Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idę sprzątac,napiszę Wam jutro ,czy się dodzwoniłam.

    Trzymajcie kciuki!

    Iwone, nick nieaktualny, Panda, megan8 lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    idę sprzątac,napiszę Wam jutro ,czy się dodzwoniłam.

    Trzymajcie kciuki!
    trzymam &&& <3

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Panda Autorytet
    Postów: 996 3996

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok powodzenia i wlasciwych wyborow Andzia ooo tez byla taka piosenka Andzia - Odzial Zamkniety ja spiewal ehhhh wspomnienia ....

    Przyszła do mnie, nie wiem skąd,
    zawróciła w głowie tak dokładnie;
    teraz rozumiem, to jest to.
    Jedna z nią noc i już przepadłem
    Andzia !... o Andzia !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2014, 11:14

    angela, Andzia33, megan8, Bursztyn, Kate 75, Żanet lubią tę wiadomość

  • Panda Autorytet
    Postów: 996 3996

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis wrote:
    Andzie i Panda, trzymam kciuki za szukanie/odzyskiwanie pracy.

    Dostałam wczoraj wyniki badań prenatalnych i prawdopodobieństwo wad niskie :) Cieszę się, choć po USG byłam praktycznie pewna, że tak będzie. Nawet pielęgniarka mi gratulowała zdrowego malucha.



    Super Alis :)

    Andzia33, Alis lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.sosrodzice.pl/ciazy-warto-spac-lewym-boku/

    a jak Wy śpicie? Ja na prawym lub na brzuchu :-/ kolejna rzecz, która nie cieszy eh..

    paszczakin lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To były czasy... i muza super! W zeszłym roku wzięło mnie na wspomnienia i zgrałam sobie płytę z super kawałkami polskimi z lat 80tych..
    Panda wrote:
    Ok powodzenia i wlasciwych wyborow Andzia ooo tez byla taka piosenka Andzia - Odzial Zamkniety ja spiewal ehhhh wspomnienia ....

    Przyszła do mnie, nie wiem skąd,
    zawróciła w głowie tak dokładnie;
    teraz rozumiem, to jest to.
    Jedna z nią noc i już przepadłem
    Andzia !... o Andzia !

    Panda, Andzia33, megan8, nick nieaktualny, Bursztyn, Kate 75 lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda! Ja śpię różnie - ale w ciąży brzuch nie wchodzi w grę , a lewa strona ze względu na dobro dziecka , chociaż ja na prawej też spałam
    Reni wrote:
    http://www.sosrodzice.pl/ciazy-warto-spac-lewym-boku/

    a jak Wy śpicie? Ja na prawym lub na brzuchu :-/ kolejna rzecz, która nie cieszy eh..

    Andzia33, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • Panda Autorytet
    Postów: 996 3996

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    To były czasy... i muza super! W zeszłym roku wzięło mnie na wspomnienia i zgrałam sobie płytę z super kawałkami polskimi z lat 80tych..


    To byly zwariownae i trudne czasy dla naszych rodzicow ale Polska muzyka byla najlepsza takie moje zdanie ehhhh czlowiek 3 i Niedzwieckiego sluchal do pozna w nocy na Grundiku haha... tego nam nikt nie wezmie ;)

    angela, Andzia33, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bursztyn, sjoanka, Kate 75 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja przyjaciółka miała poduszkę którą wkładała między kolana jak spała na lewym boku i taką trójkątną którą wsadzała z tyłu pod plecy tak, żeby w nocy się nie przewracać na plecy a przy okazji podtrzymywała kręgosłup .. może to jest wyjście
    angela wrote:
    To prawda! Ja śpię różnie - ale w ciąży brzuch nie wchodzi w grę , a lewa strona ze względu na dobro dziecka , chociaż ja na prawej też spałam

    angela, Panda lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Córcia cały czas śpi - w końcu wypocznie i zregeneruje siły. Pogoda w centrum nieciekawa - zastanawiam się czy iść na spacer??

    Iwone lubi tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na lewym boku.

    Dzięki Panda!pamiętam tą piosenkę i też lubię.

    Wiecie ,że nie mogę odejśc od kompa,przyciąga jak magnes

    Panda, megan8, Iwone lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki wiecie ze Budka Suflera kończy działalność ,mają ostatnią trasę koncertową ,na oficjalnej stronie po lewej jest całą rozpiska
    W Katowicach są 19.10.2014 w SPODKU oj chciałabym pójść :)

    dla zainteresowanych http://www.budkasuflera.pl/koncerty.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2014, 11:28

    Andzia33, megan8 lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasy trudne, ale my nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy - stąd też tak dobra muzyka jako jedyna forma przekazu i wyrażania myśli i poglądów
    Panda wrote:
    To byly zwariownae i trudne czasy dla naszych rodzicow ale Polska muzyka byla najlepsza takie moje zdanie ehhhh czlowiek 3 i Niedzwieckiego sluchal do pozna w nocy na Grundiku haha... tego nam nikt nie wezmie ;)

    Andzia33, nick nieaktualny, Panda, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeważnie śpię na lewym boku sama z siebie. Najwyraźniej mój organizm sam wie , co dla niego dobre :) Ale na brzuchu też lubię i teraz wykorzystuję ostatnie momenty kiedy spanie na brzuchu wciąz możliwe.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    aY05p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panda wrote:
    To byly zwariownae i trudne czasy dla naszych rodzicow ale Polska muzyka byla najlepsza takie moje zdanie ehhhh czlowiek 3 i Niedzwieckiego sluchal do pozna w nocy na Grundiku haha... tego nam nikt nie wezmie ;)
    miałam Grundiga ale i miałam taki magnetofon jamnik później ,to był hit :)

    Panda, megan8, Iwone, Bursztyn, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Panda Autorytet
    Postów: 996 3996

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    http://www.sosrodzice.pl/ciazy-warto-spac-lewym-boku/

    a jak Wy śpicie? Ja na prawym lub na brzuchu :-/ kolejna rzecz, która nie cieszy eh..


    Reni o kurcze to ja jestem stworzona do bycia w ciazy, ja zwykle spie na lewym boku i troche na brzuchu tez chociaz staram sie nie bo to na cycuchy nie wskazane ;)

    angela, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panda wrote:
    Dziewczynki z innej beczki bardzo prosze poleccie mi jakies polskie filmy cos fajnego i gdzie mozna je ogladac na internecie. Pleeeeease jestem totanie do tylu moze byc cos jak Dzien Swira jezli jest wogole cos porownywalnego ;) wiem ze cos pisalyscie tutuaj niedawno i mialam zapisac i tego nie zrobilam.

    Z gory dzieki


    http://www.kino.pecetowiec.pl/

    www.zalukaj.tv

    www.stop-limitom.pl

    www.134.pl

    www.filmy.a33.pl

    www.iptak.pl

    www.kinomaniak.pl

    www.seans-online.eu

    http://www.youtube.com

    ja czasem wpisuję po prostu tytuł w google i też się znajdzie

    Panda, Lucky lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 22:02

    Lucky, Nati74, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dostałam od rodziców jamnika sony w 1989 roku i pierwszą kasetę pamiętam jak dziś UB40 Kingston Town, grundig należał do brata i on nim zarządzał, ponieważ był starszy
    samira wrote:
    miałam Grundiga ale i miałam taki magnetofon jamnik później ,to był hit :)

    nick nieaktualny, Panda, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    Ja też dostałam od rodziców jamnika sony w 1989 roku i pierwszą kasetę pamiętam jak dziś UB40 Kingston Town, grundig należał do brata i on nim zarządzał, ponieważ był starszy
    oj ile kaset Modern Talking na Grundigu przesłuchaliśmy z bratem :)

    megan8, Iwone, Andzia33 lubią tę wiadomość

‹‹ 2459 2460 2461 2462 2463 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ