Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Albo gdy się jest lub było przeziębionym.
    Przyczyn jest wiele oczywiscie ale przeziebienie jest odczuwalne i Bursztyn by sie nie przejmowala a tak cos w traWie piszczy i. Nie wiadomo co.

    Bursztyn lubi tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 10 października 2013, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Albo gdy się jest lub było przeziębionym.
    tak, tylko ze ja nie bylam...

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 10 października 2013, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    [


    No to wszystko gra. Fajnie zajsc w ciazy w cyklu bezowulacyjnym .
    no, najfajniej i najpewniej :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 10 października 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Przyczyn jest wiele oczywiscie ale przeziebienie jest odczuwalne i Bursztyn by sie nie przejmowala a tak cos w traWie piszczy i. Nie wiadomo co.
    no wlasnie.... :(

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 10 października 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pepapigg wrote:
    nie zdążyłam was poczytac ale odebrałam wynik progesteronu i ma 7... załamana jestem bo czytaam że minimum to ok 20 , chyba zaraz się rozpłacze...co robić?..
    pepa być może to cykl bezowulacyjny - tymbardziej, że owu dało CI kreskę przerywaną - lub była owulacja, ale ten wynik jest dosyć słaby. Zbadaj sobie w tym samym czasie w kolejnym cyklu - czy sytuacja sie powtarza?. Ja mogę CI tylko powiedzieć na własnym przykładzie, że odkąd tu prowadze wykresy - tylko raz ovu mi zaznaczyło przerywaną linią owulkę i wtedy własnie miałam progesteron 8 - i uważam, że tamten cykl był bezowulacyjny (to znaczy USG wykazało pęknięcie pęcherzyka w 12 dc, ale to bardzo wcześnie i nie było później ciałka. W pozostałych cyklach zaznacza mi normalną linią i kilka razy progesteron miałam około 20. 2-3 cykle w roku są bezowualcyjne u każdej kobiety. Więc albo masz słabe owulki i trzeba je podrasować luteiną, albo to taki niewypał cyklowy akurat. Uważam, że powinnaś kolejne dwa cykle też sprawdzić - badając progesteron po owulce...

    caffe, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 10 października 2013, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się POlarmis nam rozszalał..i widzicie...bądź tu dobry dla kobiety..CHłop się stara, dogadza coraz lepiej...orgazmy wspomina i odczuwa po kilka dni....i tak ją rozkręcił - że teraz ogląda się za młodymi kapitanami i śnią się jej romanse....;)

    Bursztyn, caffe, nick nieaktualny, Mango, Andzia33, megan8 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 10 października 2013, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ma sens robienie badania progesteronu w 7dpo gdy od 4dpo biorę duposława?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 10 października 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Odebrała wyniki z bety i progesteronu.

    Wciągu 48h:

    beta z 500,0 na 1184,7 mIU/ml

    progesteron z 60,8 na 61,3 ng/ml
    caffe..no cudownie..:)

    caffe, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 10 października 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caffe, super! :)

    caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 10 października 2013, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Czy ma sens robienie badania progesteronu w 7dpo gdy od 4dpo biorę duposława?
    Tak Reni - bo dupek nie zaburza wyniku - on nie ma wpływu na wynik - zrób i się przekonamy co z tym ciałkiem

    caffe, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 10 października 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Ale się POlarmis nam rozszalał..i widzicie...bądź tu dobry dla kobiety..CHłop się stara, dogadza coraz lepiej...orgazmy wspomina i odczuwa po kilka dni....i tak ją rozkręcił - że teraz ogląda się za młodymi kapitanami i śnią się jej romanse....;)
    hehehe i co dalej będzie aż strach myśleć ;)

    nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 10 października 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Tak Reni - bo dupek nie zaburza wyniku - on nie ma wpływu na wynik - zrób i się przekonamy co z tym ciałkiem
    Zgadza się, ja robiłam po 20dc, ale miałam cykl bezowulacyjny, a dupka brałam od 16dc.

    Jak teraz piszę o cyklu bezowulacyjnym w odniesieniu obojętnie do czego, to jestem mało wiarygodna, wiem :P

    Reni, Bursztyn, Mango, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie bedzie, po prostu na tym statku, patrzac w dal wziela mnie nostalgia za mlodoscia i jeszcze ten kapitan na horyzoncie:-)

    nick nieaktualny, caffe, Mango, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caffe, super wyniki, wyrabiasz normę za nas wszystkie :-) ;-)

    właśnie zdałam sobie sprawę, że mój M dużo więcej oczekiwał po IUI, niby liczył się z tym że mała skuteczność itp ale widzę, że od momentu kiedy powiedziałam mu o negatywnym teście, wyraźnie przygasł, do końca wierzył, że się uda, tym bardziej, ze pracuje z koleżanką której IUI udała sie za pierwszym podejściem i niepotrzebnie go nakręcała, że będzie na pewno ok :-)

    Reni, caffe, grosza, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Nic nie bedzie, po prostu na tym statku, patrzac w dal wziela mnie nostalgia za mlodoscia i jeszcze ten kapitan na horyzoncie:-)
    hohoho, niczym w Tytanicu ;-)

    nick nieaktualny, caffe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni dupek jest syntetycznym pro-progesteronem niewykrywalnym we krwi, tak wiec jak pisala Bozia spokojnie mozesz zrobic sobie badanie. Bedziesz wiedziala jak Twoj wlasny progesteron pracuje czyt. Cialko zolte.

    Jeszcze raz powtarzam, ze do owulacji dochodzi przy poziomie progeseronu powyzej 3,5 i z tego ciaze tez sa. Lepiej jednak jak sa wyzsze ale kazdy organizm jest inny.

    nick nieaktualny, Reni, caffe, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 10 października 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga niestety faceci to słabiaki. Mój jak przychodzi @ przygasa

    nick nieaktualny, caffe, grosza lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2013, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Aga niestety faceci to słabiaki. Mój jak przychodzi @ przygasa
    no niestety, mój bardzo to przeżywa, niby jest ok ale znam go, trudno, musi przejść przez to po swojemu

    caffe, grosza lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2013, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem więcej, są ciąże bez owulacji!!!!!!

    caffe, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 10 października 2013, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no to w pon zrobię... A teraz ide te pieprzone pierogi robić. Co mnie podkusiło..

    caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 1409 1410 1411 1412 1413 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ