Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    ani zdjeciami? 0LOL.gif
    Co no nie? ;-)
    BTW, niezla ta laska, masz ja gdzies jeszcze? :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2014, 15:41

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 21 lutego 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i tak własnie jest z netem, na forum przyjaciółeczki że by jedna za drugą w ogień skoczyły, nic tylko serduszka wklejać i inne głupoty a tak naprawde to każda chce nikiem zostać..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszczak, nie przyjaciolkuje sie z Toba, wiec na priva nie moge napisac, ale po pobieznym przeleceniu widze, ze jestes dosc stala w uczuciach ( jezeli chodzi o tematy ) ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    0cray.gif

    przyjaciolkuj sie ze mna, cooo?

    Noooooooo dooooooooobra, no, juz nie becz! ;)

    paszczakin, malgos741 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    no i tak własnie jest z netem, na forum przyjaciółeczki że by jedna za drugą w ogień skoczyły, nic tylko serduszka wklejać i inne głupoty a tak naprawde to każda chce nikiem zostać..
    Forum, glupoty. To chyba wyraza najlepiej sedno sprawy? Czy mam jakies outsider`skie podejscie do tego?

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 21 lutego 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedrona wrote:
    Forum, glupoty. To chyba wyraza najlepiej sedno sprawy? Czy mam jakies outsider`skie podejscie do tego?

    plan jest taki żeby nas nie osrały ptaki

    nick nieaktualny, Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 21 lutego 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zlamie dzis swoja regule niegadania z trollami.
    Ewa, na forum sa ludzie i ludzie. Uwierz, nie wskocze za Ciebie w ogien.. Moge za to pomachac zapalniczka..
    Natomiast moze sie zdarzyc, ze z ktoras z bab wyskocze na kielicha, moze z ktoras bede rodzic, a moze dzieci sobie popilnujemy. Bo wyobraz sobie- z netu moga byc przyjaznie i do tego nie trzeba nazwiska podawac..

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simba, mysza1975, nick nieaktualny, Kate 75, Andzia33, kapturnica lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    zlamie dzis swoja regule niegadania z trollami.
    Ewa, na forum sa ludzie i ludzie. Uwierz, nie wskocze za Ciebie w ogien.. Moge za to pomachac zapalniczka..
    Natomiast moze sie zdarzyc, ze z ktoras z bab wyskocze na kielicha, moze z ktoras bede rodzic, a moze dzieci sobie popilnujemy. Bo wyobraz sobie- z netu moga byc przyjaznie i do tego nie trzeba nazwiska podawac..
    To kiedy idziemy na tego kielicha? ;-)

    malgos741 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0cray.gif
    Poszly pic beze mnie!!!!!!!

    malgos741, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • sjoanka Autorytet
    Postów: 442 1185

    Wysłany: 21 lutego 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No fakt - znajomosci internetowe moga sie przerodzic w przyjaznie.

    A nawet w milosc - jak wiadomo. ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 21 lutego 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    zlamie dzis swoja regule niegadania z trollami.
    Ewa, na forum sa ludzie i ludzie. Uwierz, nie wskocze za Ciebie w ogien.. Moge za to pomachac zapalniczka..
    Natomiast moze sie zdarzyc, ze z ktoras z bab wyskocze na kielicha, moze z ktoras bede rodzic, a moze dzieci sobie popilnujemy. Bo wyobraz sobie- z netu moga byc przyjaznie i do tego nie trzeba nazwiska podawac..

    ziewasz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opuszczam i ja na dzis mile panie, pa, pa!

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 21 lutego 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panda wrote:
    Tutaj to jednak bym sie zastanowila bo jesli powiedzmy wielu moich znajomych jest z roznych krajow i dzieci od malego czesto ucza sie trzech jezykow bo mama w jednym tato w drugim a dzien dzisiejszy po angielsku. I na prawde nic kompletnie nic iem sie w glowach nie misza i znam dzieciaki co trzema jezykami wladaja super. W szkole nei maja z tym zadnych problemow. Wiec jakos nie pasuje mi to ze tiutanie ma wplyw na wade wymowy. Ale to tylko moje zdanie....
    no niestety ma, bo slowa sawypowiadane nieprawidlowo i tak przez dziecko zapamietane. Dzieci ktore od uraodzenia maja kontakt np. z 3 jezykami po prostu przyswajaja, czasem w wolniejszym tempie, ale prawidlowo.

    nick nieaktualny, Panda lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 21 lutego 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Mnie się wydaje, nawiązując do tematu, ze tu chodzi o to, zeby poprawnie się zwracać do dziecka , i nie tworzyć jakichś mutantów słownych na podstawie prawidłowych wyrazów.
    Dziecko wtedy uczy się tego, co mu przekazuje otoczenie, czyli zły przekaz powoduje złą naukę. O to tu chodzi.
    no wlasnie, w skrocie oto chodzi :)

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 21 lutego 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olena wrote:
    Dla mnie tez to najpiękniejsze imię, ale też niestety mam powody by go dziecku nie dać. Odnosi się to do imienia Adam.
    :)

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 21 lutego 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Ja tez tak myslalam, a tu okazalo sie, ze gazet brak, tv wylaczone. I jeszcze slychac odglosy z recepcji.
    Stwierdzilam ze nastepnym razem moze niech idzie z jakims pornolem w tablecie, no szkoda chlopa, normalnie :)
    a z Toba nie moglby tam wejsc?

    Simba lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 21 lutego 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pusurku - z tego co pamiętam, to Ewa kiedyś podawała tutaj swoje namiary na FB. Chyba nazwisko czy coś tam - pamiętam, że wrzucała tu na forum. Widocznie wtedy wpisałaś raz na FB i zapomniałaś. Dlatego teraz CI się wyświetla przy wpisywaniu E....
    Innych powiązań FB z ovu nie ma, jeśli tego nie zadeklarujesz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2014, 17:04

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Panda, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    pusurku - z tego co pamiętam, to Ewa kiedyś podawała tutaj swoje namiary na FB. Chyba nazwisko czy coś tam - pamiętam, że wrzucała tu na forum. Widocznie wtedy wpisałaś raz na FB i zapomniałaś. Dlatego teraz CI się wyświetla przy wpisywaniu E....
    Innych powiązań FB z ovu nie ma, jeśli tego nie zadeklarujesz

    Jest to calkiem mozliwe, a na pewno uspokajajace. Nie wiem, co prawda, po co mialabym sprawdzac Ewe, ale jest takie prawdopodobienstwo.
    Dzieki, bo juz zaczelam schizowac i bylam na etapie usuwania roznych swoich profili z roznych miejsc ;)

    mysza1975 lubi tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 21 lutego 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    a z Toba nie moglby tam wejsc?
    z tego co tu czytam, to raczej nie zdarza się, żeby wchodziły pary razem...ale może się mylę...

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    no niestety ma, bo slowa sawypowiadane nieprawidlowo i tak przez dziecko zapamietane. Dzieci ktore od uraodzenia maja kontakt np. z 3 jezykami po prostu przyswajaja, czasem w wolniejszym tempie, ale prawidlowo.

    Badania dowodza, ze dzieci bilingualne mowia ciut pozniej, niz dzieci slyszace od urodzenia tylko jeden jezyk.
    Ja mam zagwozdke, kiedy wlaczyc norweski, na poczatku bedzie tylko polski. Przez rok w domu musimy nauczyc mlode maksymalnie duzo polskiego, zeby potem z norweskim bylo mu latwiej ;)

    nick nieaktualny, Kate 75, Andzia33 lubią tę wiadomość

‹‹ 2491 2492 2493 2494 2495 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ