Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 19 maja 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis , silne nerwy masz
    ja bym już z nerwów niewiem co robiła....chyba do Tuska sie udała

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 maja 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    normozoospermia
    to luuuuz :) zreszta efekt juz jest :)

    Bliska 77 lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 19 maja 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no zobaczymy, badanie bety przede mna ( jutro), znajac moje " szczescie " to sie okaze jakas biochemiczna, pozamaciczna itp...mam pietra ...:(
    Bursztyn wrote:
    to luuuuz :) zreszta efekt juz jest :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 19 maja 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj m tez mial kilka razy badane zolnierzyki ale nigdy sie nie ociagal, rozumial ze mamy wspolny cel, ja chodzilam kilka razy w miesiacu do grzebalucha a on na badanie w razie potrzeby i bylo git, zawszechodzil sam, raz przed IUI bylismy razem ale do pokoiku nie wchodzilam, nie bylo takiej potrzeby, wspieralam go za drzwiami :-)

    Bursztyn, iwcia77, mysza1975, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 maja 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    no zobaczymy, badanie bety przede mna ( jutro), znajac moje " szczescie " to sie okaze jakas biochemiczna, pozamaciczna itp...mam pietra ...:(
    Przestan krakac, przeciez to bez sensu. Trzeba zostawic za soba to co bylo, bo nigdzie nie jest napisane ze tak bedzie zawsze, badz dobrej mysli tym razem :)

    iwcia77, Bliska 77, mysza1975, Bozia3, Mega lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 maja 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliska 77 wrote:
    Moj m tez mial kilka razy badane zolnierzyki ale nigdy sie nie ociagal, rozumial ze mamy wspolny cel, ja chodzilam kilka razy w miesiacu do grzebalucha a on na badanie w razie potrzeby i bylo git, zawszechodzil sam, raz przed IUI bylismy razem ale do pokoiku nie wchodzilam, nie bylo takiej potrzeby, wspieralam go za drzwiami :-)
    a jakie byly parametry kijanek? Sorry ze tak wypytuje teraz wszystkich, ale to stres....

    Bliska 77, iwcia77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 19 maja 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Przestan krakac, przeciez to bez sensu. Trzeba zostawic za soba to co bylo, bo nigdzie nie jest napisane ze tak bedzie zawsze, badz dobrej mysli tym razem :)
    Dokladnie, rozpamietywanie nic nie da, trzeba patrzec w przyszlosc z nadzieja :-)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 19 maja 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    a jakie byly parametry kijanek? Sorry ze tak wypytuje teraz wszystkich, ale to stres....
    Cholera teraz nie pamietam, ostatninraz badane mial we wrzesniu przed IUI, jutro z samego ranca poszukam w magicznym segregatorze i napisze, na pewno nie byly idealne :-). Bursztyn, ty tez badz dobrej mysli

    Bursztyn lubi tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 maja 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliska 77 wrote:
    Cholera teraz nie pamietam, ostatninraz badane mial we wrzesniu przed IUI, jutro z samego ranca poszukam w magicznym segregatorze i napisze, na pewno nie byly idealne :-). Bursztyn, ty tez badz dobrej mysli
    Dzieki Agus :)
    staram sie

    Bliska 77 lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 19 maja 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mojej kolezanki maz za mlodego mial jakas chorobe ( nie wiem jednak czy to byla przepuklina czy swinka) po ktorej lekarze zapowiedzieli, ze niestety nigdy dzieci miec nie bedzie , wiec nie zabezpieczal sie i "wpadl" z 1 zona- ma syna 18 lat, doslownie rok temu zostal ojcem z 2 zona :)...niezbadane sa wyroki boskie :D

    Bliska 77, Bursztyn, Mega, Mango, Viv78 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 19 maja 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jest stres, ale moze jestes w ciazy i nie powinnas sie teraz denerwowac :)
    Bursztyn wrote:
    a jakie byly parametry kijanek? Sorry ze tak wypytuje teraz wszystkich, ale to stres....

    Bliska 77, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 19 maja 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynku, pamietam jeszcze, ze po odebraniu i przeanalizowaniu wynikow, maz dostal cala karteczke z rozpiska dityczaca witamin itp, mial wtedy taki sam woreczek z lekarstwami jak ja :-)

    Bursztyn, iwcia77 lubią tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 19 maja 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    no jest stres, ale moze jestes w ciazy i nie powinnas sie teraz denerwowac :)
    :-)

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 19 maja 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    mojej kolezanki maz za mlodego mial jakas chorobe ( nie wiem jednak czy to byla przepuklina czy swinka) po ktorej lekarze zapowiedzieli, ze niestety nigdy dzieci miec nie bedzie , wiec nie zabezpieczal sie i "wpadl" z 1 zona- ma syna 18 lat, doslownie rok temu zostal ojcem z 2 zona :)...niezbadane sa wyroki boskie :D
    Nasze organizmy to jedna wielka zagadka :-)

    Bursztyn, iwcia77 lubią tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzebaluch super okreslenie ja mojego nazywam lekarzem dowcionym i wlasnie jutro sie do niego udaje tylko sie jeszcze musze wystroic :)

    Nie wiem czy wam pisalam ale znajoma sie kiedys zamiast dezodorantem psiknela brokatem i lekarz na wizycie do niej tekstem wyjechal ale sie pani do mnie wystroila a ona nie wiedziala o co biega , dopiero w domu sie zorientowala , nie musze dodawac ze juz do niego nie poszla :)

    Bliska 77, paszczakin, mysza1975, nick nieaktualny, iwcia77, Mega, moremi, Kate 75, Lucky, Reni lubią tę wiadomość

  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 19 maja 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Grzebaluch super okreslenie ja mojego nazywam lekarzem dowcionym i wlasnie jutro sie do niego udaje tylko sie jeszcze musze wystroic :)

    Nie wiem czy wam pisalam ale znajoma sie kiedys zamiast dezodorantem psiknela brokatem i lekarz na wizycie do niej tekstem wyjechal ale sie pani do mnie wystroila a ona nie wiedziala o co biega , dopiero w domu sie zorientowala , nie musze dodawac ze juz do niego nie poszla :)
    Ale mnie rozbawilas, az sie prawie poplakalam :-)

    Lucky lubi tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 19 maja 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn - u nas były badania w normie, ale morfologię mieliśmy tylko 5 %, gdzie norma jest powyżej 4% - lekarka kręciła nosem, że nie za dobrze...a jednak się udało naturalnie - tylko, że ja swojego faszerowałam ostro suplementami.....

    Bursztyn, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 19 maja 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba GRATULUJĘ :D
    jeżeli Ty zaczęłaś ten tydzień, to w niedzielę będzie tutaj mnóstwo suwaczków :)
    Ps. Wodniki są inteligentne (ponoć) ;)

    Bozia3, iwcia77, Mega, Mango, Simba lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 19 maja 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam dziś na tych warsztatach z A. Dostaliśmy całą reklamówkę gadżetów...m.in. butelkę chicco, skarpetki, proszek jelp, kilka kremów (próbki i miniaturki) na rozstępy, pampersy, olejki Jonsona dla maluchów i inne...
    Fotelik Maxi Cosi wygrała dziewczyna z hasłem - Mamo to ja - ...od teraz jestem królem przez 9 miesięcy i mistrzem marketingu....
    coś takiego w każdym razie - dla mnie beznadzieja...wyróżnienia dostały kobitki z wierszykami i rymowankami częstochowskimi...Ogólnie ciężarówkom polecam - bo trwało to 3 godziny - kilka wykładów o fotelikach, chustach, kąpielach, pępkach, lekach itp.....taka mini szkoła rodzenia...
    Oni są w różnych miastach Polski

    mysza1975, Bursztyn, iwcia77, nick nieaktualny, moremi, malgos741, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 maja 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    no jest stres, ale moze jestes w ciazy i nie powinnas sie teraz denerwowac :)
    eee...nie jestem, nie mam zadnych objawow...wiem wiem....to nic nie znaczy, ale u mnie jak narazie sie sprawdza :)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
‹‹ 3270 3271 3272 3273 3274 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ