Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 26 października 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia co myślisz o tej mojej owulce,była,czy będzie?

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może Mango po prostu się boi? Takie podejście bym zrozumiała, ale nie iść bo okres:-@

    Andzia33, Mango lubią tę wiadomość

  • PANI-WIOSNA Znajoma
    Postów: 23 38

    Wysłany: 26 października 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZESC,JESTEM NOWA -PRZYGARNIECIE MNIE???
    MAM 42 lata i okazalo sie ze jestem w ciazy-troche pozno ale widze ze i tu sa takie mamuski :)
    mam taki problem,kiedy bylam u gin ciąża byla za mala i nigdzie jej nie bylo,tylko w jajniku pęcherzyk/podobno to slad po zaplodnieniu/,testy wyszly pozytywnie,beta 771,mam czekac 2 tygodnie z czego jeden minal w ogromnym stresie.Caly czas plamilam a teraz juz to jest krew,obawiam sie ze lekarz mial racje i to ciąża obumarla albo sie nie zagniezdzila tym bardziej ze wogole nie wymiotuje a piersi staly sie prawie normalne i wogole nie bola, wedlug mnie to hcg spada i nic z tego......biore duphaston i no-spe wczoraj jakis mialam kryzys dzisiaj sie dobrze czuje i nawet brzuch nie boli tylko zawroty w glowie, zaraz wracam do łózka tylko szukam ciagle w tym internecie wiadomosci i juz mam tak nabita glowe ze oszaleje zaraz,ciąża nas troche zaskoczyla ale cieszymy sie bardzo i chcialabym zeby bylo dobrze, czy mialyscie podobny przypadek??? wedlug mnie to rozpoczal sie 6 tydzien od zaplodnienia okolo 14-15 wrzesnia,w poprzednich ciazach rzygalam jak przyslowiowy kot a tu nic....boje sie ze ono nie zyjeco myslicie o tym???

    Andzia33, nick nieaktualny, nick nieaktualny, promyk, megan8 lubią tę wiadomość

    PANI-WIOSNA
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 26 października 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Pani wiosno!

    A czy badałaś betę dwukrotnie?
    Bo piszesz ,że ma 771.ale czy rośnie,czy spada?

    Dzisiaj jest mało dziewczyn ,ale pewnie coś Ci doradzą!
    Leż i myśl pozytywnie a powinno byc dobrze!

    nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Mango Autorytet
    Postów: 1102 4416

    Wysłany: 26 października 2013, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boję to mało powiedziane :(
    polarmiś wrote:
    a może Mango po prostu się boi? Takie podejście bym zrozumiała, ale nie iść bo okres:-@

    Andzia33, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

    Mango motylki.gif i jej marzenie <3
  • PANI-WIOSNA Znajoma
    Postów: 23 38

    Wysłany: 26 października 2013, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    narazie nie mam isc w czwartek bo mam L-4, ale chyba nie wytrzymam i pojde w poniedzialek Te 3 dni to chyba bez roznicy a ja sie tak denerwuje,mowila mi gin ze bete powtorzymy ale narazie chyba czekac na usg,powinno juz byc widac prawda?LEZE i pije od wczoraj nagietek ponoc pomaga utrzymac ciąze

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    PANI-WIOSNA
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 26 października 2013, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mango ,ale lepiej znac wroga,ńiż błądzic po omacku.Idż,sprawdzisz co nie tak i szybciej osiągniesz cel!

    Mango, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 26 października 2013, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PANI-WIOSNA wrote:
    narazie nie mam isc w czwartek bo mam L-4, ale chyba nie wytrzymam i pojde w poniedzialek Te 3 dni to chyba bez roznicy a ja sie tak denerwuje,mowila mi gin ze bete powtorzymy ale narazie chyba czekac na usg,powinno juz byc widac prawda?LEZE i pije od wczoraj nagietek ponoc pomaga utrzymac ciąze
    Szkoda, że nie zrobiłaś bety w odstępie jednego - dwóch dni. Byłoby widać czy przyrasta.

    A w którym dniu po owu robiłaś betę i byłaś na usg?

    Plamisz skrzepami?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2013, 13:40

    Andzia33, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Anna39 Ekspertka
    Postów: 191 551

    Wysłany: 26 października 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,a ja od niedzieli chorująca na stanie podgorączkowym i temp,więc tempka na wykresie też świrująca.Gardło boli i od wczoraja na antybiotyku jestem,bo mam ponoć angine.
    Pozatym mam jakiegoś doła też,bo nawet mi się nie chce iść sprawdzić jak tam moje jajeczka :(

    Andzia33, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    781bf18f8a2720294b991893655b2777.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 26 października 2013, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczcie wykres I 0heart.gifMy Husband jakie niskie tempki a jest zielono!

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 26 października 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Anna mnie też coś bierze,mam nadzieję,że do pon minie.Zdrowiej szybko!

    malgos741 lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • PANI-WIOSNA Znajoma
    Postów: 23 38

    Wysłany: 26 października 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe
    mysle ze w granicach niecalych 5 tygodni,moze 5 od owulacji ale w macicy nic nie bylo tylko pogrubione endometrium/chyba tak sie to nazywa/,lekarz sugerowal ze owszem doszlo do zaplodnienia ale obumarlo, to bylo 17, a 18 zrobilam bete wynik 771 wiec pasuje,ale juz 3 dni krwawie hmmm i piersi przestaly bolec wątpie ze to przypadek

    PANI-WIOSNA
  • PANI-WIOSNA Znajoma
    Postów: 23 38

    Wysłany: 26 października 2013, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o jeszcze raz ja czy plamie skrzepami? to sa malutenkie skrzepiki jak czasem przy okresie i krwi malo podczas korzystania z toalety ,tak generalnie to jak leze to nic sie nie dziej tylko pobolewanie w podbrzuszu

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    PANI-WIOSNA
  • Mango Autorytet
    Postów: 1102 4416

    Wysłany: 26 października 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OK dziewczyny - to ja Wasza maruda. Decyzja zapadła zrobię w poniedziałek (mój 3dc) podstawowe badania - LH, FSH, estradiol, prolaktynę i progesteron. Mam nadzieję,że niczego nie pomyliłam. Nie pamiętam tylko czy to się robi koniecznie na czczo???????
    No, a we wtorek gin ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2013, 14:45

    malgos741, megan8 lubią tę wiadomość

    Mango motylki.gif i jej marzenie <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trudno powiedzieć, jeśli do jutra się nie wyjaśni to zrób betę koniecznie. to może być poronienie lub poronienie-zagrażające. u mnie nic się nie działo, ale ja sprawdzałam betę i ona w 7 tygodniu spadła, odstawiłam progesteron i po dwóch dniach wszystko ze mnie wyszło.

  • PANI-WIOSNA Znajoma
    Postów: 23 38

    Wysłany: 26 października 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy prostregon to duphaston?

    PANI-WIOSNA
  • PANI-WIOSNA Znajoma
    Postów: 23 38

    Wysłany: 26 października 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś a mialas usg? i czy bylo juz cos widac?

    PANI-WIOSNA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mango wrote:
    OK dziewczyny - to ja Wasza maruda. Decyzja zapadła zrobię w poniedziałek (mój 3dc) podstawowe badania - LH, FSH, estradiol, prolaktynę i progesteron. Mam nadzieję,że niczego nie pomyliłam. Nie pamiętam tylko czy to się robi koniecznie na czczo???????
    No, a we wtorek gin ;)
    Zrób jeszcze hormony tarczycy. Hormonów nie trzeba robić na czczo ale nie zaszkodzi jak będziesz.

    nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 26 października 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mango wrote:
    OK dziewczyny - to ja Wasza maruda. Decyzja zapadła zrobię w poniedziałek (mój 3dc) podstawowe badania - LH, FSH, estradiol, prolaktynę i progesteron. Mam nadzieję,że niczego nie pomyliłam. Nie pamiętam tylko czy to się robi koniecznie na czczo???????
    No, a we wtorek gin ;)
    Mango i to mi się podoba...:) Ja już nie pamiętam, czy na czczo, czy nie...najlepiej zrób na czczo na wszelki wypadek i w takim laboratorium, w którym wyniki będziesz mieć na drugi dzień rano - może nawet mailowo (ja z takiego laboratorium korzystam) - żebyś miała z czym iść do ginki..:) I głowa do góry - złap byka za rogi...:)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PANI-WIOSNA wrote:
    czy prostregon to duphaston?
    tak duphaston to syntetyczny progesteron. Miałam USG, był zarodek, musiałabym wrócić do swoich zapisków ile miał w jakim dniu, ale był malutki.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 1541 1542 1543 1544 1545 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ