Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 14 lutego 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    no nie wiem .. tu chyba już za późno :-/

    A teraz frazes godny Grazynki z Klanu: Nigdy nie jest za pozno na milosc :)

    Chociaz nie, ona czesciej mowila: Dzieci umyjcie raczki...

    Bursztyn, paszczakin, nick nieaktualny, megan8, mysza1975, Andzia33 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    hehe Pusurek, dobry mauz jest!

    ja mojego najpierw uczylam, ze lubie kwiaty (teraz dostaje czesto, z lotniska zawsze mnie z kwiatkami odbiera), potem zaczelam uczyc, ze inne niz roze tez sa ok, a teraz 3 stopien wtajemniczenia osiagna i powoli dociera, ze kwiaty lubie biale ;)

    O nie, moj byl juz wyedukowany zanim go odziedziczylam. Kwiatki, prezenty, stoliczek w restauracji - wszystko dostalam z chlopem w pakiecie, wiec nie ma co narzekac. Dzis zamowil stolik w chinskiej, bo wie, ze kochamy chinskie zarcie, wiec wieczor bedzie mily. :)

    Bursztyn, Alis, nick nieaktualny, Żanet, mysza1975, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    to ile on ma lat 18?

    18 nie ma, ale na nasze forum jeszcze by sie nie zalapal... ;)

    Simba, Reni lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 14 lutego 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    no nie wiem .. tu chyba już za późno :-/
    na milosc nigdy nie jest za pozno :)

    Simba lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 14 lutego 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie Rysiek? ;-)
    Simba wrote:
    A teraz frazes godny Grazynki z Klanu: Nigdy nie jest za pozno na milosc :)

    Chociaz nie, ona czesciej mowila: Dzieci umyjcie raczki...

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 14 lutego 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    a nie Rysiek? ;-)

    Moze i Rysiek. Klan ogladalam ostatni raz w 2002 roku :)

    Bursztyn lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 14 lutego 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Moze i Rysiek. Klan ogladalam ostatni raz w 2002 roku :)
    to ja czaju naparze ;) ciocia Stasia ;)

    Simba, Żanet, mysza1975, grosza, grosza lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 14 lutego 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    to ja czaju naparze ;) ciocia Stasia ;)

    Moze mi Pan podac ser, z laski swojej? :)

    Bursztyn, Reni, paszczakin lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 14 lutego 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Rysio, Rysio.. on nie zyje biedaczyna chyba juz... ja klan ogladam raz na rok u rodzicow i jestem na biezaco!
    zyje zyje, z Czakiem Norrisem bank obrabia teraz ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2014, 12:21

    Simba, grosza, Andzia33 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 14 lutego 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Moze mi Pan podac ser, z laski swojej? :)
    buehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    :D
    you made my day! :)

    Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 14 lutego 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Rysio, Rysio.. on nie zyje biedaczyna chyba juz... ja klan ogladam raz na rok u rodzicow i jestem na biezaco!

    Ja kiedys mialam faze z kumpelka - cale wakacje ogladalysmy Mode na Suces. Tam to jest dopiero burdel!

    nick nieaktualny, megan8 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 14 lutego 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    buehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    :D
    you made my day! :)

    No co? Tak to jest jak w serialu rowniez mowia bez polskiej czcionki ;)

    a8vSp1.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 14 lutego 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahah ja mode oglądałam na początku i skończyłam jakoś chyba w liceum ;-) ostatnio czekałam na coś w tv i skakałam po kanałach.. niezły kanał.. powymieniali się tylko partnerami i mają dzieci z ich partnerami a tak to zostaje wszystko w rodzinie
    Simba wrote:
    Ja kiedys mialam faze z kumpelka - cale wakacje ogladalysmy Mode na Suces. Tam to jest dopiero burdel!

    Lucky, Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziekuje za wielkie wsparcie żegnam sie z Wami na jakis czas nie na zawsze zostane na ovu bo za bardzo sie z Wami zżyłam.
    Dzieciatko nasze umarło w poniedziałek ide do szpitala a potem jestem wysyłana na badania genetyczne.
    PAmietam o każdej z Was i zycze wiele miłosci i szczescia <3 <3 <3

    Lucky, Olena, Simba, Iwone, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Enigma 34, malgos741, megan8, nick nieaktualny, nick nieaktualny, grosza, Żanet, anna maria, Niuta, mysza1975, anek42, nick nieaktualny, Bursztyn, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 14 lutego 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coooooooooooooooooooooooooooo? kuźwa no co jest?
    Inesko bardzo mi przykro. Nie znajduję słów, żeby Cię pocieszyć.
    Przytulam mocno.

    Lucky, Olena, malgos741, Andzia33 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 14 lutego 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa <3

    Olena, Lucky, malgos741, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Lucky Autorytet
    Postów: 1021 4854

    Wysłany: 14 lutego 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inesso
    bardzo bardzo mocno Cię przytulam, tak się cieszyłam z Tobą! Zasługujesz na morze szczęścia. Oby badania wskazały Wam przyczynę tych smutków.


    witam Was,
    wpadłam z walentynkowym uśmiechem ale już mnie zmroziło :(
    o losie

    Olena, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineska <3

    Olena, Lucky lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineska <3 Przytulam...

    Olena, Lucky lubią tę wiadomość

  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 14 lutego 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wierzę, kochana Inesso, aż mi łzy poleciały, tak mi przykro. Nie wiem co powiedzieć, tak bardzo wierzyłam, że tym razem Ci się uda. Przytulam i łączę się w bólu.

    Lucky, Andzia33 lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
‹‹ 2418 2419 2420 2421 2422 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ