Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 października 2013, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Wybieral imiona z posrod swoich przyjaciol, z tego co zauwazylam: byl Kubus, Tomasz a z dziewczynek Iga i Ola.
    Kubus i Iga podobaja mi sie :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 19 października 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 14:03

    caffe, nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny, Bursztyn, grosza, Olena, nick nieaktualny, Mango, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 19 października 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 14:03

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 października 2013, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megan, to poszalałaś ;)

    megan8, malgos741, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 19 października 2013, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 14:05

    nick nieaktualny, caffe lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 19 października 2013, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 14:05

    malgos741, nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • Viola Autorytet
    Postów: 1806 4428

    Wysłany: 19 października 2013, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez chce Kubusia Bursztynku :-) tzn. jak bedzie chlopczyk, bo plec jest mi zupelnie obojetna, byle zdrowa dzidzia byla....a dla dziewczynki Kornelia
    Bursztyn wrote:
    Kubus i Iga podobaja mi sie :)

    malgos741, nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    w57vrjjglblign5h.png

    b952b8bd28.png
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 19 października 2013, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 14:05

    malgos741, nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 19 października 2013, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc dziewczynki mła.

    megan8, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violu dwoch Kubusiow w rodzinie nie moze byc!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mecze od dwoch godzin lampke czerwonego wina na lepsze endometrium , naprawde meczy mnie to picie. Jestem chyba blizej Caffe , wole cos konkretnego z lodem.

    Bursztyn, nick nieaktualny, Mango, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megan co z nowa fotka brzuszka? Wstaw do swojego awatarka:-)

    megan8, Mango, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 19 października 2013, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 14:06

    nick nieaktualny, Bursztyn, Olena, malgos741, Mango, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 19 października 2013, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 14:06

    nick nieaktualny, Bursztyn, nick nieaktualny, malgos741, Mango, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • Viola Autorytet
    Postów: 1806 4428

    Wysłany: 19 października 2013, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja koncze juz druga i powiem ci ze mam juz w czubie,serio.... i jak pisalam o Kubusiu to musialam sie mocno zastanowic komu obiecalam 3 z moich 5 dzieci Tobie czy Bursztynkowi;-) bo chcialam wlasnie napisac ze beda 2 Kubusie z jednego miotu i jak napisalam to dopiero skojarzylam ze dzieci maja isc do Ciebie a nie do Bursztynka;-)
    polarmiś wrote:
    Mecze od dwoch godzin lampke czerwonego wina na lepsze endometrium , naprawde meczy mnie to picie. Jestem chyba blizej Caffe , wole cos konkretnego z lodem.

    Bursztyn, nick nieaktualny, malgos741, Mango, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    w57vrjjglblign5h.png

    b952b8bd28.png
  • Viola Autorytet
    Postów: 1806 4428

    Wysłany: 19 października 2013, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ło Matko, ale ja mam slaba glowe...

    malgos741, Mango, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    w57vrjjglblign5h.png

    b952b8bd28.png
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 19 października 2013, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 14:06

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wazne, duzo masz miec tych dzieci wiec spokojnie kazda obdarzona bedzie szczesliwa a co do imion dogadamy sie rowniez co by rodzenstwo nie nosilo tych samych.

    Megan, to winko za przykladem Oleny popijam. Napalilam w kominku, walnelam winko - dwie godziny je saczylam i teraz jak Viola mam w czubie - za duzo ognia w kominku:-). Maz wyjechal, dziecie spi wiec kolęduje samotnie....


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2013, 23:42

    megan8, Olena, nick nieaktualny, malgos741, Mango, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 19 października 2013, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    o to niedobrze, niech lepiej poczeka pisz jak po wizycie.
    u mnie jak dobrze będzie to w sobotę zastrzyk i niedziela, poniedziałek i wtorek bara bara bedziem działać.

    Po wczorajszej wizycie na monitoringu? To juz wczoraj pisałam, jak mnie lekarz zdołował uwagami na temat położenia jajowodów. Ale dziś już mi lepiej - w końcu najważniejsze, że jajeczka są. Drożność sprawdzę i będę się martwić później, jeśli będzie powód.

    malgos741, Mango, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    aY05p2.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 października 2013, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megan8 wrote:
    ale już trójka z przodu ,więc do końca tylko 10 tygodni ,szybko zleci
    nawet nie zauwazysz :) a jak sie czujesz?

    malgos741, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
‹‹ 1476 1477 1478 1479 1480 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ