Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszonek wrote:
    raczej nie ;)
    poza tym "on był w modzie" na początku lat 90 :)
    Był wtedy bardzo przystojnym ginekologiem na oddziale i wszystkie pacjentki chciały się na niego "napatrzeć" - żeby dziecko miało choć trochę śniadą cerę - Pan doktor jest Murzynem :)
    Tym bardziej! Do mnie ostatnio zawital dzielnicowy murzyn! Szczena mi opadla.

    Bozia3, Bursztyn, nick nieaktualny, Mango, nick nieaktualny, Reni, Żanet, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 28 lutego 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może lepiej nie próbować z tymi murzynami...bo jak będzie tak, jak Bursztyn pisała, że po nich już biali bee - to lepiej nie kusić losu...:)

    Myszonek, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 28 lutego 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    wielu Polakow jest przystojnych :) w kazdym razie lepsi od anglikow, a azjaci, coz....pewnie wszyscy w pierdlu siedzieli ;)

    Rozsmieszylas mnie baaardzo :)

    Bursztyn lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 28 lutego 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszonek wrote:
    raczej nie ;)
    poza tym "on był w modzie" na początku lat 90 :)
    Był wtedy bardzo przystojnym ginekologiem na oddziale i wszystkie pacjentki chciały się na niego "napatrzeć" - żeby dziecko miało choć trochę śniadą cerę - Pan doktor jest Murzynem :)
    Bozie trzeba do niego skierowac ;) tylko bedzie musiala zapas mydla zrobic ;)

    Bozia3, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 28 lutego 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Rozsmieszylas mnie baaardzo :)
    ale ktorym zdaniem? :)

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 28 lutego 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Ja nie twierdze ze nie ma przystojnych Polakow ale o przystojnych Anglikach to nie slyszalam:-)
    ja znam 2: jeden to moj lekarz pierwszego kontaktu, a drugi to szef pediatrii w szpitalu dzieciecym. Na tym koniec, a jestem tu 6 lat :) no moze moj promotor jeszcze :)

    Myszonek, Bozia3, Simba, Andzia33 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    ja znam 2: jeden to moj lekarz pierwszego kontaktu, a drugi to szef pediatrii w szpitalu dzieciecym. Na tym koniec, a jestem tu 6 lat :) no moze moj promotor jeszcze :)
    Wiedzialaś jak sie ustawic! Ale przypuszczam ze to nie rodowici wyspiarze?

    Bursztyn, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • Myszonek Autorytet
    Postów: 835 2910

    Wysłany: 28 lutego 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam wyjątkowe szczęście, bo w ciągu 2 lat poznałam 2 przystojnych Anglików

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 28 lutego 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Wiedzialaś jak sie ustawic! Ale przypuszczam ze to nie rodowici wyspiarze?
    no wlasnie rodowici :) fenomeny :) bo reszta chlopow tutaj, to szkoda gadac.....

    Bozia3 lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    no wlasnie rodowici :) fenomeny :) bo reszta chlopow tutaj, to szkoda gadac.....
    Ja jak myśle Anglik to przed oczyma ukazuje mi się książe Karol! Taki odruch psa Pawlowa:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2014, 16:17

    Bozia3, Nati74, Niuta, Simba, kapturnica lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 28 lutego 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Ja jak myśle Anglik to przed oczyma ukazuje mi się książe Karol! Taki odruch psa Pawlowa:-)
    ale nie slinisz sie? ;)

    Simba, moremi lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 28 lutego 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Ja jak myśle Anglik to przed oczyma ukazuje mi się książe Karol! Taki odruch psa Pawlowa:-)
    ja mam to samo...a angielka - gruba w leginsach, z długimi prostymi włosami spiętymi w kucyk i z zębami sterczącymi jak u królika...

    Bursztyn, AsiaPoli, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Nati74, Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 28 lutego 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    ja mam to samo...a angielka - gruba w leginsach, z długimi prostymi włosami spiętymi w kucyk i z zębami sterczącymi jak u królika...
    no, generalnie tak to mniej wiecej wyglada :)

    Myszonek, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 28 lutego 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny dzisiaj bylam w klinice zeby zrobic aminopunkcje,najpierw ok 40 min.rozmowa z pania genetyk(bardzo fajna babka)potem inna pani doktor zrobila szczegolowe usg ,moje dziecko ma 13cm i ma piekne stopy:-),pani doktor powiedziala ze amino.zrobi mi za tydzien bo pecherz plodowy jest jeszcze za cieki,i ze najlepiej robic to po 16 tyg,a ja jestem 15+2.

    nick nieaktualny, mysza1975, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Niuta, grosza, megan8, Myszonek, malgos741, Żanet, promyk, Andzia33 lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • AsiaPoli Autorytet
    Postów: 358 1271

    Wysłany: 28 lutego 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    ja mam to samo...a angielka - gruba w leginsach, z długimi prostymi włosami spiętymi w kucyk i z zębami sterczącymi jak u królika...
    ja w uk juz 8 lat siedze,pracuje w collegu i troche sie napatrzylam szczegolnie na mlodziez byscie sie zdiwily jakie ciacha sie zdarzaja niepowiem ze czesto ale jednak,dziewczeta tez niczego sobie wiec chyba to mlodsze pokolenie nie bedzie juz az takie "brzydkie" ;) albo moze juz zadlugo tu jestem i mi sie opatrzylo...?albo moje poczucie piekna spada w tym kraju ;) hehe

    Bozia3, nick nieaktualny, mysza1975, Myszonek, Andzia33 lubią tę wiadomość

    3s4kwbr.png
    04u9k61.png
    Aniołek-17/10/2016 11tc-serduszko przestalo bic 8tc
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 28 lutego 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AsiaPoli wrote:
    ja w uk juz 8 lat siedze,pracuje w collegu i troche sie napatrzylam szczegolnie na mlodziez byscie sie zdiwily jakie ciacha sie zdarzaja niepowiem ze czesto ale jednak,dziewczeta tez niczego sobie wiec chyba to mlodsze pokolenie nie bedzie juz az takie "brzydkie" ;) albo moze juz zadlugo tu jestem i mi sie opatrzylo...?albo moje poczucie piekna spada w tym kraju ;) hehe
    może się już dostatecznie wymieszali z innymi narodowościami. Więcej tam takich Bursztynków wpuścić i od razu Natanki i Sopliczki wyglądałyby jak trzeba...:)

    Simba, nick nieaktualny, grosza, Reni, Myszonek, Żanet, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 28 lutego 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria trzymam mocno kciuki - mnie za tydzień też czekają genetyczne

    nick nieaktualny, grosza, anna maria, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 28 lutego 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AsiaPoli wrote:
    ja w uk juz 8 lat siedze,pracuje w collegu i troche sie napatrzylam szczegolnie na mlodziez byscie sie zdiwily jakie ciacha sie zdarzaja niepowiem ze czesto ale jednak,dziewczeta tez niczego sobie wiec chyba to mlodsze pokolenie nie bedzie juz az takie "brzydkie" ;) albo moze juz zadlugo tu jestem i mi sie opatrzylo...?albo moje poczucie piekna spada w tym kraju ;) hehe
    mlode pokolenie to domieszka polskiej krwi, dlatego ladniejsze ;)

    Bozia3, nick nieaktualny, AsiaPoli, Myszonek, Andzia33 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 28 lutego 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annamaria, wspieram mocno <3

    Bozia3, nick nieaktualny, anna maria lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 28 lutego 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria, trzymam kciuki, żeby wszystko było ok.

    Byłam dzisiaj u nowego gina i jestem bardzo zadowolona. Tyle rzeczy zbadał, których poprzedni nigdy nie sprawdzał... a przynajmniej mnie nie informował. I jakiś taki wiarygodny się wydaje i sensowny.

    Angielki dzielę na dwie grupy - klasa robotnicza - grube, w dresach albo obcisłych ciuszkach z wyłażącymi fałdkami tłuszczu. No i klasa średnia - wyższa to są przeważnie szczuplutkie panie, ubrane w bardzo stonowany sposób, szaro lub beżowo, sweterki po szyję, najlepiej z golfem, włosy półdługie, proste i obowiązkowo niefarbowane, a więc w różnych odcieniach siwego. Sposób bycia też stonowany, a więc mówią cichutko i robią na mnie wrażenie przestraszonych, choć pewnie nie są.

    Bozia3, nick nieaktualny, grosza, nick nieaktualny, anna maria, Myszonek, malgos741, Andzia33 lubią tę wiadomość

    aY05p2.png
‹‹ 2554 2555 2556 2557 2558 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ