Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Aga przykre .. no własnie tyle wyrzeczeń, poświęceń
    no właśnie dlatego z nowym cyklem kończę starania z jakąkolwiek pomocą lekarsko-lekową ..... nie kosztem mojego dziecka

    Reni, nick nieaktualny, caffe, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Lucky Autorytet
    Postów: 1021 4854

    Wysłany: 7 października 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane moje wpadam na chwileczke
    uzupelnilam cichcem z telefonu wykres, nie wiem co mi kwitnie w brzuchu

    witam wszystkie nowe kolezanki i bardzo mocno trzymam kciuki za wasze sukcesy

    nie mam jak poczytac w tyl, bo fatalnie sie przeglada w telefonie a i tak wiem ze uprawiam kontrabande gdy M drzemie

    Inesso, trzymam mocno kciuki, niesamowita jestes

    Cafe :) pociagnij mnie za soba!

    Aga, i Ty wiesz i ja wiem, ze jeszcze wszystko mozliwe, przytulam

    Oleno, pieknie by bylo, kciucze

    Reni widze, ze stres Cie dopadl, bardzo wspolczuje jazd z M, moze sie pouklada, faceci czasem pomarudza, niby stawiaja na swoim, ale i tak koniec koncow kobieta ma to co chciala, moze wiec odpusc mu na kilka dni a potem przypusc atak
    poza tym seksuj sie, jak nie milosnie, to po prostu z premedytacja wykorzystaj drania ;)

    za wszystkie trzymam, przepraszam jesli nie wymienilam
    znikam i do nastepnego

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, caffe, Andzia33, Olena lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni ginka mówiła mi tak ogólnie nie tylko teraz ale jak kiedyś sie uda.
    Aguś jest to napewno bardzo trudne i wiesz rozumiem Cie ale jest druga strona medalu,że czy teraz czy kiedyś jak Wam sie uda to bedą chwile,że bedzie trzeba troszke wiecej czasu poświecić jednemu z dzieci. Wydaje mi sie,że ważna jest tu rozmowa z dzieckiem i bycie w innych momentach wtedy kiedy możecie. Dzieci wiedzą jak rodzice ich kochają i ze zdarzają sie momenty kiedy coś im wypadnie to jest u nich niesamowite wiesz, najważniejsze aby często z naszej strony ich nie "opuszczać". A ze staraniami dobrze rozumiem chociaż mi samej jest jakoś trudno bo nie mam wogóle dzieci. WIem każda z nas czeka na dziecko tak samo bardzo czy to pierwsze czy kolejne ale..........

    Lucky jesteś niemozliwa mam nadzieję,ze sie Wam uda :D

    nick nieaktualny, Skuterek, Reni, caffe, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Reni ginka mówiła mi tak ogólnie nie tylko teraz ale jak kiedyś sie uda.
    Aguś jest to napewno bardzo trudne i wiesz rozumiem Cie ale jest druga strona medalu,że czy teraz czy kiedyś jak Wam sie uda to bedą chwile,że bedzie trzeba troszke wiecej czasu poświecić jednemu z dzieci. Wydaje mi sie,że ważna jest tu rozmowa z dzieckiem i bycie w innych momentach wtedy kiedy możecie. Dzieci wiedzą jak rodzice ich kochają i ze zdarzają sie momenty kiedy coś im wypadnie to jest u nich niesamowite wiesz, najważniejsze aby często z naszej strony ich nie "opuszczać". A ze staraniami dobrze rozumiem chociaż mi samej jest jakoś trudno bo nie mam wogóle dzieci. WIem każda z nas czeka na dziecko tak samo bardzo czy to pierwsze czy kolejne ale..........

    Lucky jesteś niemozliwa mam nadzieję,ze sie Wam uda :D
    Inessa wiem wiem, jestem w tej "lepszej" sytuacji, bo mam już jedno dziecko ale powiem Ci, że pragnienie posiadania drugiego dziecka jest takie samo jak pierwszego, przynajmniej u mnie
    mam nadzieję, że przede wszystkim tym, które jeszcze nie mają dzieci, uda sie już niedługo ;-)

    Skuterek, caffe, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2013, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus no właśnie oto mi chodziło,ze pragnienia dziecka jest takie samo czy ma sie już jedno czy wiecej dzieci.
    Ale też chodzi mi oto,ze trudno odłozyć starania i ciężko jest przyjmować niepowodzenia (mówie tu o sobie ) jak sie nie ma wogóle dziecka :(
    Chociaż to każda z nas indywiduanie do tego podchodzi.

    Mam jednak wielką nadzieję,zę Aguś Twoje poświecenie przyniesie obfite owoce :D :D :D

    nick nieaktualny, caffe, Andzia33, Olena lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Agus no właśnie oto mi chodziło,ze pragnienia dziecka jest takie samo czy ma sie już jedno czy wiecej dzieci.
    Ale też chodzi mi oto,ze trudno odłozyć starania i ciężko jest przyjmować niepowodzenia (mówie tu o sobie ) jak sie nie ma wogóle dziecka :(
    Chociaż to każda z nas indywiduanie do tego podchodzi.

    Mam jednak wielką nadzieję,zę Aguś Twoje poświecenie przyniesie obfite owoce :D :D :D
    Inessa, dziękuję z całego serca

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 7 października 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grosza wrote:
    witaj skutetek :)
    Iwka fajnie że się odezwałaś :)
    Mi dzisiaj śniły się 2 konie biały i brązowy w stajni ogier i klacz -miły sen :)
    Grosza, a Ty co tam robiłaś? ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 7 października 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    a mi się dziś śniło, że mojemu psu wpadł dzwoneczek do ucha i wdał się stan zapalny a z środka ucha wydobywała sie muzyka hahahhaha, kto to zinterpretuje ;-)
    Odłóż "gadżetu" do szuflady, bo używanie ich teraz jest niewskazane :P

    Reni, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 7 października 2013, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha! czy to nie była akcja na oklep? ;-)
    caffe wrote:
    Grosza, a Ty co tam robiłaś? ;)

    caffe, nick nieaktualny, grosza, Mango lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 7 października 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ha! czy to nie była akcja na oklep? ;-)
    hehehe, z uprzężą :P

    nick nieaktualny, Skuterek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2013, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny WY jesteście niemożliwe hehehehehheheheheheh :D :D :D

    nick nieaktualny, Reni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2013, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Odłóż "gadżetu" do szuflady, bo używanie ich teraz jest niewskazane :P
    hahahha, dobre

    nick nieaktualny, Skuterek lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 7 października 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobietki
    Nowe dziewczyny tez witam!
    Badałam dzisiaj prolaktynę ,ale wyniki jutro.
    Ineska czekam na Twoją zieloną kropę !

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, grosza lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 7 października 2013, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    a mi się dziś śniło, że mojemu psu wpadł dzwoneczek do ucha i wdał się stan zapalny a z środka ucha wydobywała sie muzyka hahahhaha, kto to zinterpretuje ;-)
    dzwoneczek ma ogonek i wpadł do ucha-brzucha. Wdał się stan zapalny-panika, ale z brzucha wydobywa się piękna muzyka...;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Reni lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia ale poezja łał :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    dzwoneczek ma ogonek i wpadł do ucha-brzucha. Wdał się stan zapalny-panika, ale z brzucha wydobywa się piękna muzyka...;)
    Bozia, piękne to ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 7 października 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    śliczny sen i ten dzwoneczek na myśli mi idzie grający plemniczek ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2013, 13:26

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2013, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skuterek wrote:
    śliczny sen i ten dzwoneczek na myśli mi idzie grający plemniczek ;)
    :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 7 października 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha one miały się pewnie parzyć hihihi
    caffe wrote:
    Grosza, a Ty co tam robiłaś? ;)

    nick nieaktualny, Skuterek, caffe, megan8 lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 7 października 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może w przyszłym cyklu :)
    agafbh wrote:
    Bliźniaki? ;-)

    nick nieaktualny, Andzia33, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
‹‹ 1382 1383 1384 1385 1386 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ