X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2013, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak w dzień można nie lepiej z rannego moczu?
    Dziewczyny mam biegunke masakra bolą mnie jelita i chyba rośnie mi dalej tempka, nie mam żadnych objawów na @.

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2013, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    angela wrote:
    Aga - co u Ciebie? Jak dzisiejsze samopoczucie?

    witajcie dziewczyny,
    Angela dzięki, że pytasz ale jakoś kiepsko z nastrojem, byłam raniutko na pobraniu krwi, w poniedziałek wyniki, w sobotę do lekarza :-)

    Kochana bardzo mocno o Tobie pamiętam :) :) :)

    bliska77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    a tak w dzień można nie lepiej z rannego moczu?
    Dziewczyny mam biegunke masakra bolą mnie jelita i chyba rośnie mi dalej tempka, nie mam żadnych objawów na @.

    inessa może rzeczywiście to dzidzia :) na forum M jak Mama laseczki gzie pisze miały właśnie takie początkowe objawy ciąży tz. jeltówki które okazywały się bobasami :D

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 2 marca 2013, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa myślałam dzisiaj o tobie i widzę że dalej czekamy na wieści brzuszkowe od ciebie :) u mnie @ :(

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 2 marca 2013, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    Tak sobie myślę,że chciałabym Was wszystkie zobaczyć w realu! Zastanawiam się mocno jak wyglądacie? Ciekawa jestem czy na żywo też byśmy miały tyle tematów? A tak w ogóle, to mam wyobrażenie każdej z Was - ciekawe czy by się potwierdziło czy by mnie zupełnie zaskoczyło? To chyba z nudów nachodzą mnie takie spostrzeżenia.

    na pewno każda z nas ma inne wyobrażenia o każdej i zestawienie z realem by nas zszokowało pewnie :D ciekawe ...

    megan8, bliska77, inessa, angela lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 2 marca 2013, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    No witam drogie panie!
    Samira uwielbiam ciasta z jabłkamiale mniamniusi musi być zrobiłaś mi straszną ochote.
    A te porody to w Stanach u nas nie wiem czy są takie porodówki.
    Kochane ja z pytaniem czy jest jakaś różnica pmiędzy testem płytkowym a strumieniowym ?
    Ja znowu nie moge sobie poradzić ze zmęczeniem i ciągle bym spała a już popołudniu masakra. A dziś tak pięknie.
    Byłam w aptece nawet była jeszcze otwarta i niestety mieli tylko jeden rodzaj testów ale płytkowe no i o czułości 25 i pani powiedziała,że najlepiej go wykonać ok.tyg.po okresie wtedy na 100% są testy pewne. Co ja mam zrobić?

    Test! Można kupić na allegro takie zwykłe paskowe testy - są tanie po 1 zł wychodzi mają czułość 25 , a taki porządny test zostawić już jak już są te 2 krechy -jak kto woli :)

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 2 marca 2013, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na polepszenie nastroju idę jutro farbować włoski ! :)

    bliska77, inessa, angela, megan8 lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2013, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    agafbh wrote:
    angela wrote:
    Aga - co u Ciebie? Jak dzisiejsze samopoczucie?

    witajcie dziewczyny,
    Angela dzięki, że pytasz ale jakoś kiepsko z nastrojem, byłam raniutko na pobraniu krwi, w poniedziałek wyniki, w sobotę do lekarza :-)

    Kochana bardzo mocno o Tobie pamiętam :) :) :)

    dzięki ;-)
    Inessa lubisz trzymać nas w niepewności ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa kurka sikaj dziewczyno :) :) :)

    Dziewczyny jaką ja mam ochote na lody waniliowe z truskawkami :) :) :) normalnie zachcianka ja w ciąży he he a dodam że w ciąży to ja wogóle nie mam zachcianek :)

    Szkoda że tutaj w postach nie można wklejać zdjęć :(

    samira, inessa, bliska77, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2013, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasto z jabłkami ( bez tłuszczu ) :)

    Składniki:
    25 dkg mąki tortowej ( przesiać )
    25 dkg cukru
    1 op. cukru waniliowego
    2 płaskie łyżeczki proszku do pieczenia
    4 jajka
    troszkę margaryny i bułki tartej do wysmarowania formy.
    0,5 kg miękkich i 0,5 kg twardych jabłek

    Do naczynia wsypujemy przesianą mąkę, cukier,cukier waniliowy, proszek do pieczenia i wbijamy 4 jajka. wszystko miksujemy mikserem na jednolitą masę aby wszystkie składniki się połączyły. Masa musi być taka żeby się pokazywały pęcherzyki powietrza jak się wyłączy mikser. Jabłka umyć, obrać, pokroić w nierówne kawałki średniej wielkości. Prodiż wysmarować margaryną cienko i obsypać bułką tartą. Wsypać jabłka i równo je rozłożyć, następnie zalać ciastem starać zrobić się to równomiernie. Piec przez około 1h 15min. MI grzeje góra i dół prodiża dlatego przez 45min. mam podłączone właśnie i to i to, po tym czasie wyłączam dół po kolejnych 15min. robię odwrotnie czyli włączam dół wyłączam górę. Po następnych 15min. ciasto powinno być gotowe, otworzyć lekko pokrywę i jeszcze sprawdzić drewnianym patyczkiem. Jeśli patyczek suchy to wszystko jest ok ciasto upieczone. Teraz powinno wystygnąć przy sporo uchylonym prodiżu, po ok. 40 min. spróbować wyjąć na talerz ale górą do dołu żeby jeszcze dolna część się do końca wystudziła i wyschła. Po jakiś 30.min. odwrócić na drugą stronę.
    Lukier:
    30dkg cukru pudru
    1 średnia cytryna
    Cukier wsypać do miski dodać wyciśnięty sok z cytryny i utrzeć całość drewnianą pałką. Polać równomiernie na ciasto, można posypać kolorową posypką cukrową. żeby lukier troszkę stężał można ciasto dać do lodówki na jakieś 20min. Potem trzymać w chłodnym miejscu.
    SMACZNEGO :D

    inessa, grosza, Bursztyn, megan8 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2013, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Losiczka72 wrote:
    Inessa kurka sikaj dziewczyno :) :) :)

    Dziewczyny jaką ja mam ochote na lody waniliowe z truskawkami :) :) :) normalnie zachcianka ja w ciąży he he a dodam że w ciąży to ja wogóle nie mam zachcianek :)

    Szkoda że tutaj w postach nie można wklejać zdjęć :(

    w postach nie ale w avatarze tak :)

    inessa, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2013, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosza, idziemy praktycznie łeb w łeb, jestem o jeden dzień do przodu, trzymajmy kciuki za ten cykl ;-)

    samira, grosza, angela lubią tę wiadomość

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 2 marca 2013, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGAFBH no to się zgrałyśmy he he&&&&&&

    samira, bliska77 lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 2 marca 2013, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira a nie robiłaś w zwykłej tortownicy bo chciałabym zrobić ale nie wiem czy się uda

    samira lubi tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2013, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dobrej nocy jestem nie do życia mam 37,2 stopnie mam na dzieję,że to nie na okres, miałam w dzień biegunke teraz duzo lepiej. mamy dziś wieczór z mężem rano testuje. Buziaki ale strasznie się boje.
    Angela ciesze się, że u Ciebie wszystko dobrze.
    SAmira dzięki za przepis, wogóle jestescie kochane tak wierzycie w moją ciąże,że jutro musi byc plusik.............................................
    Buziaki dla Was, no i to spotkanie fajne by było

    Bursztyn, samira, Nati74, angela, bliska77, megan8 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2013, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laseczki jak coś znajdę fajnego ze swoich przepisów to jeszcze wkleję :)

    inessa to czekamy jutro na info ...

    a ja zaczynam jutro szkółkę jak pisałam wcześniej :) wychodzimy z G o 7:40 i wracamy o 17-stej ...

    Bursztyn, megan8 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grosza wrote:
    Samira a nie robiłaś w zwykłej tortownicy bo chciałabym zrobić ale nie wiem czy się uda

    no właśnie nie wyszło takie jak zwykle jak raz zrobiłam w tortownicy ...i zależny jaki kto ma piekarnik ...chyba robiłam wtedy na termoobiegu ale można zrobić na pieczeniu tradycyjnym czyli grzanie góra dół ale nie wiem w jakiej temperaturze chyba ok. 200*c i wtedy sprawdzać czy się nie przypieka bo łatwo je spalić ,na pewno piec ok. 1h i kontrolować ,wsadzać patyczek ,jak suchy gotowe jak mokry piec dalej jedyny minus jabłka miękną i może się wydawać ze jest mokre i na to zwrócić uwagę ...

    Bursztyn lubi tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 2 marca 2013, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    angela wrote:
    Tak sobie myślę,że chciałabym Was wszystkie zobaczyć w realu! Zastanawiam się mocno jak wyglądacie? Ciekawa jestem czy na żywo też byśmy miały tyle tematów? A tak w ogóle, to mam wyobrażenie każdej z Was - ciekawe czy by się potwierdziło czy by mnie zupełnie zaskoczyło? To chyba z nudów nachodzą mnie takie spostrzeżenia.

    ja tez o tym myslalam :) To napisz jakie masz o Nas wyobrazenie, no dobra- chociaz o mnie, ciekawa jestem :)

    A najwyzej w realu zweryfikujemy. Mysle, ze nawet w realu nie zabrakloby tematow do rozmowy, jestem o tym przekonana.

    Delikatna drobna blondynka,ale stąpająca twardo po ziemi, zainteresowana wieloma dziedzinami życia i posiadająca dużą wiedzę w dziedzinie psychologii, odważna w poglądach,bystra i pozytywnie nastawiona do ludzi

    samira, inessa, Bursztyn, megan8 lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2013, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    samira wrote:
    laseczki jak coś znajdę fajnego ze swoich przepisów to jeszcze wkleję :)

    inessa to czekamy jutro na info ...

    a ja zaczynam jutro szkółkę jak pisałam wcześniej :) wychodzimy z G o 7:40 i wracamy o 17-stej ...

    G.robo ta sama szkole co Ty? Florystyka, zgadza sie?

    tak będziemy chodzili razem :)

    inessa, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2013, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    inessa wrote:
    Hej co się dzieje,że tu nie ma nikogo zawsze takie tłumy no tak dziś sobota. U mnie @ nadal brak i na razie nie zanosi się na nią ale nie mam testu skąd wziąć.
    Dobrego dnia :)

    ja mam zapasowy - jeszcze mi jeden został - zapraszam hi hi

    też mogę podrzuć - mam ich 30 :-(

    inessa, Bursztyn, bliska77 lubią tę wiadomość

‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ