Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis wrote:
    Zwłaszcza, że mąż jak się rozmarzy to by chciał trójkę.
    Tez bym chciala-:)

    Popieram męża pod warunkiem, ze zarobi i pomoże:-)

    Andzia33, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 22 października 2013, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    jeden plus tego lezenia jest- mozesz do nas wiecej pisac :)
    Tak, ale ja wolę się wygłupiać niz być w wisielczym humorze i tylko zanudzać :)

    Andzia33, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olena wrote:
    Caffe a może jakieś zwolnienie na leżenie?
    Bozia mojego M to już trzecie, a moje drugie. Wspólne pierwsze :-)
    całkiem pokaźny dorobek macie ;-)

    Andzia33, Olena lubią tę wiadomość

  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 22 października 2013, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia musisz zbić to tsh. Jak wyrównasz hormony tarczycy prolaktyna sama spadnie. Dla starających się powinno być poniżej 2. <3

    Andzia33, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 22 października 2013, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby mamy dużo razem dzieci. Tyle, że musimy je dzielić z byłymi (on z byłą). Teraz jeśli się uda w końcu będzie jedno dziecko na stałe z nami.

    Andzia33, nick nieaktualny, caffe, megan8 lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 22 października 2013, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia stosunek powyżej 1,5 to podejrzenie o PCOS, ale ja nie jestem dobra w te klocki...konsultuj z lekarzem

    Andzia33, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 22 października 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Tez bym chciala-:)

    Popieram męża pod warunkiem, ze zarobi i pomoże:-)

    A ja mu tłumaczę, że może mniej zarabiać, byle w Polsce :)

    Andzia33, megan8 lubią tę wiadomość

    aY05p2.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 22 października 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olena wrote:
    Bozia mojego M to już trzecie, a moje drugie. Wspólne pierwsze :-)
    O to Wy się pięknie rozmnożyliście...:)

    Andzia33, nick nieaktualny, Olena lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 22 października 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Tak, ale ja wolę się wygłupiać niz być w wisielczym humorze i tylko zanudzać :)
    jak narazie nie zanudzasz ;)

    Andzia33, nick nieaktualny, caffe lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 22 października 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Olena i Bozia!

    Jak zbic to tsh,czy trzeba iśc do endokrynologa?

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Dzięki Olena i Bozia!

    Jak zbic to tsh,czy trzeba iśc do endokrynologa?
    nie, koszt badania ok 25zł ;-)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 22 października 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idź z wynikiem TSH do endokrynologa. Wg mnie warto poświęcić kasę i iść w tym kierunku.

    nick nieaktualny, Andzia33, Iwone lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 22 października 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    nie, koszt badania ok 25zł ;-)
    Aga - zbić, nie zrobic..;)

    nick nieaktualny, Andzia33, caffe lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Aga - zbić, nie zrobic..;)
    a tam, co za róznica ;-), a tak na poważnie, receptę na hormon tarczycy (w przypadku podwyższonego tsh) może spokojnie przepisac lekarz rodzinny

    Andzia33, caffe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli masz lekko podwyzszone a lekarz to zostawi bez lecEnia ( wczesniejsza gin nie przejmowala sie moim tsh 2,4 ) obecna stwierdzila ze za wysokie i kazala zrobic- wynik z przed tygodnia ponizej dwoch . W jednym miesiacu zaaplikowalam sobie jod w tabletkach - i prosze jak spadlo.

    Fsh jest rowniez skaczące. Nie wiem ile razy robilyscie, bo ja z 5 i za kazdym razem inne od 7 (ostatnio) do 15 ( z przed roku). Gin mi to wytlumaczyla, ze to zalezy od poziomu estradiolu.

    Andzia33, caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 22 października 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny!

    Andzia33
  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 22 października 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh chyba, że Twój rodzinny zapisze Ci euthyrox 25. Potem zrobisz badanie i sama zobaczysz czy tsh spadło. Ale musiałabyś brać ten euthyrox co najmniej 2 miesiące i zobaczyć czy spadnie. Koszt tsh to coś około 20 zł.
    Wizyta prywatna u endo to zawsze najmniej 100.

    Andzia33, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam o 15.15 usg i ide z wynikami badan, zobaczymy co powie.

    Andzia33, caffe lubią tę wiadomość

  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 22 października 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jod nie zawsze jest dobry na tarczycę. Nie ryzykowałabym. Mam przy niedoczynności hashimoto. Jod zakazany. Kupowałam sól bez jodu. Teraz w ciąży jest inaczej, endo przypisała mi jod, ze względu na dziecko.

    Andzia33, caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 22 października 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polarmiśku trzymam kciuki i czekam na wieści.

    Czy można przesadzic z jodem ,bo od tego cyklu biorę zestaw witamin i tam jest jod i niewiem ,czy kupowac dodatkowy?

    Olena lubi tę wiadomość

    Andzia33
‹‹ 1500 1501 1502 1503 1504 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ