Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 22 października 2013, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wenus wrote:
    Cześć.Zadko cos pisze bo w sumie nie mam o czym...U was tyle się dzieje,tylko pozazdrościć:)Chciałam zapytać .czy badanie LH to wykonuje się tylko na początku cyklu,czy nie ma to znaczenia?

    hej Wenus :)
    LH chyba w 2-3 dniu cyklu, ale niech mnnie dziewczyny poprawia jesli sie myle.
    Mialas isc do gina, dobrze pamietam? i jak?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • wenus Ekspertka
    Postów: 212 530

    Wysłany: 22 października 2013, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dobrze pamiętasz:)Z tego co chodziłam do tej pory zrezygnowałem,bo to jakieś chore było.Zadnych badań niczego tylko miałam czekać na @...a ostatnia normalna miałam w kwietniu...Udało mi się zapisać do innego.Miałam czekać ponad miesiąc ale M uprosił i wcisnęli mnie wcześniej,ale nie cieszylam się zbyt długo,akurat teraz w czwartek wypadał mi termin,a tu wczoraj dzwoni pani z rejestracji i mówi ,ze termin trzeba zmienić ,bo lekarz jest chory i trzeba ustawiać nowe terminy.Myslalam,ze szlag mnie trafi!!!Nastepny termin mam na 6.11 .Ciagle pod górkę a mojego szanownego M to już wogole nie ogarniał...Psycha mi już wysiada...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    [img]http:/[/img]
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 22 października 2013, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to rzeczywiscie strasznie dlugo. A nie moglabys wyskoczyc do Polski na tydzien czy 2 i porzadnie sie przebadac?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • wenus Ekspertka
    Postów: 212 530

    Wysłany: 23 października 2013, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak planowalam wlasnie w przyszlym tygodniu,ale skoro przesunela mi sie ta wizyta to nic z tego.Nie moge zrezygnowac ,za bardzo mi zalezy a jednorazowa wizyta u gina w PL nic mi nie da.Ja naprawde licze na tego lekarza,ze bedzie rozsadniejszy od tamtego i nie zostawi mnie samej sobie...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    [img]http:/[/img]
  • wenus Ekspertka
    Postów: 212 530

    Wysłany: 23 października 2013, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze jedno-CAFE,OLENA najszczersze gratulacje i niech moc bedzie z Wami:)

    nick nieaktualny, caffe, Andzia33 lubią tę wiadomość

    [img]http:/[/img]
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 23 października 2013, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, w tej sytuacji lepiej juz isc na umowiana wizyte, a jakby co to do Polski zawsze mozesz pojechac. Trzymam kciuki za Ciebie i daj znac po wizycie.Znikam spac.
    Dobrej nocy :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • wenus Ekspertka
    Postów: 212 530

    Wysłany: 23 października 2013, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzajemnie:)

    [img]http:/[/img]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2013, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    ja wczoraj popłynęłam z winkiem i drinami przy meczu (Barcelona grała) a potem z mężem ;-), było fajnie ale 6 rano i powrót do rzeczywistości ;-)
    Miłego dnia

    malgos741, Bursztyn, megan8 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 23 października 2013, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    U mnie bez zmian i nadal plamię.

    Zabalangowałyście trochę wczoraj :) Jak samopoczucie reszty dziewczyn, bo Agi już znam :P ;)

    nick nieaktualny, Bursztyn, Andzia33, Mango lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2013, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Hej :)

    U mnie bez zmian i nadal plamię.

    Zabalangowałyście trochę wczoraj :) Jak samopoczucie reszty dziewczyn, bo Agi już znam :P ;)
    Caffe, leż i nic nie rób, żadnego większego wysiłku, będzie dobrze

    caffe, Bursztyn, Mango lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2013, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja idę drugą kawkę sobie zrobić, po ta pierwsza jakoś nie postawiła mnie na nogi ;-)

    Bursztyn lubi tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 23 października 2013, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    Caffe, leż i nic nie rób, żadnego większego wysiłku, będzie dobrze
    Leżę właśnie, ale kurcze ciągle ta niepewność w głowie gdzieś się kołacze :/

    nick nieaktualny, malgos741, Andzia33, Mango lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2013, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam cieplo. Ja po wczorajszym mam kaca , nie zeby giganta ale glowa boli.

    caffe, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 23 października 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Witam cieplo. Ja po wczorajszym mam kaca , nie zeby giganta ale glowa boli.
    Uuuuu, to dzisiaj kefir czy maślanka? :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2013, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawa, sensacji zoladkowych nie mam tylko glowa wiec duzo
    Plynow musze przyjac ale to bedzie woda , kawa, herbata, woda, kawa :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2013, 08:19

    nick nieaktualny, caffe, Bursztyn, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2013, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sensacje maja byc po tej metamorfinie czygluko-cos. Moze to jest to samo pod innymi nazwami . Aga Ty wiesz?

    nick nieaktualny, caffe lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 23 października 2013, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello a ja wczoraj poszłam w końcu spać

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2013, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Sensacje maja byc po tej metamorfinie czygluko-cos. Moze to jest to samo pod innymi nazwami . Aga Ty wiesz?
    metformina to m.in. sifor, glicofage, metformax :-), w połaczeniu z alkoholem ( w krótkim odstępie czasowym), może wywołać "niepożądane reakcje" ;-)

    caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 23 października 2013, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Hello a ja wczoraj poszłam w końcu spać
    Wypadłaś z toru? :P

    Reni, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • Viola Autorytet
    Postów: 1806 4428

    Wysłany: 23 października 2013, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Babeczki, Polarmisiu nie zebym Ci cos wypominala ale tak po Twoich wpisach wydawalo mi sie ze winka bylo sporo 0tongue.gif
    polarmiś wrote:
    Witam cieplo. Ja po wczorajszym mam kaca , nie zeby giganta ale glowa boli.

    Reni, nick nieaktualny, malgos741, Bursztyn lubią tę wiadomość

    w57vrjjglblign5h.png

    b952b8bd28.png
‹‹ 1508 1509 1510 1511 1512 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ