Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 28 lutego 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    aa myślałam, że masz swój samochód. Ja pod tym względem jestem bardzo niezależna - jakbym miała czekać, że ktoś mnie odwiezie, zawiezie a czasem nie przywiezie - to bym oszalała. My jeździmy dwoma - każdy swoim. A jak jedziemy gdzieś razem - no to zwykle moim - bo mniejszy i mniej pali....
    mamy samochod, ale od kiedy R. jezdzi sluzbowym to nasz trzyma na parkingu w pracy (poza Birmingham) bo na podjezdzie przed domem nie ma miejsca na drugie auto. a ja na codzien nie potrzebuje samochodu bo do pracy chodze na nogach, ewentualnie podjezdzam kilka przystankow i nie musze sie bic o parking pod szpitalem, wiec wygodniej

    Simba lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    wyciera dupe lisciem? a moze choroby przenosi?


    :D :D Umarlam! :D :D

    Bursztyn, Reni lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 28 lutego 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    gdyby to byl atawizm to bys mu ta reke odrabala i zjadla ;)
    ze moze w Twoim pojeciu jest brudny i prymitywny? wyciera dupe lisciem? a moze choroby przenosi? no musi sie skads to brac. Warto sobie uswiadomic skad
    może brudny - wprawdzie nie od liścia - bo tego bym nie wymyśliła :), ale właśnie coś takiego przychodzi mi do głowy. Z drugiej strony - zawsze chciałam choć raz spróbować właśnie z murzynem - nie z jakimś tam japońcem czy papuasem, ale z takim kimś w rodzaju Denzel Washington....no ale po tej ręce to już trochę mi fantazje przeszły..;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2014, 13:05

    Reni, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ciekawe czym się kieuje chłopak wybierając ginekologię na studiach?
    bo przecież w większości przypadków przychodzą nie młode i chore kobiety..
    No własnie. A pania androlog czy urolog znacie?

    Reni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o matko ale się rozwinęłyście, ja nie bardzo mam czas, bo zaraz wychodzę do dziecka na bal ale odnośnie ginia to i ja się wypowiem, ogólnie wolę kobiety ale nie dlatego, że faceta sie krępuję tylko uważam, że babka lepiej mnie zrozumie, bo z całym szacunkiem dla panów ginekologów i ich wiedzy, nikt mi nie wmówi, ze facet zrozumie kobiece lęki, bóle związane z @ czy to z porodem czy chociażby bóle cycków itp, ot to mój punkt widzenia. Mówiąc facetowi ginekologowi i moich problemach czuję się tak jakby mówił do mnie facet np o bólu związanym z cewnikowaniem - wysłucham go ale za cholerę nie zrozumiem a babka wie o czym mówię - po prostu

    Bozia3, Bursztyn, nick nieaktualny, Mango, gosia7122, mysza1975, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 28 lutego 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale od arabów czy do muzułmanów?
    paszczakin wrote:
    ja do murzynow, hindusow i azjatow nic nie mam, a jesli chodzi o arabow to jestem 100% rasistka, boje sie ich i juz..

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 28 lutego 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    a ja na codzien nie potrzebuje samochodu bo do pracy chodze na nogach,

    och Ty Krakowianko....wszyscy inni poszliby piechotą..;)

    Bursztyn, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 28 lutego 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma w tym nic złego.. może on wcześniej trzymał swojego czarnego wacka i sikał
    zuch! i jak powiedział klasyk "dzieci umyjcie rączki"
    Bozia3 wrote:
    nie wiem właśnie - trzymałam w ręce bułkę, którą to rękę on przed momentem uścisnął... - może to też jakiś atawizm....;)

    Bozia3, Simba, Niuta lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 28 lutego 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    och Ty Krakowianko....wszyscy inni poszliby piechotą..;)
    hahah :) prawda :)

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 28 lutego 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ale od arabów czy do muzułmanów?
    chyba to nie ma znaczenia - brudasy, nieroby i darmozjady - do tego powaleni ideologicznie - wszyscy bez wyjątku prawie...

    kapturnica lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • sjoanka Autorytet
    Postów: 442 1185

    Wysłany: 28 lutego 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisalyscie o jakis fartuszkach u ginekologa?

    Naprawde? szok.gif
    Istnieje takie kraje gdzie cos takiego wymyslili?

    Ani w Polsce ani we Wloszech sie z nimi nie spotkalam. nie.gif

    No to ja jestem bardzo tolerancyjna bo rece myje jak wracam do domu.
    A z Murzynka, Hinduska i innymi nacjami sciskam rece a nawet calujemy sie w policzki - znaczy tak po francusku - cmok, cmok z odleglosci. ;)
    Ale to ze znajomymi ze szkoly.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • sjoanka Autorytet
    Postów: 442 1185

    Wysłany: 28 lutego 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze do facetow ginekologow bylam przyzwyczajona w Polsce - w okolicy innych nie bylo.
    A tu nagle tyle kobiet w tym fachu. ;)

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 28 lutego 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    może brudny - wprawdzie nie od liścia - bo tego bym nie wymyśliła :), ale właśnie coś takiego przychodzi mi do głowy. Z drugiej strony - zawsze chciałam choć raz spróbować właśnie z murzynem - nie z jakimś tam japońcem czy papuasem, ale z takim kimś w rodzaju Denzel Washington....no ale po tej ręce to już trochę mi fantazje przeszły..;)
    w kwestii liscia- nie od niego brudny tylko lisciem niedokladnie wyciera...
    w B'ham dziewczyny maja takie powiedzenie: if you go with a Black-there is no come back, w sensie ze jesli sie sprobuje raz z czarnym to juz sie nigdy nie wroci do bialasa :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2014, 13:20

    Bozia3, Simba lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 28 lutego 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a aaa tak się pytam, bo jak powiesz na Egipcjanina lub Tunezyjczyka arab to gotów Ci kosę pod żebro włożyć ;-).. po nich też ręce myję ;-)
    paszczakin wrote:
    arabow- wiary nie rozpoznaje..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2014, 13:22

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muzulmanie podcieraja sie lewa a. prawa jedza wiec jest reka czysta. Mysle ze to kewstia przyzwyczajenia. Brudas to brudas bez wzgledu na kolor skory. Choc moze jest cos w tym ze wlasny brud to wlasny a obcego sie boimy.

    Reni, Żanet lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 28 lutego 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sjoanka wrote:

    No to ja jestem bardzo tolerancyjna bo rece myje jak wracam do domu.
    A z Murzynka, Hinduska i innymi nacjami sciskam rece a nawet calujemy sie w policzki - znaczy tak po francusku - cmok, cmok z odleglosci. ;)
    zawsze myslalam, ze po francusku to z jezykiem :)

    Reni, Simba lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • sjoanka Autorytet
    Postów: 442 1185

    Wysłany: 28 lutego 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    w B'ham dziewczyny maja takie powiedzenie: if you go witha a Black-there is no come back, w sensie ze jesli sie sprobuje raz z czarnym to juz sie nigdy nie wroci do bialasa :)

    To moze w kwestii wielkosci meskiego instrumentu? jezyk.gif

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 28 lutego 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no są takie spódniczki wiązane albo w gumkę z zielonego prześwitującego czegoś..

    po francusku w policzki?.. kurcze to ślina pewnie po szyi spływa ;-)
    sjoanka wrote:
    Pisalyscie o jakis fartuszkach u ginekologa?

    calujemy sie w policzki - znaczy tak po francusku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2014, 13:23

    Bursztyn, Simba lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 28 lutego 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla japończyków to my chyba jesteśmy brudasy... kupe rozcieramy papierem ;-)
    polarmiś wrote:
    Muzulmanie podcieraja sie lewa a. prawa jedza wiec jest reka czysta. Mysle ze to kewstia przyzwyczajenia. Brudas to brudas bez wzgledu na kolor skory. Choc moze jest cos w tym ze wlasny brud to wlasny a obcego sie boimy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2014, 13:23

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • sjoanka Autorytet
    Postów: 442 1185

    Wysłany: 28 lutego 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    zawsze myslalam, ze po francusku to z jezykiem :)

    Chodzilo mi o taka Francje-elegancje!

    Reni lubi tę wiadomość

‹‹ 2551 2552 2553 2554 2555 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ