ?

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 15 listopada 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beates wrote:
    A tak w ogóle , to czemu szanse tylko na 10 % oszacowali ?
    To chyba z wieku im wynika.

    Reni lubi tę wiadomość

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 16 listopada 2016, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam juz mrozakow. Szkoda.
    Mialam tylko dwa transfery. Albo az dwa. Pierwszy nawet lekko ruszony bo z beta 7.
    Wiem, ze loteria i ze za ktoryms razem sie uda..
    Tarczyca to chyba nie miesza, bo po pierwsze primo wyniki dobre, a po drugie primo jestem caly czas na malutkiej dawce hormonu.
    Musi byc cos w tej mojej kopnietej macicy.

    Dzieki za mile slowa. :-)

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 16 listopada 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    To chyba z wieku im wynika.

    Po namyśle tez tak pomyślałam.
    Skuteczność ivf to 25 -30 %. Z wiekiem spada
    Ech.....

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 16 listopada 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Dobry,

    Serio juz bez olowkow? Eeee..
    Nie stać mnie na odszkodowania, a ponoć jakiś pozew zbiorowy się już szykował ;-)

    Dziobak, no wiesz! Powinnaś leżeć i objadać się czekoladą w takim stanie :-)
    My od wczoraj w szpitalu, bo Jack ma zapalenie płuc, które wyszło przypadkiem, bo po 5 miesiącach pokaslywania uparłam się na rtg klatki piersiowej. Takim sposobem pierwsze urodziny spędzimy w szpitalu.

    Dziobak, Magdala lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 16 listopada 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O niech to kurka rurka strzeli.
    Zapalenie pluc?
    W morde jeza.
    Posylam duuuzo wsparcia dla Juniora. <3

    moremi lubi tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • *aga* Autorytet
    Postów: 364 1761

    Wysłany: 16 listopada 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :-)

    Znowu szaro i beznadziejnie za oknem. Wszyscy chorują na potęgę. 5 dni temu skończyłam antybiotyk a dziś znowu mnie coś łamie w kościach. W pracy wszyscy zasmarkani i jak tu być zdrowym. Ze względu na bóle miesiączkowe w tym cyklu biorę castangusa i to będzie pierwszy i ostatni cykl z tym cudem, brzuch mnie napiernicza non stop, uzależnię się od nospy :-)
    Przeglądałam wykresy ciążowe i jak zobaczyłam 25 bzykań w cyklu tak mi ręce opadły, że też im się tak chce ;-)....człowiek normy nie może wyrobić biorąc pod uwagę żywotność plemników ;-) . Lata i zmęczenie robią swoje.
    Reni 13 tysiaków , kupa kasy, dużo przemyśleń, jednak zaryzykowałabym żeby nie mieć do siebie żalu w późniejszym czasie , że nie spróbowałam :-) . Bardziej niż na nowennę liczyłabym na własną podświadomość ;-)
    Zdrowia dziewczyny, pozdrawiam :-)

    villemo_gbm, BISCA, beates, krycha.stara lubią tę wiadomość

    Żyj chwilą ! Chyba, że chwila jest nieprzyjemna, w takim przypadku zjedz ciasteczko. –Ciasteczkowy Potwór
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 16 listopada 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowia dla Kapitaniątka! Cóż, spędzić 1 urodziny w szpitalu to może być przeżycie. Nie każdemu jest dane. Myślcie pozytywnie, najważniejsze, żeby młody wyzdrowiala.
    Czego życzy równie zapalona ciotka Dziobak!

    moremi, BISCA lubią tę wiadomość

  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 16 listopada 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sie witam srodowo.

    Wczoraj przyznalam sie w pracy, ze jestem w ciazy. Niby wszyscy sie ciesza, ale z rozmowy wynikalo, ze zatrudniajac mnie w tym dziale mieli nadzieje, ze w moim wieku jedno dziecko mi wystarczy. No coz... Jak bedzie niemilo to pojde na zwolnienie i tyle.

    Aga, nie liczy sie ilosc tylko jaskosc. Ja w cyklu ciazowym to nawet normy nie wyrobilam.

    Duzo zdrowia dla wszystkich potrzebujacych!

    Dziobak, moremi, Sabina, Magdala, beates lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 16 listopada 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza, po urodzeniu małej Myszynki zrób im na złość i zajdz w ciążę jeszcze raz! A co! Niech wiedzą, że po 40 też się da! ;-)

    moremi, villemo_gbm, krycha.stara, Sabina, Magdala, BISCA lubią tę wiadomość

‹‹ 13759 13760 13761 13762 13763 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ