X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Ewela1 Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 24 lutego 2021, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robiłam bo co zrobię i wyjdzie mi ciaza to i tak się nie utrzymuje i psychicznie wolałam poczekać do wizyty lekarza ale dodtalam okres 21 lutego tydzień za wcześnie już nie wiem co jest grane bo w tym miesiącu to nic tylko krwawie a na implantacyjne to za długo i za dużo krwi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2021, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Przed rozpoczęciem korzystania z forum, pamiętników lub wykresów na tablicy zapoznaj się i zaakceptuj zasady tam obowiązujące. Zasady te stworzone zostały z myślą o użytkowniczkach, aby czuły się one dobrze, bezpiecznie i bez obaw mogły dzielić się opinią z innymi osobami.

    Głównym celem społeczności OvuFriend jest wzajemne wspieranie się, otwarta rozmowa oraz wymiana informacji i doświadczeń na temat starania się o dziecko.

    Udzielając się na forum, w pamiętnikach lub komentując wykres na tablicy wykresów szanuj innych uczestników i ich poglądy. Zachowaj przyjazną atmosferę, nie używaj słów niecenzuralnych i obraźliwych. Nie pisz rzeczy, których nie odważyłabyś się powiedzieć komuś w twarz. Społeczność OvuFriend to miejsce wsparcia i rozmowy, a nie kłótni.
    Pamiętaj, że zarówno forum, wykresy na tablicy jak i pamiętniki (chyba, że zaznaczysz inaczej) to miejsce publiczne (dostępne do czytania również dla osób niezarejestrowanych). Podając pewne informacje na swój temat możesz zostać łatwo zidentyfikowana.
    Pamiętaj, że odpowiedzialność treści wiadomości leży po stronie jej autora.
    Nie traktuj żadnych porad otrzymanych przez inne osoby jako porady medyczne. Nie jesteś w stanie sprawdzić kompetencji osoby udzielającej tych porad. Nie ryzykuj i w kwestiach dotyczących zdrowia, kieruj się opinią swojego lekarza.
    Nie udzielaj porad medycznych innym osobom, nie diagnozuj - możesz wprowadzić inne użytkowniczki w błąd.
    Prosimy, nie zaśmiecaj serwisu wiadomościami o charakterze reklamowym.
    Zabroniony jest handel i obrót lekami..."

    Witam. Po lekturze przy wejściu na forum zastanawiam się czy mój post jest właściwy:/ Jeżeli nie to trudno i tak go zamieszczam. Przepraszam że wcinam się w rozmowę, ale wydaje mi się że tu znajdę pomoc. Otóż staram się od dziecko od prawie 10 lat. Mam za sobą klika punkcji, nieudanych transferów i multum badań. Został mi ostatni nie najlepszy zarodek i zastanawiam się co mogę zrobić żeby tym razem transfer był udany. Dlatego mam ogromną prośbę do kobiet, które mają za sobą kilka udanych transferów i ciąż po in vitro : zdradźcie mi proszę tajemnice swoich sukcesów.

  • Martyna_Dietetyk Koleżanka
    Postów: 183 13

    Wysłany: 4 czerwca 2021, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Piszę pracę magisterska na temat wpływu żywienia i wybranych parametrów stylu życia na płodność. Proszę jedynie o wypełnienie, krótkiej ankiety, która jest przedmiotem badań mojej pracy mgr. Sama ankieta zawiera pytania dotyczące głównie żywienia 😊 Ankieta jest ANONIMOWA, a jej wyniki posłużą mi jedynie do dogłębnego zbadania tematu i napisania pracy mgr! Z góry dziękuję za poświęcony czas :)

    Niestety nie da się wejść w link, trzeba skopiować :(

    https://forms.gle/JRJb6nJFcZn435sW9

  • Wiedźma Ekspertka
    Postów: 241 211

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja się zastanawiam czy dla mnie jest tu miejsce... 37 lat w tym rok, na stanie trójka dzieci i ważę decyzję o kolejnym raz tak raz nie...ciezko mi podjąć decyzję... ten miesiąc wyszedł jakoś tak że jest szansa ale nie myślałam o tym do dzisiaj. Owulka była jak ta lala ... jak zawsze książkowo i kalendarzowo. Dziś 8 dpo i od rana podejrzanie czuje jajnik lewy...miałam tak w dwóch z trzech ciąż... I zaczęłam myśleć że w sumie to mnie się tak implantacje robiły... W jednej z plamieniem bardzo symbolicznym w drugiej bez plemienia. Po synu zaliczyłam już dwie biochemiczne...czas płynie i chyba chciałabym poprostu żeby los zdecydował za mnie ...wiecie taka niby niespodziewana wpadka ale w sumie chciana. Tak sobie musiałam gdzieś coś napisać bo nie mam z kim o tym porozmawiać... z mężem pogadam po testowaniu bo on przed nigdy specjalnie się nie odzywał. I taka ciekawostka...W każdej ciąży przed testowaniem coś tłukłam... talerz, miskę i kubek co mi się zwyczajnie nie zdarza absolutnie. Nigdy nie tłukę jakoś tak wychodzi...Ale w sobotę znów coś tłukłam ...teraz o tym myślę analizując całokształt...dopiero dziś kiedy wstałam z kluciem jajnika.

    Gabi_e, Anna-mama3 lubią tę wiadomość

    👸Królowa Matka - 37
    🤴 Król Tata - 44
    👧2010
    👧2014
    👦2017
    Marzenia o dużej rodzinie - starania o 4te dziecko ;)

    f2w3skjozzxcodm4.png
  • Gabi_e Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem na początku starań o dzidziusia☺. Co prawda nie pierwszego a... Pewnie was zaskoczę 5. Tak mam 4 dzieci w pierwsza ciążę zaszłam bardzo wcześnie... Miałam zaledwie 18 lat. Wszystko było ok co prawda dość skromne życie ale dziecko zdrowe więc najważniejsze 🙂. Po 4 latach i stabilizacji zawodowej zdecydowaliśmy się z mężem na kolejne dziecko, pomyślałam super mamy pracę więc możemy sobie pozwolić i będzie nas stać na to żeby dzieciom nic nie brakowało a tu bah...... Trojaczki😂🤭 super extra tyle że znowu finansowo będzie ciężej nie zapewni się trójce a raczej czwórce takiego standardu jak dwójce. Ale nic najważniejsze żeby były zdrowe. Bozia dała nam zdrowe dzieciaczki i za to serdecznie dziękuję. Ale od 2 lat mąż namawia mnie na kolejne, wcześniej nie chciałam o tym bardzo słyszeć ale od jakiegoś czasu... Jak najbardziej... Zgodziłam się całkiem świadomie. Bardzo bym chciała urodzić. Nie jesteśmy z tych rodzin gdzie dzieci tylko bo 500+ mamy dobre prace, niezłe zarobki. Ale niestety przez to że chcieliśmy dzieciom zapewnić godne życie oddawalismy się pracy przegapialismy rodzicielstwo. Bardzo chciała bym tulić takiego maluszka chciała bym być mamą tak... Nie wiem jak to ująć....pierwsza ciąża byłam młodziutka.. Czy to było takie świadome??? Jeszcze serce pękało jak nie było mnie stać na soczek czy owoc dla małej... Druga ciąża też.. Kocham ponad wszystko moje dzieci ale ta miłość musiałam w tym samym czasie rozdzielać.... Wiecie o co mi chodzi....
    I tak bardzo bym chciała urodzić jeszcze dzieciątko.... Mąż też bardzo chce... Tylko te moje cykle są takie nieregularne.... Byłam u lekarza to mi powiedział czy nie wystarczy mi już dzieci... Poczułam się jak nie wiem jakaś ..... Nie powiem co....
    Od ponad miesiąca biorę kwas foliowy i duphaston a jakoś nie mogę zaobserwować mojej owu....

    Wiedźma lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedźma wrote:
    Hej. Ja się zastanawiam czy dla mnie jest tu miejsce... 37 lat w tym rok, na stanie trójka dzieci i ważę decyzję o kolejnym raz tak raz nie...ciezko mi podjąć decyzję... ten miesiąc wyszedł jakoś tak że jest szansa ale nie myślałam o tym do dzisiaj. Owulka była jak ta lala ... jak zawsze książkowo i kalendarzowo. Dziś 8 dpo i od rana podejrzanie czuje jajnik lewy...miałam tak w dwóch z trzech ciąż... I zaczęłam myśleć że w sumie to mnie się tak implantacje robiły... W jednej z plamieniem bardzo symbolicznym w drugiej bez plemienia. Po synu zaliczyłam już dwie biochemiczne...czas płynie i chyba chciałabym poprostu żeby los zdecydował za mnie ...wiecie taka niby niespodziewana wpadka ale w sumie chciana. Tak sobie musiałam gdzieś coś napisać bo nie mam z kim o tym porozmawiać... z mężem pogadam po testowaniu bo on przed nigdy specjalnie się nie odzywał. I taka ciekawostka...W każdej ciąży przed testowaniem coś tłukłam... talerz, miskę i kubek co mi się zwyczajnie nie zdarza absolutnie. Nigdy nie tłukę jakoś tak wychodzi...Ale w sobotę znów coś tłukłam ...teraz o tym myślę analizując całokształt...dopiero dziś kiedy wstałam z kluciem jajnika.
    ???? Mam 39 lat i w takim razie to chyba muszę zrezygnować bo jesli ty w tym wieku się zastanawiasz to dla mnie tu nie ma miejsca

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2021, 15:20

  • Sesyjka Autorytet
    Postów: 2854 2255

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blawatek wrote:
    ???? Mam 39 lat i w takim razie to chyba muszę zrezygnować bo jesli ty w tym wieku się zastanawiasz to dla mnie tu nie ma miejsca
    Ja mam 35 i staram się o pierwsze..

    Wiedźma lubi tę wiadomość

    age.png
    💏 starania o pierwszego maluszka od 01.2021

    👱🏼‍♀️:36
    Owulacje potwierdzone monitoringami
    AMH- 2,6
    MTHFR_1298A>C Układ heterozygotyczny
    09.2021- sono Hsg (oba drożne)
    12.2021- Histeroskopia (usunięty polip 1,5cm )

    🙋‍♂️:39
    operacja żylaków 1st.
    morfologia: 2% --> 12%, ruch i żywotność- ok
    HBA, DFI- ok

    1.08.2023 👶
  • TęczowyMiś Autorytet
    Postów: 386 721

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 36 lat i starania o 1 bobo... az nie wierzę w to co napisałam....

    Wiedźma lubi tę wiadomość

  • Anna-mama3 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 28 czerwca 2021, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedźma wrote:
    Hej. Ja się zastanawiam czy dla mnie jest tu miejsce... 37 lat w tym rok, na stanie trójka dzieci i ważę decyzję o kolejnym raz tak raz nie...ciezko mi podjąć decyzję... ten miesiąc wyszedł jakoś tak że jest szansa ale nie myślałam o tym do dzisiaj. Owulka była jak ta lala ... jak zawsze książkowo i kalendarzowo. Dziś 8 dpo i od rana podejrzanie czuje jajnik lewy...miałam tak w dwóch z trzech ciąż... I zaczęłam myśleć że w sumie to mnie się tak implantacje robiły... W jednej z plamieniem bardzo symbolicznym w drugiej bez plemienia. Po synu zaliczyłam już dwie biochemiczne...czas płynie i chyba chciałabym poprostu żeby los zdecydował za mnie ...wiecie taka niby niespodziewana wpadka ale w sumie chciana. Tak sobie musiałam gdzieś coś napisać bo nie mam z kim o tym porozmawiać... z mężem pogadam po testowaniu bo on przed nigdy specjalnie się nie odzywał. I taka ciekawostka...W każdej ciąży przed testowaniem coś tłukłam... talerz, miskę i kubek co mi się zwyczajnie nie zdarza absolutnie. Nigdy nie tłukę jakoś tak wychodzi...Ale w sobotę znów coś tłukłam ...teraz o tym myślę analizując całokształt...dopiero dziś kiedy wstałam z kluciem jajnika.
    Hmn tez ma 37 skończone i mam moja kochana trójce i od 2 lat starania o 4 małą kruszynkę. Niestety nadal. Nic jestem. Po laparoskopi która wyszla ok ale mam stwierdzona niepłodność wtórna i moja mała nadziena poprotu prysła i trzeba sie cieszyć z tego co sie ma. Nadal się staramy ale juz nie tak z naciskiem jak na początku.
    Trzymam kciuki za ta wpadkę chcianą 🙂oby było tak jak w tamtych ciążach.

  • Anna-mama3 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 28 czerwca 2021, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi_e wrote:
    Hej jestem na początku starań o dzidziusia☺. Co prawda nie pierwszego a... Pewnie was zaskoczę 5. Tak mam 4 dzieci w pierwsza ciążę zaszłam bardzo wcześnie... Miałam zaledwie 18 lat. Wszystko było ok co prawda dość skromne życie ale dziecko zdrowe więc najważniejsze 🙂. Po 4 latach i stabilizacji zawodowej zdecydowaliśmy się z mężem na kolejne dziecko, pomyślałam super mamy pracę więc możemy sobie pozwolić i będzie nas stać na to żeby dzieciom nic nie brakowało a tu bah...... Trojaczki😂🤭 super extra tyle że znowu finansowo będzie ciężej nie zapewni się trójce a raczej czwórce takiego standardu jak dwójce. Ale nic najważniejsze żeby były zdrowe. Bozia dała nam zdrowe dzieciaczki i za to serdecznie dziękuję. Ale od 2 lat mąż namawia mnie na kolejne, wcześniej nie chciałam o tym bardzo słyszeć ale od jakiegoś czasu... Jak najbardziej... Zgodziłam się całkiem świadomie. Bardzo bym chciała urodzić. Nie jesteśmy z tych rodzin gdzie dzieci tylko bo 500+ mamy dobre prace, niezłe zarobki. Ale niestety przez to że chcieliśmy dzieciom zapewnić godne życie oddawalismy się pracy przegapialismy rodzicielstwo. Bardzo chciała bym tulić takiego maluszka chciała bym być mamą tak... Nie wiem jak to ująć....pierwsza ciąża byłam młodziutka.. Czy to było takie świadome??? Jeszcze serce pękało jak nie było mnie stać na soczek czy owoc dla małej... Druga ciąża też.. Kocham ponad wszystko moje dzieci ale ta miłość musiałam w tym samym czasie rozdzielać.... Wiecie o co mi chodzi....
    I tak bardzo bym chciała urodzić jeszcze dzieciątko.... Mąż też bardzo chce... Tylko te moje cykle są takie nieregularne.... Byłam u lekarza to mi powiedział czy nie wystarczy mi już dzieci... Poczułam się jak nie wiem jakaś ..... Nie powiem co....
    Od ponad miesiąca biorę kwas foliowy i duphaston a jakoś nie mogę zaobserwować mojej owu....
    Rozumiem. Cie. Bardzo Doskonale. Jak ja. Poszłam po. Pół . Roku staran do. Mojego gin i powiedziałam ze staramy sie o 4 popatrzyl na mnie jak. Na głupią babę. Co. Ty chcesz. Masz trojke po co ci 4. To jest takie przykre. Ja dwa. Lata sie staram choć z 3 ciazami nie bylo. Żadnego problemu

  • Sesyjka Autorytet
    Postów: 2854 2255

    Wysłany: 30 czerwca 2021, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna-mama czyli po ilu cyklach zaszłaś w poprzednie ciążę?

    age.png
    💏 starania o pierwszego maluszka od 01.2021

    👱🏼‍♀️:36
    Owulacje potwierdzone monitoringami
    AMH- 2,6
    MTHFR_1298A>C Układ heterozygotyczny
    09.2021- sono Hsg (oba drożne)
    12.2021- Histeroskopia (usunięty polip 1,5cm )

    🙋‍♂️:39
    operacja żylaków 1st.
    morfologia: 2% --> 12%, ruch i żywotność- ok
    HBA, DFI- ok

    1.08.2023 👶
  • Inezz87 Debiutantka
    Postów: 10 7

    Wysłany: 4 lipca 2021, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dołączam do Waszego grona starających sie 35 ;) ponad 4 lata temu zaczęłam starania o pierwsze dziecko właśnie z ovu friend. Udało mi sie zajść w ciąże po równym roku. Zawsze chcieliśmy miec dwoje dzieci, myślałam ze różnica miedzy nimi będzie mniejsza, jednak kiedy syn miał 10 miesięcy stwierdzono o niego AZS, różne alergie i opieka nad nim pochłonęła cały nas czas, a myśl o drugim dziecku zeszła na drugi plan. Teraz kiedy wszystko jest pod kontrola, syn ma skończone 3,5 roku znowu zaczęliśmy myślec o drugim dziecku. Jednak w przeciwieństwie do poprzednich staran tym razem jestem pełna obaw. To chyba przez świadomość tego ze kiedyś zakładałam ze po 35 roku życia nie chce miec dzieci, ale jak widac życie ma swoje plany… Pozdrawiam Was serdecznie :)

    Wiedźma lubi tę wiadomość

    👦🏻 Alexander 23.12.2017

    Rodzeństwo dla Alexa:
    01.2022 ❌
    02.2022 ❌
    03.2022
  • Motylek 85 Debiutantka
    Postów: 11 8

    Wysłany: 5 lipca 2021, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy wspomagajcie starania jakimiś lekami?
    Mam 35+(w grudniu 36) dwie córki i chciałabym trzeciego maluszka.

  • Wiedźma Ekspertka
    Postów: 241 211

    Wysłany: 7 lipca 2021, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blawatek wrote:
    ???? Mam 39 lat i w takim razie to chyba muszę zrezygnować bo jesli ty w tym wieku się zastanawiasz to dla mnie tu nie ma miejsca

    😉❤🙈 no dobra zabrzmiało głupio z mojej strony. Poprostu w moim otoczeniu najbliższym zrugaliby mnie wszyscy...bo po pierwsze mam trójkę to na co mi czwarte a po drugie ... na 40sci to już trzeba odpocząć A nie pieluchy zmieniać. Ale właśnie widzę i czuję to inaczej. Dlatego przyszłam tutaj by móc dzielić swoje pragnienie z tymi które rozumieją.

    Motylek85 ja na razie biorę jakieś witaminy i minerały, w tym kwas foliowy i omega i staram się pilnować diety. Jestem przed badaniami i mam nadzieję że nic nie wyjdzie nieoczekiwanego..dotychczasowe ciążę miałam bez żadnych problemów zdrowotnych.

    👸Królowa Matka - 37
    🤴 Król Tata - 44
    👧2010
    👧2014
    👦2017
    Marzenia o dużej rodzinie - starania o 4te dziecko ;)

    f2w3skjozzxcodm4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2021, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedźma wrote:
    😉❤🙈 no dobra zabrzmiało głupio z mojej strony. Poprostu w moim otoczeniu najbliższym zrugaliby mnie wszyscy...bo po pierwsze mam trójkę to na co mi czwarte a po drugie ... na 40sci to już trzeba odpocząć A nie pieluchy zmieniać. Ale właśnie widzę i czuję to inaczej. Dlatego przyszłam tutaj by móc dzielić swoje pragnienie z tymi które rozumieją.

    Motylek85 ja na razie biorę jakieś witaminy i minerały, w tym kwas foliowy i omega i staram się pilnować diety. Jestem przed badaniami i mam nadzieję że nic nie wyjdzie nieoczekiwanego..dotychczasowe ciążę miałam bez żadnych problemów zdrowotnych.
    Kochana, tutaj znajdziesz zrozumienie. Ja mam jedną córkę, walczę o drugie. Mam 39 lat, czuję się na 22 a wyglądam na30 :) Psychika i nastawienie. Ot cała tajemnica. I dobry krem na noc ;)

  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 7 lipca 2021, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie robcie z siebie babc przed 40 rokiem zycia ;) Ja urodzilam pierwsze jako 37 latka rocznikowo, a zaszlam jako 36 latka, pamietam jak pytalam lekarza, czy dla kobiet w moim wieku nie jest przewidzina juz cesarka, bo z tej „starosci” nie dam rady urodzic, to sie smial i powiedzial „pani to jest szczypior, jesli chodzi o wiek, nie wie pani w jakim wieku rodza niektore kobiety” i zrozumialam to, jak kolejne urodzilam w 41 roku zycia i spotkalam takie „staruszki” jak ja na oddziale, a nawet 45 latke. I co lepsze rodzac drugie dziecko mialam mniej problemow odnosnie kwestii wieku niz wczesniej. Da sie latac za dzieckiem i majac 40stke, jeszcze ludzie nie niedaleznieja w tym wieku bez przesady.

    Wiedźma, Sisi85 lubią tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Motylek 85 Debiutantka
    Postów: 11 8

    Wysłany: 8 lipca 2021, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bławatek dziękuję za odpis ☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2021, 07:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2021, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella wrote:
    Dziewczyny, nie robcie z siebie babc przed 40 rokiem zycia ;) Ja urodzilam pierwsze jako 37 latka rocznikowo, a zaszlam jako 36 latka, pamietam jak pytalam lekarza, czy dla kobiet w moim wieku nie jest przewidzina juz cesarka, bo z tej „starosci” nie dam rady urodzic, to sie smial i powiedzial „pani to jest szczypior, jesli chodzi o wiek, nie wie pani w jakim wieku rodza niektore kobiety” i zrozumialam to, jak kolejne urodzilam w 41 roku zycia i spotkalam takie „staruszki” jak ja na oddziale, a nawet 45 latke. I co lepsze rodzac drugie dziecko mialam mniej problemow odnosnie kwestii wieku niz wczesniej. Da sie latac za dzieckiem i majac 40stke, jeszcze ludzie nie niedaleznieja w tym wieku bez przesady.
    Misiabella, kochana! dzięki wielkie za tego posta! Kobiety są cudowne :)

    Misiabella lubi tę wiadomość

  • Wiedźma Ekspertka
    Postów: 241 211

    Wysłany: 8 lipca 2021, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella wrote:
    Dziewczyny, nie robcie z siebie babc przed 40 rokiem zycia ;) Ja urodzilam pierwsze jako 37 latka rocznikowo, a zaszlam jako 36 latka, pamietam jak pytalam lekarza, czy dla kobiet w moim wieku nie jest przewidzina juz cesarka, bo z tej „starosci” nie dam rady urodzic, to sie smial i powiedzial „pani to jest szczypior, jesli chodzi o wiek, nie wie pani w jakim wieku rodza niektore kobiety” i zrozumialam to, jak kolejne urodzilam w 41 roku zycia i spotkalam takie „staruszki” jak ja na oddziale, a nawet 45 latke. I co lepsze rodzac drugie dziecko mialam mniej problemow odnosnie kwestii wieku niz wczesniej. Da sie latac za dzieckiem i majac 40stke, jeszcze ludzie nie niedaleznieja w tym wieku bez przesady.

    Jesteś cudowna! Dziękuję bardzo... potrzeba nam trzeźwego spojrzenia nie zza kotary ograniczeń

    Misiabella, Bold lubią tę wiadomość

    👸Królowa Matka - 37
    🤴 Król Tata - 44
    👧2010
    👧2014
    👦2017
    Marzenia o dużej rodzinie - starania o 4te dziecko ;)

    f2w3skjozzxcodm4.png
  • Ewa z rajskiego drzewa Koleżanka
    Postów: 53 67

    Wysłany: 15 sierpnia 2021, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja ma 42 I staram się naturalnie😀pierwsze dziecko. Badania robiłam i lekarz powiedzieli by spróbować naturalnie.

    Wiedźma, Mała87, Sisi85 lubią tę wiadomość

    ja - 42 l
    partner - 45. l
    starania naturalne 4 miesięcy
    19.11.2021 - test pozytywny, Beta 157
‹‹ 13925 13926 13927 13928 13929 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ