Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 21 października 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym chciała "oną" :-)

    Andzia33, Lucky, caffe, nick nieaktualny, Mango, nick nieaktualny, malgos741, Iwone, megan8 lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 21 października 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja i moje Maleństwo dziękujemy Wam dziewczyny za wiarę i wspieranie nas, a w szczególności mnie

    1288769qmyartywm2.gif

    Andzia33, Skuterek, Lucky, Olena, Bursztyn, nick nieaktualny, nick nieaktualny, grosza, promyk, Mango, nick nieaktualny, anek42, malgos741, Iwone, nick nieaktualny, angela, megan8 lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 21 października 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caffe to teraz już ciesz się ciażą i żadnych nerwów.Super ,że wszystko dobrze!A dupchaston bierzesz?

    Olena beta super,też spokojnej ciąży Ci życzę i szybko chcę do Was dołączyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Lucky, caffe, Olena, Bursztyn, nick nieaktualny, Mango, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 21 października 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u Oleny może jest więcej serduszek?

    Ile miałaś pęcherzyków?

    Lucky, caffe, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 21 października 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Caffe to teraz już ciesz się ciażą i żadnych nerwów.Super ,że wszystko dobrze!A dupchaston bierzesz?

    Olena beta super,też spokojnej ciąży Ci życzę i szybko chcę do Was dołączyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Brałam 2x1 , ale mam chyba jeszcze tylko na jutro i koniec.

    W sumie to przecież mój poziom progesteronu sprzed prawie 2 tygodni był ok bo 61,3 więc chyba nie powinnam sie martwić.

    Lucky, Andzia33, nick nieaktualny, Mango, malgos741 lubią tę wiadomość

  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 21 października 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam w czasie owu dwa pęcherzyki. Równo pękły, w jednakowym czasie. Też się nad tym zastanawiam czy nie będzie bliźniaków. Z bety trudno jeszcze to stwierdzić. Za dwa tygodnie pójdę do gina i będzie wiadomo.

    Lucky, Andzia33, caffe, nick nieaktualny, Bursztyn, nick nieaktualny, grosza, promyk, Mango, nick nieaktualny, gosia7122, malgos741, Iwone, angela, megan8 lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 21 października 2013, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stawiam na bliżniaki!!!!!!!!!!!!!

    Ale będzie fajnie!

    Lucky, Mango, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 21 października 2013, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olena wrote:
    Miałam w czasie owu dwa pęcherzyki. Równo pękły, w jednakowym czasie. Też się nad tym zastanawiam czy nie będzie bliźniaków. Z bety trudno jeszcze to stwierdzić. Za dwa tygodnie pójdę do gina i będzie wiadomo.
    Olena, a już byłas na usg?

    Andzia33, Lucky, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • sjoanka Autorytet
    Postów: 442 1185

    Wysłany: 21 października 2013, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny!!!

    Olena, Lucky, caffe, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 21 października 2013, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caffe tak byłam na USG przed godziną. Widać jedną kropkę. Ale może druga się ukryła. Jak będzie parka to się ucieszę.

    Lucky, caffe, grosza, Andzia33, Mango, nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, megan8 lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 21 października 2013, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olena wrote:
    Caffe tak byłam na USG przed godziną. Widać jedną kropkę. Ale może druga się ukryła. Jak będzie parka to się ucieszę.
    U mnie tydzien temu był tylko pęcherzyk 6,22 mm i nic nie wspominal o kropce :) ale to fajnie, ze ją juz widzialaś :)
    A pęcherzyk masz jakiej wielkości?

    Lucky, grosza, Andzia33, nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

  • Lucky Autorytet
    Postów: 1021 4854

    Wysłany: 21 października 2013, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba zniknę na parę dni
    brzuch mnie boli na @ jest mi źle, czuję że znowu nawaliłam
    beznadzieja
    a tu tak radośnie się robi, kropki, serduszka :(
    nie wiem co mnie dopadło, ale trudno mi pohamować łzy
    ja wiem jak bardzo się cieszycie, bo ja czuła bym tak samo, co więcej cieszę się z Wami ale jeszcze bardziej przez to boli mnie moje własne kolejne niepowodzenie
    do dooooopy to wszystko

    nick nieaktualny, Olena, caffe, Andzia33, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Nati74, malgos741, nick nieaktualny, sjoanka, megan8 lubią tę wiadomość

  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 21 października 2013, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do pęcherzyka też nic nie mówił. Caffe a jaką masz już betę? Co do owulacji to dzieli nas 4 dni. Ale mój się chyba później zagnieżdził, bo dopiero 12 dniu po owu miałam spadek temp.

    caffe, Andzia33, Mango, nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, megan8 lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 21 października 2013, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny znikam. Do jutra.

    Andzia33, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ekstra dziewczynki, Caffe, Olena bardzo mocno Was pozdrawiam, gratuluje i ciesze sie, ze wszystko pomyslnie sie uklada:-)

    caffe, Andzia33, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 21 października 2013, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam, że tak się tu chwalę. To było nietaktem z mojej strony. Sorki Lucky jak sprawiłam przykrość. <3

    caffe, Andzia33, nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 21 października 2013, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucky wrote:
    chyba zniknę na parę dni
    brzuch mnie boli na @ jest mi źle, czuję że znowu nawaliłam
    beznadzieja
    a tu tak radośnie się robi, kropki, serduszka :(
    nie wiem co mnie dopadło, ale trudno mi pohamować łzy
    ja wiem jak bardzo się cieszycie, bo ja czuła bym tak samo, co więcej cieszę się z Wami ale jeszcze bardziej przez to boli mnie moje własne kolejne niepowodzenie
    do dooooopy to wszystko
    Lucky, to nie TY nawaliłaś. Nawet tak nie myśl !!!
    Nasze organizmy czasami w różny sposób szwankują i nie mamy na to wplywu, chociażby nie wiadomo co.
    Będzie dobrze, mocno w to wierzę. I przypuszczam, że to stanie się w najmniej spodziewanym przez Ciebie momencie :)

    Bursztyn, Andzia33, Mango, nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 21 października 2013, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olena wrote:
    Co do pęcherzyka też nic nie mówił. Caffe a jaką masz już betę? Co do owulacji to dzieli nas 4 dni. Ale mój się chyba później zagnieżdził, bo dopiero 12 dniu po owu miałam spadek temp.
    W 14dpo mialam 500,0, a w 16dpo 1184,7

    Andzia33, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 21 października 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caffe strasznie się cieszę !!!!

    caffe wrote:
    Lekarz zostawił telefon w domu, do tego się rozładował i dlatego nie moglam się dodzwonić.

    U mnie ok. Maluszek ma 4,1 mm, serce bije, ale było tylko widać na usg i na wykresie, bo jeszcze nie było słychać bo malutkie. Pęcherzyk od zeszłej niedzieli urósł z 6,22 mm na 23mm.

    Nie wiadomo czemu było to krwawienie, bo nic nie było widać, żadnych śladów czy symptomów.

    Ufff....

    Andzia33, Mango, nick nieaktualny, nick nieaktualny, caffe lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 21 października 2013, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Olena fantastycznie cieszę się z Tobą :)
    Olena wrote:
    Właśnie wróciłam od lekarza. Beta 130,5. Czyli jest dobrze jak na początek. W środę lecę sprawdzić przyrost. Mam lekkie plamienia, lekarz zapisał mi Duphaston. Ogólnie to nie czuję, że jestem w ciąży. Może tylko brzuch przeszkadza mi siedzieć. Co to będzie za 9 miesięcy.
    Wspieram Was wszystkie, kochane jesteście.

    Andzia33, nick nieaktualny, Olena lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
‹‹ 1491 1492 1493 1494 1495 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ