Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 12 lutego 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Dalej Was podczytuje, mam nadzieję, że się nie gniewacie :-)
    Moje Kochanie bardzo kocham i nie zauważam u niego wad, poza tą jedną, jak właśnie chrapanie. Od początku śpimy w osobnych pokojach i tak jest nawet fajnie, bo mam łóżko dla siebie. Można się przyzwyczaić do samotnego spania, do chrapania niestety nie. nawet zatyczki nie pomagają.
    Jutro wynik AMH. Czekam na niego z niecierpliwością. Pierwszy raz będę miała ten wynik.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Panda, Reni, ania.g, gosia7122, mysza1975, malgos741, megan8, Andzia33 lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj bylam w Lotosie ( Warszawianki znaja) , w knajpie mojej mlodosci bo ja wychowana na Czerniakowie,, jak sie rzucilam na tatara to az zamowilam drugiego - poprostu oszalalam ze szczescia, endorfiny szczytowaly, a potem wypilam butelke bialego wina i dzisiaj mam kaca , straszne.

    Bursztyn, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ania.g, Simba, megan8, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olena wrote:
    Witajcie. Dalej Was podczytuje, mam nadzieję, że się nie gniewacie :-)
    Moje Kochanie bardzo kocham i nie zauważam u niego wad, poza tą jedną, jak właśnie chrapanie. Od początku śpimy w osobnych pokojach i tak jest nawet fajnie, bo mam łóżko dla siebie. Można się przyzwyczaić do samotnego spania, do chrapania niestety nie. nawet zatyczki nie pomagają.
    Jutro wynik AMH. Czekam na niego z niecierpliwością. Pierwszy raz będę miała ten wynik.
    Oby wynik byl zadawalajacy!!!!!!

    Olena, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 12 lutego 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie

    Misiu, lacze sie z Toba w bolu kacowym, ja tez wczoraj wypilam butelke tylko ze czerwonego,tak potwornie bolal mnie brzuch- z powodu @ i glowa zpowodu kaca, ze wlasciwie nie wiem co bardziej, masakra o.O

    Simba, megan8, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Witajcie

    Misiu, lacze sie z Toba w bolu kacowym, ja tez wczoraj wypilam butelke tylko ze czerwonego,tak potwornie bolal mnie brzuch- z powodu @ i glowa zpowodu kaca, ze wlasciwie nie wiem co bardziej, masakra o.O
    Wspolny kac, wspolne awantury z mężami i jestem pulchna! Bursztyn co ty na to:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 15:37

    paszczakin, Bursztyn, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 12 lutego 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie tak się zastanawiam czy takie spanie osobno nie oddala od siebie ludzi.. boję się, że na dłuższą metę będziemy współlokatorami ale człowiek przyzwyczaja się do dobrego i do ciszy i tak mi dobrze :-)

    nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Panda Autorytet
    Postów: 996 3996

    Wysłany: 12 lutego 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    no własnie tak się zastanawiam czy takie spanie osobno nie oddala od siebie ludzi.. boję się, że na dłuższą metę będziemy współlokatorami ale człowiek przyzwyczaja się do dobrego i do ciszy i tak mi dobrze :-)



    ja mysle ze to jest najwazniejsze zeby sie dobrze wyspac, znam pare co od zawsze sypia osobno i to nawet nie przez chrapanie po prostu dla wygody i sa razem juz tyle lat....tez sie zastanawialam czy to nie oddala ale w sumie dlaczego mialoby

    Seks przeciez nie zawsze musi byc kojarzony z sypialnia co nie? A nawet jesli jest to mozna sie przeciez popiescic, poprzytulac i posmyrac a pozniej spac spokojnie i osobno a nad ranem ten kto pierwszy wstaje srym pod kolderke na mile przebudzenie .....;)

    no ale jak zwykle kazdy lubi to co lubi

    Reni, nick nieaktualny, mysza1975, malgos741, Myszonek, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 12 lutego 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak w sumie jak śpimy razem to też prawie oddzielnie, bo każdy ma swoją kołdrę on letnią ja zimową ;-)
    i pies miedzy nami ;-)

    nick nieaktualny, Bursztyn, malgos741, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja pani ginekolog lat 47 zaliczyla wpadke i jest w 4 miesiacu ciazy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 15:37

    caffe, Panda, ania.g, Bursztyn, Olena, efcia, Iwone, gosia7122, Simba, EwaT, nick nieaktualny, mysza1975, malgos741, megan8, paszczakin, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 12 lutego 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Moja pani ginekolog lat 47 zaluczyla wpadke i jest w 4 miesiacu ciazy.
    Jak już zajdziesz w ciążę i urodzisz, a potem zaczniesz myśleć nad antykoncepcją, to proponuję się tej pani nie radzić co będzie najlepsze i najskuteczniejsze :P

    ania.g, nick nieaktualny, efcia, Reni, Żanet, Iwone, Simba, EwaT, nick nieaktualny, mysza1975, megan8, Myszonek, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Panda Autorytet
    Postów: 996 3996

    Wysłany: 12 lutego 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Moja pani ginekolog lat 47 zaluczyla wpadke i jest w 4 miesiacu ciazy.


    wow kurcze no fajnie ale nie wiem czy bym sie cieszyla w tym wieku... a ma dzieci?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 15:15

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona sie cieszy!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bez antykoncepcji nie zachodze wiec spoko.

  • Panda Autorytet
    Postów: 996 3996

    Wysłany: 12 lutego 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Ona sie cieszy!


    no to jest najwazniejsze ;)

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 12 lutego 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Wspolny kac, wspolne awantury z mężami i jeste pulchna! Bursztyn co ty na to:-)
    Misiu! Wreszcie Cie odnalazlam!!!! :D <3

    nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, mysza1975, Myszonek, ania.g lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)
    u nas piekne słońce :) a ja blok dalej byłam dziś u fryzjerki bo juz wygladałam jak nie powiem co hahahha mam ciekawą fryzurke Samirka też asymetryczną. A juz miałam dłuższewłosy i zaczeły mi sie loki robić no szok.
    Buziaki dla każdej <3 Simba 100 lat!!!!!!!!!!

    Bursztyn, Panda, Olena, efcia, Simba, EwaT, nick nieaktualny, malgos741, megan8, Myszonek, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 12 lutego 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Moja pani ginekolog lat 47 zaluczyla wpadke i jest w 4 miesiacu ciazy.
    ale jaja!!!! :) gratuluje pani gin :D

    nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Misiu! Wreszcie Cie odnalazlam!!!! :D <3
    Tylko dzieci by z tego nie bylo!

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 12 lutego 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha, Misiu- ja jeszcze Mariolke uwielbiam :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 12 lutego 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Tylko dzieci by z tego nie bylo!
    no wtedy koniecznie inseminacja :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 15:33

    477706bb5ioid7xx.jpg
‹‹ 2402 2403 2404 2405 2406 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ