Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Viola Autorytet
    Postów: 1806 4428

    Wysłany: 19 października 2013, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polarmisiu, jesli beda piecioraczki to nie bede sępić i oddam Ci 3, co ty na to? Jestes chyba mlodsza wiec masz wiecej sily, na moj wiek 2-czka wystarczy;-)

    nick nieaktualny, Mango, Andzia33 lubią tę wiadomość

    w57vrjjglblign5h.png

    b952b8bd28.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 października 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znowu plamię na brązowo. Już nie wiem czy to się coś dzieje, czy to po luteinie tak mam podrażnione, czy jakieś zapalenie w związku z tym się wdało.

    nick nieaktualny, malgos741, megan8, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola wrote:
    Polarmisiu, jesli beda piecioraczki to nie bede sępić i oddam Ci 3, co ty na to? Jestes chyba mlodsza wiec masz wiecej sily, na moj wiek 2-czka wystarczy;-)
    Jestesmy rocznik71 - jestem w Twoim wieku ale mam 1 dziecko Ty 2 wiec jak mi dasz 3 a sobie zostawisz 2 bedzie po rowno!!!! Wchodze w to! Trzymam wiec kciuki za 5 dorodnych jaj.

    Bursztyn, nick nieaktualny, malgos741, megan8, nick nieaktualny, Mango, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    A ja znowu plamię na brązowo. Już nie wiem czy to się coś dzieje, czy to po luteinie tak mam podrażnione, czy jakieś zapalenie w związku z tym się wdało.
    Caffe zrob w poniedzialek progesteron.

    caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 października 2013, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Caffe zrob w poniedzialek progesteron.
    Jadę na wizytę, więc może mi coś zleci, albo przynajmniej powie na czym stoję :(

    malgos741, grosza, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 19 października 2013, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ma być po równo to prześlijcie jedno do mnie, a nie tylko tak miedzy sobą - ja nie mam wcale :(

    nick nieaktualny, malgos741, Mango, Andzia33 lubią tę wiadomość

    aY05p2.png
  • Viola Autorytet
    Postów: 1806 4428

    Wysłany: 19 października 2013, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to umowa stoi Polarmisiu! 0drinks.gif

    Caffe moze jedz dzisiaj na badanie progesteronu, nie wiem czy to cos pomoze ale w poniedzialek mialabys juz jakas wiedze, tak samo z beta, pamietam ze jak moje dziewczynki byly male to co troche badalismy im mocz, a ze dziewczynkom trudno zlapac to jedzilismy o roznych porach dnia i nocy i musielismy sie zdac na labolatorium przyszpittalne. Wiec jedz moze do jakiegos szpitala, w W-wie jest ich pelno, gdzies na pewno ci zrobia badanie.

    caffe, nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    w57vrjjglblign5h.png

    b952b8bd28.png
  • Viola Autorytet
    Postów: 1806 4428

    Wysłany: 19 października 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz Alis, ze jakby byly 5-czki to kilka z nas mozna by bylo obdarowac;-) jestes w takim razie na liscie;-)

    nick nieaktualny, Mango, Andzia33 lubią tę wiadomość

    w57vrjjglblign5h.png

    b952b8bd28.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 października 2013, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Przytyc, wastrwa tluszczyku pieknie pokryje zyly:-)
    no nie wiem nie wiem... ;)

    z drugiej strony bywalam juz chudsza a zyl nie bylo... :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2013, 20:11

    nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 października 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola wrote:
    no to umowa stoi Polarmisiu! 0drinks.gif

    Caffe moze jedz dzisiaj na badanie progesteronu, nie wiem czy to cos pomoze ale w poniedzialek mialabys juz jakas wiedze, tak samo z beta, pamietam ze jak moje dziewczynki byly male to co troche badalismy im mocz, a ze dziewczynkom trudno zlapac to jedzilismy o roznych porach dnia i nocy i musielismy sie zdac na labolatorium przyszpittalne. Wiec jedz moze do jakiegos szpitala, w W-wie jest ich pelno, gdzies na pewno ci zrobia badanie.
    Też myślałam o tym, żeby gdzieś podjechać, ale nie wiem czy nerwowo jestem w stanie to wytrzymać dzisiaj.

    nick nieaktualny, malgos741, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn, to przestan depilowac nogi, naturalne futerko zasloni zyly , jak nie chcesz warstwy tluszczyku:-)

    Alis, caffe, nick nieaktualny, Bursztyn, malgos741, megan8, promyk, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 19 października 2013, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola wrote:
    Wiesz Alis, ze jakby byly 5-czki to kilka z nas mozna by bylo obdarowac;-) jestes w takim razie na liscie;-)

    Super, dziecko zaklepane i od razu przyszłość wygląda bardziej różowo :)

    nick nieaktualny, malgos741, Mango, Andzia33 lubią tę wiadomość

    aY05p2.png
  • Viola Autorytet
    Postów: 1806 4428

    Wysłany: 19 października 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a bedziesz sie zadreczac do poniedzialku? w poniedzialek jak zrobisz badania to bedziesz miala wyniki we wtorek, a jak zrobisz dzisiaj bete, to bedzie miala wynik w poniedzialek, i od razu zrobisz druga bete czy jest przyrost...nie wiem, ja tylko sugeruje...
    caffe wrote:
    Też myślałam o tym, żeby gdzieś podjechać, ale nie wiem czy nerwowo jestem w stanie to wytrzymać dzisiaj.

    caffe, nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    w57vrjjglblign5h.png

    b952b8bd28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caffe, jesli nie masz sily jechac to lez i duzo nospy.

    caffe, nick nieaktualny, malgos741, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis wrote:
    Super, dziecko zaklepane i od razu przyszłość wygląda bardziej różowo :)
    Ale ktore bierzesz z dwojki Violi czy z mojej trojki? Bo ja juz przyzwyczajam sie do mysli o trojce.

    nick nieaktualny, Alis, malgos741, Mango, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 października 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Caffe, jesli nie masz sily jechac to lez i duzo nospy.
    Biorę na polecenie gina co 3 godziny jedną, z przerwą w nocy gdy śpię.

    malgos741, grosza, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Viola Autorytet
    Postów: 1806 4428

    Wysłany: 19 października 2013, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie Polarmisiu bedziesz miala 3 wiec jak jedno oddasz Alis, to my bedziemy mialy po rowno, tak chyba bedzie najuczciwiej....ja sie dzisiaj tak wystraszylam tymi piecioma jajami ze jedno wydaje mi sie teraz pelnia szczescia....a niedawno myslalam ze blizniaki sa fajne;-)
    polarmiś wrote:
    Ale ktore bierzesz z dwojki Violi czy z mojej trojki? Bo ja juz przyzwyczajam sie do mysli o trojce.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    w57vrjjglblign5h.png

    b952b8bd28.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 października 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola wrote:
    a bedziesz sie zadreczac do poniedzialku? w poniedzialek jak zrobisz badania to bedziesz miala wyniki we wtorek, a jak zrobisz dzisiaj bete, to bedzie miala wynik w poniedzialek, i od razu zrobisz druga bete czy jest przyrost...nie wiem, ja tylko sugeruje...
    Gadałam z m przed chwilą, doszliśmy do wniosku, że nie jedziemy, tylko czekamy do poniedziałku, chyba że będzie gorzej, to już inna sprawa.
    Skoro gin powiedział, żebym przyjechała w poniedziałek to tak zrobię. Jakby było kiepsko, to on by na nogi postawił kogo trzeba w szpitalu i mimo jego nieobecności ktoś tam by się mną zajął.
    Teraz jest etap taki, że zarodka jeszcze nie było widać i nadal może nie być widać, więc na tej podstawie niewiele da się stwierdzić. Jak byłam kiedyś na Krowej gdzie już poronienie było stwierdzone to w piątek mnie nie przyjęli, tylko kazali przyjechać w poniedziałek,więc jeśli to poronienie to i tak już jest po ptokach.
    Będę leżała nadal i już.

    malgos741, megan8, grosza, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Viola Autorytet
    Postów: 1806 4428

    Wysłany: 19 października 2013, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj w necie czytalam o hiszpanskiej dziennikarce ktora zamiescila swoje zdjecia z owlosionymi nogami i pachami na znak protestu...juz nie pamietam dokladnie co bylo oprotestowane chyba uleglosc wobec facetow....niby prawda, bo czemu mamy cale zycie cierpiec przy depilacji, ale jednak te jej owlosione nogi byly obrzydliwe, w dodatku miala ubrana sukienke, pomalowane paznokcie u stop i szpilki, wygladala jak transwestyta!
    polarmiś wrote:
    Bursztyn, to przestan depilowac nogi, naturalne futerko zasloni zyly , jak nie chcesz warstwy tluszczyku:-)

    Bursztyn, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mango, Andzia33, Mega lubią tę wiadomość

    w57vrjjglblign5h.png

    b952b8bd28.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 października 2013, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Bursztyn, to przestan depilowac nogi, naturalne futerko zasloni zyly , jak nie chcesz warstwy tluszczyku:-)
    hehhehe, tylko ze ja nie mam co depilowac bo nautura podarowala mi lyse konczyny :)

    nick nieaktualny, malgos741, megan8, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
‹‹ 1474 1475 1476 1477 1478 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ