Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 3 marca 2014, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nic nie biorę. Zero innych objawów. Jutro skontaktuje się z moją gin.
    W razie czego mam dupka w domu. Zobaczymy co mi powie.
    Na wizytę jestem umówiona na czwartek, ale jak coś to pójdę jutro.
    Idę spać. Zobaczymy co będzie jutro.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2014, 23:16

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 3 marca 2014, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Dziewczyny, nic nie biorę. Zero innych objawów. Jutro skontaktuje się z moją gin.
    W razie czego mam dupka w domu. Zobaczymy co mi powie.
    Na wizytę jestem umówiona na czwartek, ale jak coś to pójdę jutro.

    Mysza jak masz to go wez! przeciez ci nie zaszkodzi napewno a moze ciąże uratowac!

    Andzia33, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 3 marca 2014, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmniej potrzebny jest tu stres, który może wyrządzić więcej złego.

    Jeśli brązowe krwawienie w ciąży jest bardzo skąpe i nie towarzyszą mu żadne inne niepokojące objawy, jest bardzo mało prawdopodobne, że dzieje się coś złego.
    Brązowe upławy na początku ciąży są bardzo częste u wielu kobiet. Także plamienia o czerwonawym zabarwieniu bywają zupełnie normalne. Ważne, żeby zwrócić uwagę na ilość upławów. Niewielkie plamienia w ciąży są częste, szczególnie w pierwszym trymestrze ciąży. Kolejną ważną rzeczą jest obserwacja innych możliwych objawów. Jeśli upławy są obfite, przypominają krwawienia miesiączkowe (lub jeśli pojawiają się widoczne skrzepy), a na dodatek towarzyszą im bolesne skurcze macicy, lepiej zgłosić się do lekarza prowadzącego ciążę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2014, 23:42

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 4 marca 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie

    Forum jakby zamarlo od niedzieli, to znak ze cos sie dzieje....... ;)
    Milego dnia Kobitki :)

    Simba, Andzia33 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 4 marca 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Mysza mam nadzieję że u Ciebie wszystko dobrze. Jak cokolwiek Cię niepokoi idź do lekarza.
    A ja kwitnę pod gabinetem dyrektorki szkoły i czekam na rozmowę. Wdrażamy nauczanie indywidualne w domu dla mojej starszej córki. Propozycja wyszła właśnie od dyrekcji i wychowawczyni. Mamy ogromne wsparcie w tej szkole. W poprzedniej na nic nie można było liczyć.
    Miłego dnia.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 4 marca 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.

    U mnie jest ok. Żelazo spadło więc gin w nagrodę dał mi dodatkową jego dawkę (w kapsułkach), czyli teraz biorę 2x dziennie.

    Z Małym też ok. Wczoraj byliśmy na wizycie. Na usg dokładnie wczoraj pokazał buźkę. Strasznie ładny jest :P
    teraz czeka mnie seria badań do wykonania, czyli morfologia, badanie moczu, poziom cukru po obciążeniu, no i toksoplazmoza do powtórzenia, bo chora nie byłam, ale odporności też nie mam.

    Ogólnie, to mam dużo pracy. Jak wracamy to leżę bo mi jest niewygodnie w każdej pozycji.

    Wszystkie Was mocno wspieram <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2014, 08:25

    grosza, Simba, EwaT, nick nieaktualny, Mango, nick nieaktualny, megan8, nick nieaktualny, gosia7122, Viv78, Żanet, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 4 marca 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Cześć dziewczyny.

    U mnie jest ok. Żelazo spadło więc gin w nagrodę dał mi dodatkową jego dawkę (w kapsułkach), czyli teraz biorę 2x dziennie.

    Z Małym też ok. Wczoraj byliśmy na wizycie. Na usg dokładnie wczoraj pokazał buźkę. Strasznie ładny jest :P
    teraz czeka mnie seria badań do wykonania, czyli morfologia, badanie moczu, poziom cukru po obciążeniu, no i toksoplazmoza do powtórzenia, bo chora nie byłam, ale odporności też nie mam.

    Ogólnie, to mam dużo pracy. Jak wracamy to leżę bo mi jest niewygodnie w każdej pozycji.

    Wszystkie Was mocno wspieram <3
    no napewno jest ladny :)
    Ciesze sie z Malym wszystko ok.Na kiedy masz termin, bo nie pamietam?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 4 marca 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    ja tez kurde.. jak bym mogala to bym wlasnie zabrala chuopa na miesiac do kraka..
    to Ty tez Krakowianka? :)

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 4 marca 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    no napewno jest ladny :)
    Ciesze sie z Malym wszystko ok.Na kiedy masz termin, bo nie pamietam?
    Wiesz, do tej pory na usg 3D to taki ładny nie był ;) stąd moje wczorajsze zaskoczenie :)

    Ja sobie termin wyznaczyłam na 15 czerwca :P ale wiadomo, że nic nie wiadomo :P więc zakładam, że do połowy czerwca powinnam się ze wszystkim "wyrobić" :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2014, 08:31

    Bursztyn, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 4 marca 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cafe dobre informacje -synus rośnie zdrowo a Ty się oszczędzaj i ja też miałam problemy z żelazem :)

    Mysza mam nadzieję że już u Ciebie jest wszystko dobrze

    Żanet dzięki

    Jadę dzisiaj po wypis z wynikiem histero. i dopadł mnie stres :(

    caffe, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975, Żanet, Andzia33 lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 4 marca 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz czeka mnie rozpoznawanie rynku, co kupić a co nie. Ja lubię sobie takie rzeczy rozpracować wcześniej, a potem tylko konkretne zakupy.

    Mam pytanie :P

    Jakie jest Wasze podejście do wynajętych położnych, tzn. po co, na co i dlaczego? :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 4 marca 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Wiesz, do tej pory na usg 3D to taki ładny nie był ;) stąd moje wczorajsze zaskoczenie :)

    Ja sobie termin wyznaczyłam na 15 czerwca :P ale wiadomo, że nic nie wiadomo :P więc zakładam, że do połowy czerwca powinnam się ze wszystkim "wyrobić" :P
    znaczy ze chlopak przystojnieje z czasem :)
    Poniewaz ja tez chce chlopca, wiec ogarnela mnie obsesja pytan o to kiedy sie kto bzykal, i weryfikuje czy jest cos w tym ze blizej owulki robi sie chlopca. Ty pewnie nie pamietasz kiedy byl ten chlopiecy bzyk, bo mialas szczesliwie zakonczony cykl bezowulacyjny? :)

    nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 4 marca 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grosza wrote:
    Cafe dobre informacje -synus rośnie zdrowo a Ty się oszczędzaj i ja też miałam problemy z żelazem :)

    Mysza mam nadzieję że już u Ciebie jest wszystko dobrze

    Żanet dzięki

    Jadę dzisiaj po wypis z wynikiem histero. i dopadł mnie stres :(
    Grosza, trzymam mocno kciuki żeby już wszystko było dobrze <3

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 4 marca 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grosza wrote:
    Cafe dobre informacje -synus rośnie zdrowo a Ty się oszczędzaj i ja też miałam problemy z żelazem :)

    Mysza mam nadzieję że już u Ciebie jest wszystko dobrze

    Żanet dzięki

    Jadę dzisiaj po wypis z wynikiem histero. i dopadł mnie stres :(
    trzymam kciuki za dobry wynik <3

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 4 marca 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poca mie sie dlonie, czy to ciaza? ;) bueheheheh :)

    Simba, nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny, Żanet, Andzia33 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 4 marca 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    znaczy ze chlopak przystojnieje z czasem :)
    Poniewaz ja tez chce chlopca, wiec ogarnela mnie obsesja pytan o to kiedy sie kto bzykal, i weryfikuje czy jest cos w tym ze blizej owulki robi sie chlopca. Ty pewnie nie pamietasz kiedy byl ten chlopiecy bzyk, bo mialas szczesliwie zakonczony cykl bezowulacyjny? :)
    Moja rada jest taka: bzykaj się kiedy możesz i masz ochotę. Nie stosuj jakiś zasad, że co 2 lub 3 dni. Jeśli masz ochotę codziennie, to tak rób. Nigdy nie jesteś w stanie przewidzieć kiedy będzie owu, więc po co się katować jeszcze liczeniem dni kiedy się bzykać, a kiedy nie.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 4 marca 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam plan natarcia na własny organizm, bo przez sobotę i niedzielę katar mnie zalewał tonami , nie mogłam spać - nie mówiąc o kaszlu. Od dwóch dni stosuje specyfiki domowe - skutek - A. śpi odwrócony do mnie tyłem, bo nie może znieść zapachu, ale ja się czuję lepiej:
    - syrop z cebuli co kilka godzin
    - mleko z miodem, masłem i czosnkiem x2
    - propolis w kroplach z wodą x3
    - prenalen w syropie x3
    - tłuszcz z bobra -x2 po łyżce
    - inhalacja na noc - napar z rumianku z kroplami syropu z sosny
    Normalnie czuję się jak prawdziwa geriatria w sanatorium :)

    Bursztyn, EwaT, megan8, nick nieaktualny, Żanet, Mega lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 4 marca 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin - nie wiem co Ci poradzić, Ja bym nie inwestowała w tym cyklu w kolejną inseminację. Moja ginka miała teorię, że jak 2-3 razy nie wychodzi inseminacja, to trzeba zmienić metodę, a co dopiero nie wspierać się dupkiem...
    Jeśli pójdziesz do normalnego gina, to on Ci nie da tak po prostu dupka, Ja tak zrobiłam na początku starań - i nic nie wskórałam. Może odpuść ten cykl i zupełnie na luzaka się pobzykajcie - działasz jak większość tu pod presją i parciem - może takie wakacje Wam na dobre wyjdą? A od kolejnego w klinice zaczniesz inne leczenie...

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 4 marca 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    poca mie sie dlonie, czy to ciaza? ;) bueheheheh :)
    może to klimakterium...;) a uderzeń gorąca nie masz? :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 4 marca 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ustalmy.. o jakiego bobra chodzi, żeby później nie było niedomówień hahaa2.gif

    p.s. dzień dobry
    Bozia3 wrote:
    - tłuszcz z bobra -x2 po łyżce

    Bursztyn, Simba, nick nieaktualny, Żanet, Andzia33, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 2564 2565 2566 2567 2568 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ