Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 10 października 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polarku ostatni zrobiłam 12dpo (-) - dlatego bez złudzeń odstawiłam dupka...ale nigdy nie miałam tak długiej fazy II, jak teraz (raz mi owu wyznaczylo 14 dni, ale to był tak naprawdę bezowulacyjny). Cycki mnie bolą jak diabli - cała jestem napięta...z tego stresu poleciałam teraz do klopa i zmierzyłam tempkę - mam 37,5 (wiadomo, ze rano będzie inna - no ale nie spadła jakoś znacząco). No i śluzu mam dziś dużo .....wa mać i miałam się nie nakręcać....:)

    nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny, Reni, Andzia33, Mango lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Lucky Autorytet
    Postów: 1021 4854

    Wysłany: 10 października 2013, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no implamtacja mogła być dopiero 11 dpo
    jeszcze piłka w grze
    czekam na Twój poranny wpis! i trzymam kciuki

    caffe, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nakrecaj sie, wiem ze sie boisz ale jak zajdziezz w ciaze to mama to jakos zaakceptuje. A na powaznie zrob jak piszesz,

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 10 października 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucky wrote:
    Cafe ale masz wyniki!!!!! daj trochę, na początek może być i 70 :)
    może masz dwójeczkę, bo ten przyrost jest ponad normę :)
    gratuluje kochana!

    Chucham w Twoją stronę, zebyś też musiała robić betę z pozytywnym wynikiem ;)

    Nie strasz z tym przyrostem i jego efektem ;) :P Też się zdziwiłam jak zobaczyłam wynik.

    nick nieaktualny, Andzia33, Mango lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 10 października 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucky wrote:
    ja myślę (czyli to tylko moje skromne zdanie) że jakoś trzeba sobie radzić ze stresem
    te owulacje, testy, fazy, okresy, termometry... to wszystko często przyprawia mnie o ból głowy i czarną rozpacz, a jak sobie tu poczytam czy popiszę o jajach, kogutach czy grzybkach w occie, to nabieram dystansu i relaksuję się, czyli mam czego mi potrzeba
    I super :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze mialas ovulacje i ostatni test zrobilas 12 dpo ale sa takie co owulacji nie mialy a test im wyszedl nawet w 9 dpo:-)


    Ale blagam nie nakrecaj sie, nie podnos poziomu prolaktyny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2013, 20:59

    caffe, nick nieaktualny, grosza, Andzia33, Mango lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 10 października 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucky wrote:
    dlatego mnie gin nakazuje definitywnie robić betę zamiast testów, bo każde drgnięcie typu 3,4,10 czego nie wykaże żaden test, będzie sygnałem, że coś się jednak dziej i ta luteina jest niezbędna
    Dlatego ja tez zrobiłam test po odstawieniu luteiny, bo jakoś mnie tak tchnęło żeby zrobić, tym bardziej jak mi lekarz ostatnio powiedział, ze lepiej zrobić wszystko zeby było dobrze, niż potem mieć wyrzuty sumienia.

    Lucky, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 10 października 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polarmisiu i jakby co - to co ja zrobię??? Nie znasz mojej matki..ona mnie zabije...- proszę - jeśli wyjdzie dodatni beta - to porozmawiasz z moimi rodzicami? Jesteś jakaś dojrzalsza...a ja się skicham ze strachu...ok?

    nick nieaktualny, caffe, Lucky, grosza, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 10 października 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Moze mialas ovulacje i ostatni test zrobilas 12 dpo ale sa takie co owulacji nie mialy a test im wyszedl nawet w 9 dpo:-)


    Ale blagam nie nakrecaj sie, nie podnos poziomu prolaktyny.
    Tu były też przypadki, że w 14dpo testy wychodziły (-), a dopiero potem wychodziły (+).

    Dlatego tak na przyszłość, bez nakręcania się teraz, lepiej brać ten progesteron maksymalnie ile potrzeba.

    nick nieaktualny, Lucky, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Polarmisiu i jakby co - to co ja zrobię??? Nie znasz mojej matki..ona mnie zabije...- proszę - jeśli wyjdzie dodatni beta - to porozmawiasz z moimi rodzicami? Jesteś jakaś dojrzalsza...a ja się skicham ze strachu...ok?
    Bozia, nie bój nic, wyślemy list zbiorowy do Mamy, ładne słowa dobierzemy i będzie git ;-)

    nick nieaktualny, caffe, Lucky, grosza lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z synem tez pogadam!!! Krakow uwielbiam, dawno nie bylam. A rodzicom sie wytlumaczy jakby co.

    nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladnie to Aga ujelas!!!!

    nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 10 października 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    Bozia, nie bój nic, wyślemy list zbiorowy do Mamy, ładne słowa dobierzemy i będzie git ;-)
    Zanim rodzicom powiemy to ich wcześniej wyślemy na kozetkę do Bursztynka, żeby ich wyciszyła i lekko zahipnotyzowała ;)

    nick nieaktualny, Bursztyn, Lucky, grosza, megan8 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko jakby co nie skacz do Wisly!!!! Wszystko da sie przezyc.

    nick nieaktualny, Reni, Lucky lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciaze rowniez.

    nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 10 października 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahahahahhaa - wariatki...:)

    nick nieaktualny, Reni, Lucky lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 10 października 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiedziałam, że mogę na Was liczyć...:)

    nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2013, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie, wychowamy jak swoje ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2013, 21:23

    nick nieaktualny, Reni, Lucky, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 10 października 2013, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pomyślałam... Ale już po robocie..plecy mnie bolą. No babina!
    polarmiś wrote:
    Reni bylo kupic bulki do hot-doga i nadziac je i bys miala pyszna bulke z pieczarkami jak na Starowce w 5 min, lepic sie jej zachcialo a forum kuleje.


    Mam chyba dzisiaj ADHD.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 10 października 2013, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha ale ja najbardziej lubię ciasto z pierogów. Te scinki co zostaja tez dziabie widelcem, że wyglądają jak końcówki pierogów i tez je gotuję. do odsmazenia pycha
    Bozia3 wrote:
    ADHD..hmmmm biedny ten Twój kogut dzisiaj będzie...;)

    Reni - po cholerę CI te pierogi - zjedz po prostu sam farsz łyżką....też pyszne przecież...;)

    Lucky lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 1412 1413 1414 1415 1416 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ