Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 21 maja 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opary z lakieru i zmywaczado paznokci ponoc w 1 trym sa szkodliwe...najlepiej malowac paznokcie na dworzu :)
    Bozia3 wrote:
    lakier do paznokci? kurcze wciąż maluje paznokcie - to szkodliwe?

    moremi lubi tę wiadomość

  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 21 maja 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    mój deklaruje teraz pomoc przy braciszku..chodzi, całuje mój brzuch i gada do małego...pewnie po urodzeniu mu szybko minie, ale na razie...:"trwaj chwilo"
    macie szczęście dziewczyny moja córka lat 16 nie pyta mnie o nic ,nie zna nawet terminu porodu jak by moja ciąza nie istniała ,bardzo jest mi przykro z tego powodu.Syn o niebo lepiej zawsze mnie pyta jak się czuje był nawet ze mną po ciuszki i stale pyta kiedy się urodzi.

    iwcia77, nick nieaktualny, Mango, Bursztyn, Bozia3, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201408184765.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 21 maja 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    jasne, w takiej samej ciazy jak miesiac temu :)
    serio, naprawde nie czuje sie w ciazy, czuje sie tak jak zawsze, zadnych objawow, dolegliwosci, znakow
    no to tylko wodka mi zostala ;)
    Szkoda, ale jeszcze nic nie wiadomo. W końcu - chińskie zioła, te sprawy...
    Korzystaj z możliwości picia, bo po raz kolejny dochodzę do wniosku ze życie bez procentów jest przereklamowane ;)

    iwcia77, Mango, Bursztyn, Bozia3, Mega, Lavendula, Kate 75 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 21 maja 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze, ze nie ma na imie Casimiro :)
    Pusurek wrote:
    To jest TEN chlop? ;)
    Iwka, ja ciagle myslalam, ze on z kosmosu jest, a on Italiano? ;) :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 21 maja 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    dobrze, ze nie ma na imie Casimiro :)
    Dajcie chłopakowi spokój, na pewno ma inne zalety. Juz zeby wada u faceta było to ze sie o kobietę troszczy.

    iwcia77, Bozia3, moremi, Mega, Kate 75 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    dobrze, ze nie ma na imie Casimiro :)

    Ale nie ma tez Pinokio albo Stanislao? ;)
    No i jak Ty teraz do Gdanska na wakacje polecisz, bidulo? ;)

    iwcia77, Bursztyn, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia7122 wrote:
    macie szczęście dziewczyny moja córka lat 16 nie pyta mnie o nic ,nie zna nawet terminu porodu jak by moja ciąza nie istniała ,bardzo jest mi przykro z tego powodu.Syn o niebo lepiej zawsze mnie pyta jak się czuje był nawet ze mną po ciuszki i stale pyta kiedy się urodzi.
    Corka pewnie ma focha, ze matka na starosc robi jaja i dzieciaka sobie machnela. I wstyd pewnie. Teraz nic nie poradzisz, moze cos w niej drgnie, jak sie male urodzi.

    iwcia77, Bozia3, gosia7122, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 21 maja 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj ma:)i to zdanie sprawilo ze zaczynam inaczej na to wszystko patrzec :)
    Simba wrote:
    Dajcie chłopakowi spokój, na pewno ma inne zalety. Juz zeby wada u faceta było to ze sie o kobietę troszczy.

    Mango, moremi, Mega lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 21 maja 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze Gdansk przyleci do mnie :), nie no bez przesady cos wymysle :)
    Pusurek wrote:
    Ale nie ma tez Pinokio albo Stanislao? ;)
    No i jak Ty teraz do Gdanska na wakacje polecisz, bidulo? ;)

    nick nieaktualny, Mega, malgos741 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 21 maja 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    oj ma:)i to zdanie sprawilo ze zaczynam inaczej na to wszystko patrzec :)
    jasne, az do nastepnego wkurwiajacego pytania ;)

    Mango, Bozia3, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 21 maja 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Corka pewnie ma focha, ze matka na starosc robi jaja i dzieciaka sobie machnela. I wstyd pewnie. Teraz nic nie poradzisz, moze cos w niej drgnie, jak sie male urodzi.
    też tak myślę - demonstruje swoje niezadowolenie. To może trochę potrwać, ale kiedyś pewnie się przełamie i będzie zadowolona. Teraz to dla niej pewnie tylko obciach....

    gosia7122, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Mango Autorytet
    Postów: 1102 4416

    Wysłany: 21 maja 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze ;) A może i jeszcze lepiej :)
    Ja za to martwię się czy mnie z forum nie wyrzucą, bo nie zdążyłam przed 40-tką :( A tu jakiś spisek ... ;)
    iwcia77 wrote:
    moze Gdansk przyleci do mnie :), nie no bez przesady cos wymysle :)

    iwcia77, moremi, Mega, malgos741 lubią tę wiadomość

    Mango motylki.gif i jej marzenie <3
  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 21 maja 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Corka pewnie ma focha, ze matka na starosc robi jaja i dzieciaka sobie machnela. I wstyd pewnie. Teraz nic nie poradzisz, moze cos w niej drgnie, jak sie male urodzi.
    dokładnie tak myślę ,córka ma trudny charakter jest strasznie zamknięta a teraz jeszcze przednią wybór nowej szkoły po gimnazjum .Tak to wszystko się razem nałożyło.

    Bozia3, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201408184765.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 21 maja 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mango wrote:
    Będzie dobrze ;) A może i jeszcze lepiej :)
    Ja za to martwię się czy mnie z forum nie wyrzucą, bo nie zdążyłam przed 40-tką :( A tu jakiś spisek ... ;)
    ale przeciez to jest osobny watek, niepopularny, nikt tam nie przesiaduje z "naszych", za wyjatkiem Peppy ;) wiec nie moga Cie stamtad wyrzucic- bo Cie tam nie ma :)
    ewentualnie, jesli nie pojdziesz wkoncu do lekarza to mozesz wyleciec karnie z tego ;)

    Simba, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, Mega, malgos741 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Mango Autorytet
    Postów: 1102 4416

    Wysłany: 21 maja 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    ale przeciez to jest osobny watek, niepopularny, nikt tam nie przesiaduje z "naszych", za wyjatkiem Peppy ;) wiec nie moga Cie stamtad wyrzucic- bo Cie tam nie ma :)
    ewentualnie, jesli nie pojdziesz wkoncu do lekarza to mozesz wyleciec karnie z tego ;)
    Ok to tam się nie wybieram ;)))))) Tak dla bezpieczeństwa ;) A z tego nie dam się wyrzucić ;) Dziś przeczytałam tu, że na invitro mam jeszcze kilka lat ;) , więc luzik - zdążę się pozbierać ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

    Mango motylki.gif i jej marzenie <3
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 21 maja 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    ale przeciez to jest osobny watek, niepopularny, nikt tam nie przesiaduje z "naszych", za wyjatkiem Peppy ;) wiec nie moga Cie stamtad wyrzucic- bo Cie tam nie ma :)
    ewentualnie, jesli nie pojdziesz wkoncu do lekarza to mozesz wyleciec karnie z tego ;)
    o to to..popieram - bo mango sama marnujesz swój czas i szansę...

    Simba, Bursztyn, moremi, Mega lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Mango Autorytet
    Postów: 1102 4416

    Wysłany: 21 maja 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    o to to..popieram - bo mango sama marnujesz swój czas i szansę...
    pójdę, pójdę ...

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Mango motylki.gif i jej marzenie <3
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 21 maja 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    o to to..popieram - bo mango sama marnujesz swój czas i szansę...
    mozemy sie jej mowic i mowic, i tak nie poslucha :)

    Simba, Bozia3, nick nieaktualny, moremi, Mega lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 21 maja 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mango wrote:
    pójdę, pójdę ...
    taak? a kiedy? konkrety prosze

    Simba, Bozia3, nick nieaktualny, moremi, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 21 maja 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mango wrote:
    pójdę, pójdę ...
    Jakby moja matka pisała...;)

    Bursztyn, Bozia3, iwcia77, moremi, Mega, malgos741 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
‹‹ 3300 3301 3302 3303 3304 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ