Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 7 października 2013, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ustaliłyśmy już, że w nocy ktoś je zwęża!
    u mnie jest chyba na etacie!
    No i pewnie masz rację, bo wydaje mi się, że ktoś się krzątał dzisiaj w nocy po moim domu :P pewnie to jakiś krawiec ;)

    Reni, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 7 października 2013, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Skuterek. Rozgość się. Tu jest bardzo przyjemnie i każdy może pisać o swoich bolączkach bez obaw. Wszystkie kobietki są super i sobie życzliwe. Życzę Ci szybko fasolki. <3

    nick nieaktualny, Skuterek, nick nieaktualny, caffe, Andzia33, Mango lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 7 października 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dziś fajny sen. Śnił mi się mój gin, uśmiechnięty, machał do mnie i wołał z tym uśmiechem na twarzy - "wszystko załatwiłem". Ciekawe co? Żeby to było takie proste.

    nick nieaktualny, Reni, nick nieaktualny, caffe, Andzia33 lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 7 października 2013, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Ci Olena za tak ciepłe słowa

    nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane!!!
    WItaj Skuterku :D :D :D
    Aguś ja mam nadzieję,ze tym razem ten wykres jednak wskazuje to co powinien :)
    Reni mam nadzieję,ze jednak kupicie to mieszkanie :D
    Dziewczyny które nerwy noszą życze Wam uspokojenia ale taiego wilce radosnego :D :P
    Olenka oby sen spełnił sie :D
    DObrego dnia i tygodnia Wam życze <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2013, 11:15

    Skuterek, caffe, nick nieaktualny, Olena, nick nieaktualny, megan8 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 7 października 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Skuterek

    Iwka rośnij duża okrąglutka :-) jeszcze trochę :-)

    Olena pomarzyć zawsze można :-)

    Pepa dlaczego tak długo czekasz na wyniki?

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 7 października 2013, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A własnie, cześć Skuterku ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 7 października 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa tak :-) najwyżej się z nim rozwiodę! 1899439chbn1tn1v0.gif

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, caffe lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2013, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Inessa tak :-) najwyżej się z nim rozwiodę! 1899439chbn1tn1v0.gif
    oj tam oj tam, będzie dobrze, chwilowe kryzysy każdemu sie zdarzają ;-)

    Reni, nick nieaktualny, caffe, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 7 października 2013, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj skutetek :)
    Iwka fajnie że się odezwałaś :)
    Mi dzisiaj śniły się 2 konie biały i brązowy w stajni ogier i klacz -miły sen :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, caffe, megan8 lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 7 października 2013, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje wam wszystkim za miłe powitanie ;)
    Nigdy nie miałam odwagi dołączy do forum , zawsze sama byłam w mych staraniach

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Olena, nick nieaktualny, caffe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grosza wrote:
    witaj skutetek :)
    Iwka fajnie że się odezwałaś :)
    Mi dzisiaj śniły się 2 konie biały i brązowy w stajni ogier i klacz -miły sen :)
    Bliźniaki? ;-)

    Reni, nick nieaktualny, caffe, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 7 października 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skuterek to forum bardzo pomaga.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, caffe lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi się dziś śniło, że mojemu psu wpadł dzwoneczek do ucha i wdał się stan zapalny a z środka ucha wydobywała sie muzyka hahahhaha, kto to zinterpretuje ;-)

    nick nieaktualny, caffe, Olena lubią tę wiadomość

  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 7 października 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziwiam tu wszystkie kobietki jak sobie radzą ja nie mam takich praktyk jak inne tyle razy próbowała z temperatura i nigdy nie widzę żadnej różnicy kiedy co i jak?

    nick nieaktualny, caffe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni no co Ty :P przejdzie za pare dni za bardzo sie kochacie a faceci czasami tak mają wiesz o tym :D

    Iwka super,ze wszystko u CIebie ok :D

    Kochane skusiłam sie bo jakoś dziwnie mnie brzuch boli na test ciazowy i niestety okazało sie,ze jakiś felerny ten test. WIdać drugą kreseczke ale tylko pod światło i do tego nie w opdowiednim miejscu tylko bliżej kreski testowej :P wkurzyłąm sie i kupiłam w aptece drugi ale nie zrobie go dzisiaj dopiero w srode o ile @ nie przyjdzie. MUsze tak robić bo gin ek kazał szybko zrobić bete abym mogła jeszcze jakoś sie wspomóc bo mam do niej od razu dzwonić. Zobaczymy co dalej.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, anek42, caffe, Andzia33, Iwone, megan8 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2013, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jeszcze powiem Wam coś dziewczyny, co leży mi na sercu ale o tym nie mówiłam, odnośnie znalezienia granicy, poświęcania wszystkiego dla starań itp..
    20 września miałam jeden z monitoringów prze IUI i przedłożyło się i przez to nie pojechaliśmy z mężem na piknik integracyjny do przedszkola do mojego dziecka, jak już dojechaliśmy to właśnie się kończył i z tego pikniku sa zdjęcia, m.in. takie odrysowana jest dłoń dziecka i obok przynajmniej jednego rodzica, dłoń mojej córki jest SAMA, w miejscu gdzie miała być moja lub/i męża jest pusto....., nawet nie wiecie jak ja się z tym czuję, to ostatni rok mojego dziecka w przedszkolu,powiedziałam sobie że już nigdy do tego nie poduszę, nawet teraz gdy o tym piszę jest mi bardzo źle ....
    chyba już przekroczyłam granicę o której całkiem niedawno rozmawiałyśmy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2013, 11:36

    Reni, nick nieaktualny, caffe, Andzia33, Olena, Iwone, nick nieaktualny, gosia7122, megan8 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Reni no co Ty :P przejdzie za pare dni za bardzo sie kochacie a faceci czasami tak mają wiesz o tym :D

    Iwka super,ze wszystko u CIebie ok :D

    Kochane skusiłam sie bo jakoś dziwnie mnie brzuch boli na test ciazowy i niestety okazało sie,ze jakiś felerny ten test. WIdać drugą kreseczke ale tylko pod światło i do tego nie w opdowiednim miejscu tylko bliżej kreski testowej :P wkurzyłąm sie i kupiłam w aptece drugi ale nie zrobie go dzisiaj dopiero w srode o ile @ nie przyjdzie. MUsze tak robić bo gin ek kazał szybko zrobić bete abym mogła jeszcze jakoś sie wspomóc bo mam do niej od razu dzwonić. Zobaczymy co dalej.
    w takim razie trzymam kciuki jakby coś ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 7 października 2013, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem wiem ale teraz go nie lubię dziadyga jeden wrrrrrr

    a jednak Inesko jest nadzieja? ginka mówiła, że nie ma szansy więc nie rozumiem myli się w zeznaniach?
    inessa wrote:
    Reni no co Ty :P przejdzie za pare dni za bardzo sie kochacie a faceci czasami tak mają wiesz o tym :D

    Kochane skusiłam sie bo jakoś dziwnie mnie brzuch boli na test ciazowy i niestety okazało sie,ze jakiś felerny ten test. WIdać drugą kreseczke ale tylko pod światło i do tego nie w opdowiednim miejscu tylko bliżej kreski testowej :P wkurzyłąm sie i kupiłam w aptece drugi ale nie zrobie go dzisiaj dopiero w srode o ile @ nie przyjdzie. MUsze tak robić bo gin ek kazał szybko zrobić bete abym mogła jeszcze jakoś sie wspomóc bo mam do niej od razu dzwonić. Zobaczymy co dalej.

    nick nieaktualny, caffe, Andzia33 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 7 października 2013, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga przykre .. no własnie tyle wyrzeczeń, poświęceń

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, caffe, Andzia33 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 1381 1382 1383 1384 1385 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ