X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2013, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłej niedzieli dziewczynki :) :) :)

    angela, Bursztyn, inessa, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2013, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane miłej niedzieli :)
    Niestety nie ma plusika, nie mam@ nie mam nic :(
    Jak jeszcze kilka dni nie będzie @ musze iść d lekarza bo nie wiem co się dzieje, może coś z progesteronem boje sie, że zaważyła tu to plamienie po owulce. No cóż czekam na @.
    Miałam Wam powiedzieć jeszcze,że nasi przyjaciele zaproponowali nam inny ośrodek adopcyjny gdzie ponoć nie pytają o starz małżeński będe jutro tam dzwonić, tylko jest to dosyc daleko od nas a my nie mamy samochodu, no cóż i tak ostatnio mamy nonstop pod górke, jest np.początek miesiąca a my przez ten remont(który musiał być już zrobiony, i oszczędzaliśmy bo duzo sami robimy) nie mamy już kasy musimy porzyczyć.
    Angela jak samopoczucie? :)
    Marta gdzie jestes?

    Bursztyn, grosza, samira, bliska77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2013, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis u nas bardzo wieje i się chmurzy a miał być spacer :(

    samira lubi tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 3 marca 2013, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Kochane miłej niedzieli :)
    Niestety nie ma plusika, nie mam@ nie mam nic :(
    Jak jeszcze kilka dni nie będzie @ musze iść d lekarza bo nie wiem co się dzieje, może coś z progesteronem boje sie, że zaważyła tu to plamienie po owulce. No cóż czekam na @.
    Miałam Wam powiedzieć jeszcze,że nasi przyjaciele zaproponowali nam inny ośrodek adopcyjny gdzie ponoć nie pytają o starz małżeński będe jutro tam dzwonić, tylko jest to dosyc daleko od nas a my nie mamy samochodu, no cóż i tak ostatnio mamy nonstop pod górke, jest np.początek miesiąca a my przez ten remont(który musiał być już zrobiony, i oszczędzaliśmy bo duzo sami robimy) nie mamy już kasy musimy porzyczyć.
    Angela jak samopoczucie? :)
    Marta gdzie jestes?

    Inessa - nie wiem co Ci napisać , tulę mocno i ciągle wierzę!
    U mnie jak co dzień - mniej bolą mnie plecy i jakby mniej napięcia w dole brzucha, jutro chcę jeszcze sprawdzić betę przed wtorkową wizytą, a może u Ciebie też byłby dobry pomysł,żeby pójść na betę? Będziesz w 100% pewna i skończy się ten czas miotania, bo przypuszczam ,że to zawieszenie też zabiera Ci masę energii - kochana trzymaj się i nie poddawaj - walcz o swoje!

    inessa, Bursztyn, samira, bliska77 lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2013, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki moja droga !!!!
    Już nawet nie mam ochoty nawet na to musze iść poprostu do innego lekarza i miejmy nadzieje,że coś zaradzi. U mnie to chyba wina tego mięśniaka i celiaki tyle lat nieleczonej i nierozpoznanej która lubi powodować niepłodność. No cóż widać jest to mi pisane cho c nie jest to łatwe do przyjęcia.
    Cieszę się, że do dobrze się czujesz dbaj kochana bardzo o siebie a jutro daj znać jaka beta. We wtorek ginekolog łał to super bedzie widać malutką fasolke(ki) :) super !!!!

    Bursztyn, angela, bliska77, samira, Olena lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2013, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa trzymaj sie cieplutko a może faktycznie beta by wszystko wyjaśniła :).

    Angela a dupka nie mozesz zwiększyc zeby brzuchol przestał boleć ???

    inessa, bliska77, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2013, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łał ale angela ma zmysł to teraz powinna zrobić opis każdej z nas no o ile zechcą dziewczyny. :) :) :)
    Bursztyn wiem co to znaczą przeprowadzki już kilka razy się przeprowadzałam i to do innych miast teraz miałam przeprowadzke w grudniu i miejmy nadzieję,że ostatnią. A głowa może w czasie @ tak Cie boli hormony.
    Dzięki za wsparcie trzymam kciuki za Ciebie w nowym cyklu :)

    Bursztyn, samira, bliska77, megan8 lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 3 marca 2013, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Losiczka72 wrote:
    Inessa trzymaj sie cieplutko a może faktycznie beta by wszystko wyjaśniła :).

    Angela a dupka nie mozesz zwiększyc zeby brzuchol przestał boleć ???

    boli coraz mniej, a dawka już jest piorunująca, we wtorek gin i 100 pytań do...., nie wyjdę dopóki się wszystkiego nie dowiem

    bliska77, inessa, samira, Losiczka72 lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 3 marca 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    angela wrote:
    Bursztyn wrote:
    angela wrote:
    Tak sobie myślę,że chciałabym Was wszystkie zobaczyć w realu! Zastanawiam się mocno jak wyglądacie? Ciekawa jestem czy na żywo też byśmy miały tyle tematów? A tak w ogóle, to mam wyobrażenie każdej z Was - ciekawe czy by się potwierdziło czy by mnie zupełnie zaskoczyło? To chyba z nudów nachodzą mnie takie spostrzeżenia.

    ja tez o tym myslalam :) To napisz jakie masz o Nas wyobrazenie, no dobra- chociaz o mnie, ciekawa jestem :)

    A najwyzej w realu zweryfikujemy. Mysle, ze nawet w realu nie zabrakloby tematow do rozmowy, jestem o tym przekonana.

    Delikatna drobna blondynka,ale stąpająca twardo po ziemi, zainteresowana wieloma dziedzinami życia i posiadająca dużą wiedzę w dziedzinie psychologii, odważna w poglądach,bystra i pozytywnie nastawiona do ludzi

    Angela, trafilas w 10! :) Ale najbardziej z opisem cech fizycznych, bo tego z postow nie mozna wywnioskowac :)rzeczywiscie tak wygladam :) Reszta cech tez sie zgadza (wnikliwa obserwatorka z Ciebie) Jestem pod wrazeniem Sherlocku :)

    ale fajnie!

    bliska77, inessa, megan8, samira lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2013, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny, u mnie dziwna sprawa, wczoraj się ze mnie lało a dziś trzeci dzień i praktycznie lekkie krwawienie takie jak mam zawsze ok 5dc, no cóż może wpływ miało przeziębienie z którego jeszcze całkiem nie wyszłam.
    Miłego wieczorku dziewczyny
    Inessa, też jestem za betą,
    Angela dbaj o siebie,
    Marta odezwij się

    inessa, Bursztyn, angela, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2013, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    aga, a kiedy idziesz do gin? Wyniki w poniedzialek, tak?

    Bursztynku, wyniki w poniedziałek a do gin w sobotę, będzie 9dc, CLO od wczoraj, zobaczymy czy coś się pojawi, w sensie pęcherzyk :-)

    inessa, samira, Bursztyn, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam minął weekend?
    :)

  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 3 marca 2013, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 19:17

    inessa lubi tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 3 marca 2013, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 19:17

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 3 marca 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 19:17

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2013, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja byłam w szkole na pierwszych zajęciach z Florystyki i mój G jest w klasie rodzynkiem ale laseczki nie wyobrażałam sobie jaki to jest szeroki temat, dziś mieliśmy o Barwie i ich podziale,znaczeniu kolorów,kompozycja w sztukach plastycznych,i florystyka - ogólne zasady kompozycji...:D ale bardzo ciekawe :D

    inessa, Bursztyn, Olena, szczęśliwa, bliska77, grosza, megan8 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2013, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bardzo dbrze,że jesteś zadowolona. Długo taka szkoła trwa?

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    To bardzo dbrze,że jesteś zadowolona. Długo taka szkoła trwa?

    rok czasu ,są dwa semestry każdy kończy się egzaminami praktycznymi,ustnymi,praca pisaną a jak chce mogę zdawać jeszcze egzamin państwowy to wtedy mam certyfikat i tytuł technika florysty ważny nie tylko w Kraju :)

    Bursztyn, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2013, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira to super! Bardzo ciekawe, ja słyszałam o szkoleniach kilkumiesięcznych ale o takim nie. To wykorzystaj go ile się da, no i sił życze. A jak bedzie teraz fasolinka to niech mąż zakuwa ;)i Tobie potem niech przekazuje wiedze :)

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2013, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocy!!!!

‹‹ 161 162 163 164 165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ