Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 13 lutego 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, z tymi snami to jest tak jak Lucky napisała. W ciąży takie pierdoły się śnią, ja tez tak mam.

    nick nieaktualny, Lucky, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, po raz kolejny okazuje się, ze jesteście lekiem na całe zło :-) już mi trochę lżej

    caffe, Lucky, nick nieaktualny, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 13 lutego 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, niestety nasza podświadomość lubi płatać takie figle. Zawsze jak się coś dzieje, albo ma się coś wydarzyć w naszym życiu.
    Na szczęście rzadko mają coś wspólnego z rzeczywistością.

    Cześć dziewczyny :)

    Lucky, nick nieaktualny, nick nieaktualny, megan8, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 13 lutego 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorry dziewczyny, ale przypadkowo otworzyłam stronę 2500 :P to nie oznacza, że starym naszym zwyczajem, kto otwiera okrągłą liczbę to zaciąży ;) chociaż przed swoją ciążą wygralam taką jedną przepychankę z Reni ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2014, 09:34

    Lucky, nick nieaktualny, efcia, nick nieaktualny, megan8, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Lucky Autorytet
    Postów: 1021 4854

    Wysłany: 13 lutego 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o nie! jestem za nową świecką tradycją: kto pisze na forum, ten zaciąży!

    caffe, nick nieaktualny, malgos741, Olena, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 13 lutego 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucky wrote:
    o nie! jestem za nową świecką tradycją: kto pisze na forum, ten zaciąży!
    hehehe, tak ma być Lucky ;) zmieniamy tradycję :)

    Lucky, malgos741, efcia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucky wrote:
    o nie! jestem za nową świecką tradycją: kto pisze na forum, ten zaciąży!
    Tez jestem za :)

    Lucky, malgos741, nick nieaktualny, Myszonek, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 13 lutego 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja tez :)

    Lucky lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • sjoanka Autorytet
    Postów: 442 1185

    Wysłany: 13 lutego 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zalapalam sie jeszcze?

    No dobrze. Jakas nadzieja jest.

    Ida czytac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2014, 10:08

    Lucky, malgos741, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja też się załapuje, choć wcześniej też się załapywałam i nici z ciąży.

    Caffe czyli za poprzedni rok nie mogę odliczyć od podatku jakiejś tam kwoty na dziecko jak to było dotychczas jeśli zarobki przekraczają 1900 pln netto na członka rodziny?

    Lucky, caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 13 lutego 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie

    Snilo mi sie, ze mialam zdawac egzamin ze statystyki, i zapomnialam i sie nie uczylam i obliczalam czy 4 dni wystarcza mi na wrycie 800 stronnicowego podrecznika :)moze to dlatego ze nadal odczuwam skutki mega kaca wczorajszego ;)

    Agus, Twoje sny to leki (sorry, nie mam polskiej czcionki), typowo lekowe- zreszta nie ma co sie dziwic, boisz sie o dziecko i tate. Badz dobrej mysli, wszytko bedzie dobrze <3

    Sabina, przykro mi i przytulam mocno <3, wnowym cyklu znowu idziemy prawie ramie w ramie :)

    Megan, ciesze sie ze piersiowki sie odblokowaly :)

    Pieknego dnia Dziewuszki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2014, 10:21

    Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny, megan8, Andzia33 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 13 lutego 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja przed robotą muszę się załapać może się przyda. ;-)
    no i załapałam się.
    Dziś mi przyszły test owu no to dziś testuję a do ginka nie idę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2014, 10:22

    nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 13 lutego 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tez sie wpisuje niech tradycji stanie sie zadosc

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

  • sjoanka Autorytet
    Postów: 442 1185

    Wysłany: 13 lutego 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak napisze dwa razy to dwa razy wieksze szanse beda?

    Trzeba by mi sie wzaisc za cwiczenia ale mi sie nie chce straszliwie!
    Chyba nie wyrobie normy chudniecia i 3 kg nie ubedzie jak tak dalej pojdzie.

    Dobra - ide sie przebrac w dresy. I pocwicze troszke. A potem wroce do was.

    nick nieaktualny, paszczakin, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tez lapczywie wpisze sie po raz drugi. Zaraz lece na zakupy i kawe do kolezanki.

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 13 lutego 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    ide sobie zbadać krew i mocz, przy okazju poszperać za ciuchami ciążowymi no i farbke bez amoniaku kupić
    będzie farbowanko :)

    Żanet lubi tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 13 lutego 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Caffe czyli za poprzedni rok nie mogę odliczyć od podatku jakiejś tam kwoty na dziecko jak to było dotychczas jeśli zarobki przekraczają 1900 pln netto na członka rodziny?
    Polarmisiu ta kwota dotyczyła becikowego.W podatkach wygląda to tak:

    Począwszy od rozliczenia PIT za 2013 rok w roku 2014 wprowadzono różne stawki ulgi w zależności od liczby dzieci. Na pierwsze i drugie dziecko przysługuje kwota ulgi w wysokości 1112,04 zł za cały rok, 92,67 zł miesięcznie. Jeśli podatnik lub podatnicy opiekują się jednym dzieckiem to dodatkowo obowiązuje ich wspólny limit dochodów w wysokości 112 tysięcy złotych (56 tysięcy gdy PIT składamy samodzielnie, ale nie jako osoba samotnie wychowująca), w przypadku przekroczenia tego limitu ulga nie mogą oni korzystać z ulgi na dzieci.

    Od 2013 roku podniesiono także wartość ulgi na trzecie dziecko, wynosi ona 1668,12 zł rocznie, 139,01 zł miesięcznie. Na czwarte i każde kolejne dziecko ulga wynosi 2224,08 zł rocznie, 185,34 zł miesięcznie. Tak więc zmiany w uldzie na dzieci wprowadzone od 2013 roku są bardzo korzystne dla podatników wychowujących więcej niż dwójkę dzieci.

    nick nieaktualny, efcia, megan8, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • sjoanka Autorytet
    Postów: 442 1185

    Wysłany: 13 lutego 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    ja mysle, ze jak dwa razy to na blizniaki.. bo ja tez sie na 2 zalapalam ;)

    edit:
    na trzy nawet- dobra, przez jakis czas nie bede juz pisac ;)

    Blizniaki to by mi nawet pasowaly - parka i z glowy.
    Bo na drugie szanse sa marne skoro pierwsze idzie tak ciezko zrobic. ;)

    nick nieaktualny, Żanet, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 13 lutego 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    No to ja też się załapuje, choć wcześniej też się załapywałam i nici z ciąży.

    Caffe czyli za poprzedni rok nie mogę odliczyć od podatku jakiejś tam kwoty na dziecko jak to było dotychczas jeśli zarobki przekraczają 1900 pln netto na członka rodziny?
    Nie, nie, trochę nieprecyzyjnie połączyłam dwa fakty.

    W rozliczeniu rocznym nie można odliczyć ulgi na jedno dziecko w sytuacji gdy dochód małżonków przekracza 112 tys. zł.

    Natomiast te ok. 1900 zl to Samira usłyszala w TV, tego nie sprawdzałam.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 13 lutego 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucky wrote:
    o nie! jestem za nową świecką tradycją: kto pisze na forum, ten zaciąży!
    To znaczy, że muszę i chcę czasami coś tu skrobnąć

    Lucky, Andzia33 lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
‹‹ 2408 2409 2410 2411 2412 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ