X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Gosia Blada Debiutantka
    Postów: 7 3

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem dlaczego jest plusik w innym dniu niż zaznaczam :(

  • Jussia Debiutantka
    Postów: 14 21

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia Blada wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Mam 37 lat . Synka 10 lat i 7 letnią córeczkę. Nie zabezpieczamy się od 5 lat . W ciazy bylam w tym czasie raz ... przez kilka dni . Mam Hashimoto i IO . Od kilku dni dziwnie się czulam wiec dzis na spontanie poszlam na bhcg . Mój wynik to 4 ... to mój 10 dpo . Bobotest nawet po poludniu dał blada ale rozowa kreskę. Czy Waszym zdaniem jest jeszcze szansa na rozwinięcie sytuacji ?
    Niżej załączam mój wykres :)

    Witaj wydaje mi sie ze szansa jest i to duza.Ja tez dziwnie sie czułam w cyklu w ktorym sie udalo.Staralismy sie z mezem 7 miesiecy.
    Trzymam kciuki i czekam na dobre wiesci.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2020, 22:21

    Ania81, Mam3corki lubią tę wiadomość

  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 11 czerwca 2020, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, super, ze tu dobre wiesci. Ja caly cykl czuje sie dziwnie, wszystko jakos tak inaczej niz normalnie u mnie. Zobaczymy co z tego bedzie.
    Zycze wam dobrego dnia

    Jussia lubi tę wiadomość

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Jagusia84 Ekspertka
    Postów: 191 164

    Wysłany: 11 czerwca 2020, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia Blada trzymam kciuki aby to było to!

    Ania81 oby to był szczęśliwy cykl.

    Ja ten cykl spisalam na straty, według lekarza pecherzyk był za mały, myślałam że uda mi się w piątek zbałamucić męża ale ze zmęczenia padłam i zasnęłam, więc dopiero w sobotę wieczorem podziałaliśmy.
    Bolą lekko mnie piersi, ale dla mnie to żaden objaw, bo bolą mnie czasem po owulacji.
    Odliczam dni do kolejnego cyklu bo ruszam ponownie z CLO, kiedyś się udało więc może i teraz się uda

  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 11 czerwca 2020, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagusia84 moze to jednak cos tam jest na rzeczy.
    Ja mialam bole piersi w okresie plodnym na antykoncepcyjnych, a teraz jakos tak dziwnie. Mam jeszcze czas do 🐒, wiec zobaczymy.
    Gosia Blada trzymam kciuki, zeby to bylo to.

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Jussia Debiutantka
    Postów: 14 21

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania81 wrote:
    Jagusia84 moze to jednak cos tam jest na rzeczy.
    Ja mialam bole piersi w okresie plodnym na antykoncepcyjnych, a teraz jakos tak dziwnie. Mam jeszcze czas do 🐒, wiec zobaczymy.
    Gosia Blada trzymam kciuki, zeby to bylo to.


    Trzymam mocno kciuki!!!

  • Gosia Blada Debiutantka
    Postów: 7 3

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dziewczyny dzis test tez pozytywny blada ale juz mocniejsza kreska . Byłam na becie wiec zobaczymy . Jestem po przejściach i bardzo boje się, że za kilka dni będzie po wszystkim . Jutro mamy Komunię Sw. synka to dodatkowy stres .
    Bylam pewna , że to cykl stracony bo seks był 2 dni przed owulacja tylko. Z objawów mam bole jakby miesiączkowe, bolące piersi- tak mam przed każdym okresem , na dni przed ustępują te symptomy , no i mdłosci i uczucie pełnego brzucha :)
    Trzymam za Was kciuki :*
    Milego dnia :*

    Scotch lubi tę wiadomość

  • Jagusia84 Ekspertka
    Postów: 191 164

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia Blada wrote:
    Hej. Dziewczyny dzis test tez pozytywny blada ale juz mocniejsza kreska . Byłam na becie wiec zobaczymy . Jestem po przejściach i bardzo boje się, że za kilka dni będzie po wszystkim . Jutro mamy Komunię Sw. synka to dodatkowy stres .
    Bylam pewna , że to cykl stracony bo seks był 2 dni przed owulacja tylko. Z objawów mam bole jakby miesiączkowe, bolące piersi- tak mam przed każdym okresem , na dni przed ustępują te symptomy , no i mdłosci i uczucie pełnego brzucha :)
    Trzymam za Was kciuki :*
    Milego dnia :*

    Gratulacje! Trzymam kciuki! Mam nadzieję że tym razem wszystko pójdzie pomyślnie.😊

  • iwonaj85 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Z racji tego ze jestem tu nowa czy ktos podpowie jak wyszukac watek po tytule? Czy jest taka opcja?

    U mnie starania 4 lata. NK zbyt wysokie.Dwa lata temu torbiel endometrialna na jajniku a dwa dni temu HSG i oba jajowody niedrozne...podejmujemy decyzje o in vitro choc jest ciezko

    Czy ktos tutaj ma doswiadczenie z borowinami?

    iwi
  • Jussia Debiutantka
    Postów: 14 21

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia Blada wrote:
    Hej. Dziewczyny dzis test tez pozytywny blada ale juz mocniejsza kreska . Byłam na becie wiec zobaczymy . Jestem po przejściach i bardzo boje się, że za kilka dni będzie po wszystkim . Jutro mamy Komunię Sw. synka to dodatkowy stres .
    Bylam pewna , że to cykl stracony bo seks był 2 dni przed owulacja tylko. Z objawów mam bole jakby miesiączkowe, bolące piersi- tak mam przed każdym okresem , na dni przed ustępują te symptomy , no i mdłosci i uczucie pełnego brzucha :)
    Trzymam za Was kciuki :*
    Milego dnia :*



    Ojoj to jest nadzieja bedzie dobrze trzymamy mocno kciuki za Ciebie.

  • Jagusia84 Ekspertka
    Postów: 191 164

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonaj85, niestety nie znam się na borowinach.
    A nie chesz spróbować zabiegu udrożnienia jajowodów?

  • Gosia Blada Debiutantka
    Postów: 7 3

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny . Bardzo dziękuję za slowa wsparcia i kciuki . Niestety dzis temperatura mocno w dół wiec czekam na @. Nie będę jutro powtarzać bety nawet . Ciaza biochemiczna zdarza mi się po raz kolejny . Lekarz nie chce nic przepisać np dupka bo uwaza , ze jak ma być dobrze to będzie. Chyba powinnam zmienić ginekologa choc jestem u niego od lat :( przykro mi bardzo , ale nie poddaję się!

    Trzymam za Was kciuki :)
    Jesteście wspaniałe :*

    Jussia lubi tę wiadomość

  • Jussia Debiutantka
    Postów: 14 21

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia Blada wrote:
    Hej dziewczyny . Bardzo dziękuję za slowa wsparcia i kciuki . Niestety dzis temperatura mocno w dół wiec czekam na @. Nie będę jutro powtarzać bety nawet . Ciaza biochemiczna zdarza mi się po raz kolejny . Lekarz nie chce nic przepisać np dupka bo uwaza , ze jak ma być dobrze to będzie. Chyba powinnam zmienić ginekologa choc jestem u niego od lat :( przykro mi bardzo , ale nie poddaję się!

    Trzymam za Was kciuki :)
    Jesteście wspaniałe :*



    Ja wierze ze bedzie dobrze!!!!

  • Jagusia84 Ekspertka
    Postów: 191 164

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia Blada jak sytuacja u Ciebie?

    U mnie zaczynają się bóle jak na okres, więc nic tylko czekać na @ powinna być między środą a piątkiem.
    A potem zaczynam mój cykl z clo. I pewnie znowu zacznę świrować hehe czas do owu minie szybko a potem do testowania będzie się ciągnąć

  • my.heart. Koleżanka
    Postów: 168 61

    Wysłany: 16 czerwca 2020, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagusia84 wrote:
    Gosia Blada jak sytuacja u Ciebie?

    U mnie zaczynają się bóle jak na okres, więc nic tylko czekać na @ powinna być między środą a piątkiem.
    A potem zaczynam mój cykl z clo. I pewnie znowu zacznę świrować hehe czas do owu minie szybko a potem do testowania będzie się ciągnąć

    u mnie okres spóźnia się dwa dni i też mam od kilku dni bóle jak na okres i delikatne plamienie. Boje się testować, chyba jeszcze pożyję nadzieją...

  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my.heart. wrote:
    u mnie okres spóźnia się dwa dni i też mam od kilku dni bóle jak na okres i delikatne plamienie. Boje się testować, chyba jeszcze pożyję nadzieją...



    A moze to plamienie implantacyjne? Daj znac co I jak. Trzymam kciuki, zeby malpiszon nie przyszedl

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Gosia Blada Debiutantka
    Postów: 7 3

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie okres sie rozkręcił na maxa był nawet bardziej obfity. Trwał 2 dni i dzis od południa sucho. Nie raz mi się tak zdarzało , że był dzien przerwy i na nowo okres . Muszę wybrać się do lekarza jak juz bedzie po i zobaczyć co sie tam dzieje :)

    A jak dziewczyny u Was ? Kiedy testujecie ?

  • Eulalia Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 29 czerwca 2020, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po 30 roie testowanie owulacji ze śliny mam taki mini mikroskop i aplikację w telefonie do niego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2020, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Mam 35 lat i córkę w wieku 4.5. Kilka dni temu decyzja podjęta. Staramy się o kolejne dziecko. 💚 Poprzednia ciąża była za 1 strzałem. Ciekawe jak będzie teraz, wszak trochę czasu minęło, a organizm nie młodnieje 😉 ale wszystko na pełnym luzie.

    Marzycielka lubi tę wiadomość

  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Dołączę jeśli mogę 🙂
    Jestem mamą dwójki a w sumie to trójki bo mąż ma dziecko z pierwszego małżeństwa a jego syn to jak moje trzecie . U mnie @ spóźniona jak nigdy 3 dni i dziwne samopoczucie ale sikaniec w dniu spodziewanej @ biały i dzień po również więc czekam ...
    Slyszalyscie coś o tym może że b-hcg w moczu może być wykrywana nawet po 28 dniach gdy zostanie przefiltrowana z krwii? Gdzieś czytałam ten artykuł ostatnio przypadkiem i nie mogę znaleźć.
    Cykl po teście spisałam na straty a może jednak za wcześnie? No czuję się przedziwnie .

    Krakowska lubi tę wiadomość

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
‹‹ 13919 13920 13921 13922 13923 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ