Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 8 października 2013, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Któras pisała o jakichś zastrzykach z progesteronu o ile dobrze pamiętam,tylko która?
    Myślę o Inesce może to by jej pomogło.

    Andzia33
  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 8 października 2013, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Jak udostępniasz wykres to musisz zaznaczyc ,że na tablicy.

    Zaznaczyłam na tablicy dla wszystkich ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 8 października 2013, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok już widac
    Ale muszę juz jechac po małą ,pa do jutra

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 8 października 2013, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa Andzia ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Mango Autorytet
    Postów: 1102 4416

    Wysłany: 8 października 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w tym cyklu to raczej nic nie będzie :( Tak mnie w pracy wkur..., że prolaktyny na kilka miesięcy wystarczy dla całego babińca :(

    nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Mango motylki.gif i jej marzenie <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pepapigg wrote:
    o dzisiaj ja na koniec szybko zerkam potem doczytam co się działo jak mnie nie było ;)
    dziwnie się czuje może i wypatruje a to ciążowych a to ciotowych syndromów iii nie wiem...

    Mam zupełnie to samo. Dziś nawet zaczęłam plamić, myślałam, że okres się zaczyna (tydzień wcześniej) ale poplamiło i nic. Pół dnia mnie tak kłuje w lewym boku, że w sklepie to nawet przystanąć musiałam. No zupełnie jakby implantajca. Z tym, że moje ciało robi sobie jaja z wszystkiego i działa na sobie tylko wiadomych zasadach, więc pewnie jutro albo pojutrze @ zacznie się na dobre.

    nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 8 października 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg ovu ja jestem w 4 tyg i 4 dn ciąży - wyliczone na podstawie ostatniej @. Wiek płodu to drugi tydzień. Moje wyniki to:

    beta - 500,0 mIU/ml ( norma 1-10 tyd 202->225000)

    progesteron - 60,80 ng/ml (norma I trymestr 2,8-147,3)

    Proszę mi coś podpowiedzieć jeśli się orientujecie :)

    Skuterek, nick nieaktualny, gosia7122, Mango, promyk, Lucky, szczęśliwa 2, Andzia33, megan8 lubią tę wiadomość

  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 8 października 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje i trzymanie kciuki sie powiodło :)

    caffe, nick nieaktualny, Lucky, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 8 października 2013, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już dzisiaj uciekam za bardzo mie brzuch i jajniki bolą miłej nocki ;) pa

    caffe, nick nieaktualny, Mango, Lucky lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 8 października 2013, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Wg ovu ja jestem w 4 tyg i 4 dn ciąży - wyliczone na podstawie ostatniej @. Wiek płodu to drugi tydzień. Moje wyniki to:

    beta - 500,0 mIU/ml ( norma 1-10 tyd 202->225000)

    progesteron - 60,80 ng/ml (norma I trymestr 2,8-147,3)

    Proszę mi coś podpowiedzieć jeśli się orientujecie :)
    caffe piękna beta...:) wszystko dobrze :)

    caffe, nick nieaktualny, Mango, Lucky, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 8 października 2013, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skuterek wrote:
    Ja już dzisiaj uciekam za bardzo mie brzuch i jajniki bolą miłej nocki ;) pa
    Kolorowych snów ;)

    nick nieaktualny, Mango, Lucky lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 8 października 2013, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    caffe piękna beta...:) wszystko dobrze :)
    A co znaczy piękna? :) Bo ja nie mam odniesienia analogicznie do kogoś w tym samym tygodniu ciąży. Ja się bałam żeby nie była za wysoka.
    Pewnie zadałam głupie pytanie, ale jestem zacofana :P i proszę o łagodne potraktowanie :)

    A progesteron nie za niski?

    nick nieaktualny, Mango, Lucky, MoniaT lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Wg ovu ja jestem w 4 tyg i 4 dn ciąży - wyliczone na podstawie ostatniej @. Wiek płodu to drugi tydzień. Moje wyniki to:

    beta - 500,0 mIU/ml ( norma 1-10 tyd 202->225000)

    progesteron - 60,80 ng/ml (norma I trymestr 2,8-147,3)

    Proszę mi coś podpowiedzieć jeśli się orientujecie :)
    Caffe pięknie, beta super!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    caffe, Mango, Lucky lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 8 października 2013, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wariatuncio...:) Im wyższa, tym lepsza i tak naprawdę ważny jest jej przyrost..., więc za 2 dni sprawdź znowu....:)

    nick nieaktualny, Mango, Lucky lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 8 października 2013, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I beta i progesteron po prostu super...:) Możesz dziś spokojnie się upić ze szczęścia...podobnie jak ja i Aga..;)

    nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 8 października 2013, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam pytanie odnośnie progesteronu, bo jeśli za niski to muszę dzwonić do gina czy nie zwiększyć luteiny.

    Lucky lubi tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 8 października 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    I beta i progesteron po prostu super...:) Możesz dziś spokojnie się upić ze szczęścia...podobnie jak ja i Aga..;)
    A dzięki, uprzedziłaś mnie z odpowiedzią odnośnie progesteronu :)

    nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 8 października 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zaraz się upiję mlekiem hehehe

    nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 8 października 2013, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    Caffe pięknie, beta super!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    :D pierwsze koty za płoty :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2013, 19:34

    nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 8 października 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normy progesteronu w ciąży to: 1-28 ng/ml tuż po owulacji, 9-47 ng/ml do 12. tygodnia ciąży, 17-146 ng/ml między 12. a 28. tygodniem ciąży i 55-200 ng/ml od 28. tygodnia aż do rozwiązania.

    caffe, nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

‹‹ 1393 1394 1395 1396 1397 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ