Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ranne ptaszki :) cos spac nie moge...cycki mnie bola jak diabli...spuchly nawet ...no w sumie to fajne sa, ale nie do uzytku...:(

    Simba, nick nieaktualny, Mega, mysza1975, nick nieaktualny, Żanet lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    witam ranne ptaszki :) cos spac nie moge...cycki mnie bola jak diabli...spuchly nawet ...no w sumie to fajne sa, ale nie do uzytku...:(

    Beda za 7 miesiecy - worki z pokarmem ;)

    iwcia77, nick nieaktualny, Mega, Bursztyn, mysza1975 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...probowalam zalozyc stroj kapielowy i jedyne co mi pasuje to...klapki i czepek..:)

    nick nieaktualny, Simba, Reni, Mega, nick nieaktualny, Bursztyn, nick nieaktualny, mysza1975, Żanet lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie mam porannych mdlosci - ja mam rzyg na prace :-/
    Wczoraj doszlam do wniosku, ze ciaza to jedyny moment w zyciu kobiety, gdy nie wciaga brzucha na zdjeciach :)

    iwcia77, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, Bursztyn, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn by powiedziala:" bar mleczny 24/24 :)"
    Simba wrote:
    Beda za 7 miesiecy - worki z pokarmem ;)

    nick nieaktualny, Simba, Mega, Bursztyn, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez nie mam porannych ale niestety wieczorem to czuje gule w gardle na wymioty...
    Simba wrote:
    A ja nie mam porannych mdlosci - ja mam rzyg na prace :-/
    Wczoraj doszlam do wniosku, ze ciaza to jedyny moment w zyciu kobiety, gdy nie wciaga brzucha na zdjeciach :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    zaglądam z partyzanta :)

    Simba a nie możesz mieć w d...pie pracy i iść na urlop/zwolnienie?

    Jak ja tęsknię za piątkiem popołudniu... echhhh

    Simba, iwcia77, Mega, mysza1975, Żanet lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    ...probowalam zalozyc stroj kapielowy i jedyne co mi pasuje to...klapki i czepek..:)
    Eeeee przesadzasz na pewno. Cos juz widac??

    Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Witajcie
    zaglądam z partyzanta :)

    Simba a nie możesz mieć w d...pie pracy i iść na urlop/zwolnienie?

    Jak ja tęsknię za piątkiem popołudniu... echhhh
    Nie moge niestety. Mam durne poczucie obowiazku, a w dodatku ostatni miesiac przesiedzialam praktycznie w domu. Tak tylko marudze...I tak sie zbiore i pojde. Wkrotce :)

    nick nieaktualny, Mega, mysza1975, Żanet lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki :)
    Wczoraj się nie odzywałam bo mieliśmy gości.
    Cafe gratki za szybki poród.
    Simba super bliźniaki ;)

    Simba, mysza1975, Bliska 77 lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie widac , ale stanik mi nie pasuje ( to wina ciazy)a poslady sie wylewaja ( to wina sadelka nagromadzonego zima)
    Simba wrote:
    Eeeee przesadzasz na pewno. Cos juz widac??

    Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masz racje, moja kumpelka ma bujny biust przy czym szczupla jest w obwodzie i tutaj ma problem z zakupem stanika, ja sie ratuje w Yamamay i H&M, ale nie mam problemu z rozmiarowka :) ale jak bede przelotem u kolezanki w Manchesterku to pojde do Primarka, tam cos na pewno znajde :)
    paszczakin wrote:
    stanik kupic dobry w IT to mission impossible ;) musisz Iwcia na wycieczke do UK..

    Bliska 77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    stanik kupic dobry w IT to mission impossible ;) musisz Iwcia na wycieczke do UK..

    Triumpha tam nie mata? Nie wierze, nie istnieja cycki, ktorych nie mozna w Triumpha wsadzic. ;)

    Bursztyn, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.
    Dziękuję za Wasze wsparcie. Dziś już nerw przeszedł ale teraz czuję się jakby ktoś ze mnie powietrze wypuścił. Dzwonię dzisiaj do lekarza u którego robiłam połówkowe w poprzedniej ciąży i umawiamy się na wizytę. Przynajmniej mam pewność że będzie poprawnie przeprowadzone. A barana z wczoraj mam w dupie. Może i go gin polecił ale niech sam sobie tam robi usg jak go tak lubi.

    iwcia77, nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny, mysza1975, Bliska 77, Viv78, Żanet lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa mam zaraz usg a krwawie

    Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bliska 77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam sklepu Triumpha w Padwie ( moze sa w Mediolanie lub Rzymie), widzialam tylko kostiumy kapielowe gdzieniegdzie , ale bielizny nie widzialam, jest Intimissimi, Tezenis, Calzedonia...QUOTE=Pusurek]Triumpha tam nie mata? Nie wierze, nie istnieja cycki, ktorych nie mozna w Triumpha wsadzic. ;)[/QUOTE]

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak to?
    Reni wrote:
    Aaaa mam zaraz usg a krwawie

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    zien dobry..

    ja juz zaliczylam pierwszego wk**wa dnia- powiedzcie mi- lepiej byc totalnie wredna suka dla ludzi, ktorzy nas wkurzaja czy brac pod uwage okolicznosci lagodzace?

    " jesli kobieta jest smutna, przytul ja i powiedz , ze jest piekna. Jezeli zacznie warczec , oddal sie na bezpieczna odleglosc i rzuc w nia czekolada" - zlote mysli FB

    Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Triumpha tam nie mata? Nie wierze, nie istnieja cycki, ktorych nie mozna w Triumpha wsadzic. ;)


    Wierz mi istnieja :P moje

    Dzien dobry

    iwcia77, paszczakin lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    jak to krwawisz?!
    Ee nic na wykresie nie było...a @@ już była

    iwcia77 lubi tę wiadomość

‹‹ 3492 3493 3494 3495 3496 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ