Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 28 lutego 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    a wiecie, może jestem inna ale mnie np strasznie drażni, całowanie w rękę, podawanie płaszcza itp i nie dlatego że jestem feministką, tylko takie zachowania mnie krępują jakoś, nie wiem czemu,
    a targanie ciezkich siat? ;)
    otwieranie drzwi?

    ja sie tam nie krepuje :) lubie kiedy kolo mnie skacza :) tylko zeby ktos ;) zle nie zrozumial- nie chodzi mi o sluzalczosc czy unizonosc, lubie dzentelmenow ktorzy szanuja kobiety i traktuja je jako cos wyjatkowego, o! Moze jestem archaiczna ale takie dinozaury bardzo mi odpowiadaja :)

    nick nieaktualny, grosza, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simba, megan8, Andzia33 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 28 lutego 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Podstawa jest kulutra osobista i uprzejmosc zarowno po jednej jak i po drugiej stronie, a gesty to tylko gesty (typu podanie plaszczyka, cmoki w w reke-) nie maja znaczenia , a jeszcze - jak pisala Bursztyn i Reni- ginekolog calujacy raczki. Grubo !!! U mnie mialby juz przechlapane - choc ja do gin mezczyzn nie chodze uwazajac ich z zalozenia ze wszyscy sa zboczencami:-) .
    zboczeniec nie zboczeniec, wazne zeby byl dobry w swom fachu ;)

    grosza lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 28 lutego 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie cierpię całowania w rękę.. niestety pracuję z ludźmi starszymi i to jest inne pokolenie gdzie obślinienie ręki kobiety to norma.. obrzydliwe..
    często myję ręce

    Bursztyn, nick nieaktualny, Aisab, grosza, nick nieaktualny, sjoanka, Simba, Niuta, megan8, Andzia33 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 28 lutego 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ja nie cierpię całowania w rękę.. niestety pracuję z ludźmi starszymi i to jest inne pokolenie gdzie obślinienie ręki kobiety to norma.. obrzydliwe..
    często myję ręce
    hahaha! :)
    no fakt, nie kazdy jest mile widziany do calowania dloni :)
    ja swoja podaje tylko przystojnym 40-paro latkom ;)

    Reni, grosza, nick nieaktualny, sjoanka, Simba, Mango, megan8, Andzia33 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 28 lutego 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fakt jest taki, że jak idę do grzebtusia to nie chcę, żeby podczas badania kiedy jestem obnażona za bardzo się patrzył i gadał nie na temat
    lubię takich lekarzy, którzy podczas badania skupiają się na robocie nie patrzą mi w oczy a jak skończą odwracają się a ja mogę iść spokojnie się ubrać
    Bursztyn wrote:
    zboczeniec nie zboczeniec, wazne zeby byl dobry w swom fachu ;)

    nick nieaktualny, Bursztyn, nick nieaktualny, Simba, megan8, Żanet, Andzia33 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 28 lutego 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahah tylko, że oni myślą, że jak podajesz dłoń to że chcesz im torbę albo torbę potrzymać ;-)
    Bursztyn wrote:
    hahaha! :)
    no fakt, nie kazdy jest mile widziany do calowania dloni :)
    ja swoja podaje tylko przystojnym 40-paro latkom ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2014, 11:27

    nick nieaktualny, Aisab lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 28 lutego 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze brakuje, żeby po zbadaniu śmiesznej palce oblizał hahaa2.gif
    polarmiś wrote:
    Podstawa jest kulutra osobista i uprzejmosc zarowno po jednej jak i po drugiej stronie, a gesty to tylko gesty (typu podanie plaszczyka, cmoki w w reke-) nie maja znaczenia , a jeszcze - jak pisala Bursztyn i Reni- ginekolog calujacy raczki. Grubo !!! U mnie mialby juz przechlapane - choc ja do gin mezczyzn nie chodze uwazajac ich z zalozenia ze wszyscy sa zboczencami:-) .

    nick nieaktualny, grosza, Bursztyn, Simba, Andzia33 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 28 lutego 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha i pewnie dlatego zawsze wybieram ginów facetów hihihi ale ślinienie rączki przez lekarza to duże nieporozumienie :)

    polarmiś wrote:
    Podstawa jest kulutra osobista i uprzejmosc zarowno po jednej jak i po drugiej stronie, a gesty to tylko gesty (typu podanie plaszczyka, cmoki w w reke-) nie maja znaczenia , a jeszcze - jak pisala Bursztyn i Reni- ginekolog calujacy raczki. Grubo !!! U mnie mialby juz przechlapane - choc ja do gin mezczyzn nie chodze uwazajac ich z zalozenia ze wszyscy sa zboczencami:-) .

    Reni, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 28 lutego 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój podczas badania zawsze coś mruczy pod nosem lub milczy ale po już jest rozmowny i uroczy :)
    Reni wrote:
    fakt jest taki, że jak idę do grzebtusia to nie chcę, żeby podczas badania kiedy jestem obnażona za bardzo się patrzył i gadał nie na temat
    lubię takich lekarzy, którzy podczas badania skupiają się na robocie nie patrzą mi w oczy a jak skończą odwracają się a ja mogę iść spokojnie się ubrać

    Reni, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 28 lutego 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co młodszym już nie ;) ?
    Bursztyn wrote:
    hahaha! :)
    no fakt, nie kazdy jest mile widziany do calowania dloni :)
    ja swoja podaje tylko przystojnym 40-paro latkom ;)

    Bursztyn lubi tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam kiedys gin co mial przebieralnie w malutkim pokoiku a na samolot trzeba bylo przejsc przez caly jego wielki gabinet gdzie po srodku ( pomiedzy przebieralnia a fotelem ginekologicznym) stalo jego wielkie biurko. To byla epoka jeszcze bez jednorazowych " sukieneczek" . I zdarzylo mi sie nie raz paradowac z golym dupskiem przed nim ( nie zawsze pamietalam o odlugim t- shirtcie a spodnic i sukienek od urodzenia nie nosze). O siedzial za tym biurkiem i udawal ze pisze a zerkal na ta gola dupe - widocznie cipek mial dosc i dupy go krecily.

    Reni, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975, Niuta, megan8, Żanet, Andzia33, kapturnica lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grosza wrote:
    mój podczas badania zawsze coś mruczy pod nosem lub milczy ale po już jest rozmowny i uroczy :)
    I tak zboczeniec!!!!!

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 28 lutego 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polarmis trzeba pozbyć się wstydu oni już się tyle naoglądali że nie zwracają na d.. uwagi taak na pewno :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 28 lutego 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    hahah tylko, że oni myślą, że jak podajesz dłoń to że chcesz im torbę albo torbę potrzymać ;-)
    a ktora torbe mialas na mysli ? ;)

    Reni lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 28 lutego 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grosza wrote:
    a co młodszym już nie ;) ?
    od czasu do czasu ;)

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grosza wrote:
    Polarmis trzeba pozbyć się wstydu oni już się tyle naoglądali że nie zwracają na d.. uwagi taak na pewno :)
    Ja sie ogolnie nie wstydze ale uwazam ze kazdy meski gin to zbok i juz - w duzym uproszczeniu oczywiscie.

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 28 lutego 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no torbę albo torbę ;-)
    Bursztyn wrote:
    a ktora torbe mialas na mysli ? ;)

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 28 lutego 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawe czym się kieuje chłopak wybierając ginekologię na studiach?
    bo przecież w większości przypadków przychodzą nie młode i chore kobiety..
    polarmiś wrote:
    Ja sie ogolnie nie wstydze ale uwazam ze kazdy meski gin to zbok i juz - w duzym uproszczeniu oczywiscie.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ja nie cierpię całowania w rękę.. niestety pracuję z ludźmi starszymi i to jest inne pokolenie gdzie obślinienie ręki kobiety to norma.. obrzydliwe..
    często myję ręce
    ja też ;-)

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 28 lutego 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    no torbę albo torbę ;-)
    hihihi :)
    ah, wiec ta torbe.... ;)

    477706bb5ioid7xx.jpg
‹‹ 2549 2550 2551 2552 2553 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ