Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 22 października 2013, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polarmiś daj znać co u lekarza jak wrócisz. Trzymam kciuki.

    nick nieaktualny, Andzia33, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Polarmiśku trzymam kciuki i czekam na wieści.

    Czy można przesadzic z jodem ,bo od tego cyklu biorę zestaw witamin i tam jest jod i niewiem ,czy kupowac dodatkowy?
    Nie wolno przesadzac, ja bralam male dawki, taki jod mozna kupic w aptece przy cynku i innych witaminach, bierze sie je przy niedoborze, uznalam ze go mam - brak dostepu do Baltyku:-)

    Andzia33, caffe, anek42 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nawiazala sie miedzy mna a pania gin nic sympatii, moze sie myle. Lekarze nie lubia jak sie za duzo wie i wie czego sie chce:-)

    caffe, Andzia33, Reni, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tak pięknie i cieplo, ze wyszłam na ogrodek i sącze winko czerwone na endometrium i zajadam orzeszki w skorupce wasabi, pycha.

    caffe, Andzia33, nick nieaktualny, Bursztyn, megan8 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 22 października 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polarmisiu - ja mam też ginkę za pół godziny - to się wymienimy wieściami...:)

    Trzeba było się przed nią nie ujawniać, że wiesz dużo...a tak to pewnie poczuła się zagrożona Twoją wiedzą..:)

    nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olena wrote:
    Polarmiś daj znać co u lekarza jak wrócisz. Trzymam kciuki.
    Zobaczymy co powie, wedlug obliczen Bozi dzisiaj mam ten dzien od godz. 9 rano, o 10 przystapilam do realizacji - mąż postaral się być !!!

    Dzieki za wsparcie.

    Andzia33, Bursztyn, Mango lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 22 października 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Jest tak pięknie i cieplo, ze wyszłam na ogrodek i sącze winko czerwone na endometrium i zajadam orzeszki w skorupce wasabi, pycha.
    Wariatka pójdzie pijana do ginki....jeszcze jej naopowiadaj o księżycu...to CIę już na pewno polubi...;)

    nick nieaktualny, Andzia33, Bursztyn, caffe, megan8 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 22 października 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśku nie za wcześnie to winkoooooooooooooo!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Polarmisiu - ja mam też ginkę za pół godziny - to się wymienimy wieściami...:)

    Trzeba było się przed nią nie ujawniać, że wiesz dużo...a tak to pewnie poczuła się zagrożona Twoją wiedzą..:)
    Za malo mam czasu na ciuciubabke, tym bardziej ze mi byla potrzebna do monitoringu bo chcialam sprobowac z clo a bez usg nie chcialam ryzykowac. Postaram sie napisac zaraz po.

    Trzymam Boziu kciuki za same pozytywy.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 22 października 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, to mamy dziś forumowy dzień na gina :) Miło tak w towarzystwie

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    aY05p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak pije wieczorkiem to mąż kręci nosem bo mu uszczuplam kolekceję i piję a on nie nawidzi alkoholu!!!!! Tak mu sie probilo- jest zdrowolubny .

    Andzia33, Reni, caffe, megan8 lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 22 października 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia też czekam na wieści jak tam Twoje jaja,niezła z Ciebie nioska to pewnie masz kilka.

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olena wrote:
    agafbh chyba, że Twój rodzinny zapisze Ci euthyrox 25. Potem zrobisz badanie i sama zobaczysz czy tsh spadło. Ale musiałabyś brać ten euthyrox co najmniej 2 miesiące i zobaczyć czy spadnie. Koszt tsh to coś około 20 zł.
    Wizyta prywatna u endo to zawsze najmniej 100.
    Olena,m ja tylko odpowiadałam na pytanie ;-)
    osobiście euthyrox biore ok 7 lat obecnie mam dawkę 200/225 ;-) tez mam hashimot, jod mam brac w razie zajscia ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2013, 14:19

    Andzia33, Olena, caffe lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 22 października 2013, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga jak na hashimoto - to jesteś mało humorzasta - a to jest chyba jedna z cech tej choroby....dla mnie jesteś bardzo stabilna emocjonalnie....

    nick nieaktualny, Andzia33, caffe lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 22 października 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy pco raczej nie pękają pęcherzyki,a ja mam monitoring co miesiąc i pękają.

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    aga jak na hashimoto - to jesteś mało humorzasta - a to jest chyba jedna z cech tej choroby....dla mnie jesteś bardzo stabilna emocjonalnie....
    no właśnie, też się czasem sobie dziwię ;-) a moja gin i endo mówią że jak na taką dużą neidoczynność to chyba mam adhad do entej potęgi bo powinnam byc leniwa i ospala i do tego z problemami emocjonalnymi (hashi) a ja na dupie moment usiedziec nie moge ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2013, 14:24

    Andzia33, Bursztyn, caffe lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 22 października 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gdzieeeeeeee już po dwunastej sama bym sie napiła

    ha! uwzięłam się obdzwoniłam notariuszy sama
    i znowu zadzwoniłam do mojej agentki, że ktoś sobie delikatnie mówiąc w kulki leci..
    Laska zebrała dupę i sama pojechała do notariusza. Okazało się, że notariusz ma nową sekretarkę i ta nie uwzględniła zniżki 30%
    można? można!
    Andzia33 wrote:
    Miśku nie za wcześnie to winkoooooooooooooo!

    nick nieaktualny, Andzia33, nick nieaktualny, Bursztyn, caffe, grosza, Bozia3, Mango, promyk, megan8 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    gdzieeeeeeee już po dwunastej sama bym sie napiła

    ha! uwzięłam się obdzwoniłam notariuszy sama
    i znowu zadzwoniłam do mojej agentki, że ktoś sobie delikatnie mówiąc w kulki leci..
    Laska zebrała dupę i sama pojechała do notariusza. Okazało się, że notariusz ma nową sekretarkę i ta nie uwzględniła zniżki 30%
    można? można!
    no pięknie, 30% to całkiem spora "zniżka" ;-)

    Andzia33, Reni lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 22 października 2013, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nieżle,Reni!

    nick nieaktualny, Reni lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 22 października 2013, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już wiem skąd te moje humory - Hashi..
    znikam. do jutra laski.

    nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
‹‹ 1501 1502 1503 1504 1505 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ