Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 8 lipca 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak tak z pewnością kiedyś wejdzie na ovufrienda i pozna się na zdjęciu usg
    ;-)
    dawaj
    Pusurek wrote:
    Znaczy mam wystawic na widok publiczny narzady rozrodcze mojego nienarodzonego jeszcze syna?? A jak on to kiedys zobaczy i bedzie mial zal? Albo zerwie ze mna kontakty? Albo do sadu pozwie? :P

    iwcia77, nick nieaktualny, mysza1975, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 8 lipca 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja tez cwiczenia lezace uskuteczniam i nawet niezle mi idzie :) chyba rekorda jakiego walne :D
    Reni wrote:
    ja mam jeden trening z nią za sobą ale mnie to ćwiczenie w domu nudzi
    najlepiej wychodzą mi ćwiczenia na leżąco.. ale zaraz ziewam i muszę się zdrzemnąć ;-)

    Reni, nick nieaktualny, mysza1975, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Ja cwiczylam Skalpel do 5 miesiaca ( bez czesci koncowej czyli brzucha), wczesniej cwiczylam wszyskie jej inne ( najmniej Kilera, bo go nie lubie ).
    A teraz rodze i rzucam sie z powrotem w wir cwiczen, tym bardziej, ze mam 4 nowe plyty, ktore wyszly w czasie mojego ciazowego lenistwa. ;)
    O to pozazdrościć takiej wytrzymałości , jak na razie też mam taki zamiar po urodzeniu ale to się okaże później czy tak będzie , myślę że może juz niedługo wezmę się za ćwiczenia z Panią Grubą , chociaż znalazłam Polską wersję i też w miarę fajna ale to jeszcze chwilę na razie bolą mnie stawy biodrowe ale to może od siedzenia przy kompie

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 8 lipca 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja mama ze mną jadła kwaśne, ostre i jestem
    z siostrą same słodycze i jest
    więc jak dla mnie to farmazony
    iwcia77 wrote:
    ja slyszalam ze na kwasne to dziewczynki :) ale nie wiem czy to prawda :)

    iwcia77, Simba, Bliska 77, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sluchajce, wysylam do chlopa fotke Adasia, buzke najpierw, teraz susiaka z reszta. No i opisuje: "Tu nozka, siusiak i jaderka. " A moj madry smart nie chce przyjac do wiadomosci slowa jaderka i pisze bajaderka! Myslalam, ze popuszcze ze smiechu! :D Siusiak z bajaderka! :D

    iwcia77, Reni, nick nieaktualny, Simba, Bliska 77, nick nieaktualny, mysza1975, Mega, ania.g, Żanet lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 8 lipca 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to przynajmiej jeden farmazon stal sie faktem :)
    Reni wrote:
    moja mama ze mną jadła kwaśne, ostre i jestem
    z siostrą same słodycze i jest
    więc jak dla mnie to farmazony

    Reni lubi tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 8 lipca 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    ja slyszalam ze na kwasne to dziewczynki :) ale nie wiem czy to prawda :) sama chyba zrobie sobie szczawiowa, bo mam sloik ze sklepu ukrainskiego :) narobilas mi smaka. a mozesz napisac jak ja robisz?
    a ja słyszałam, że zupełnie odwrotnie...że kwaśne na chłopaków i sprawdziło się u mnie juz dwa razy....a kumpela zażerała się słodkim i ma dziewuchę - ale to są ploty lotu kogucich zbuków ojca Sroki, więc Iwcia nie przejmuj się - masz jeszcze szansę na dziewuchę..:)

    iwcia77, Reni, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka1979 wrote:
    O to pozazdrościć takiej wytrzymałości , jak na razie też mam taki zamiar po urodzeniu ale to się okaże później czy tak będzie , myślę że może juz niedługo wezmę się za ćwiczenia z Panią Grubą , chociaż znalazłam Polską wersję i też w miarę fajna ale to jeszcze chwilę na razie bolą mnie stawy biodrowe ale to może od siedzenia przy kompie
    Zapodaj polska Pania Gruba ( bo mi sie szukac nie chce ) :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 8 lipca 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Sluchajce, wysylam do chlopa fotke Adasia, buzke najpierw, teraz susiaka z reszta. No i opisuje: "Tu nozka, siusiak i jaderka. " A moj madry smart nie chce przyjac do wiadomosci slowa jaderka i pisze bajaderka! Myslalam, ze popuszcze ze smiechu! :D Siusiak z bajaderka! :D
    wklejaj tu buźkę...siusiaka se możemy darować....:)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 8 lipca 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mowisz ze mam szanse na moja Carlotte ?:D ...21 bedzie werdykt :)
    Bozia3 wrote:
    a ja słyszałam, że zupełnie odwrotnie...że kwaśne na chłopaków i sprawdziło się u mnie juz dwa razy....a kumpela zażerała się słodkim i ma dziewuchę - ale to są ploty lotu kogucich zbuków ojca Sroki, więc Iwcia nie przejmuj się - masz jeszcze szansę na dziewuchę..:)

    nick nieaktualny, mysza1975, Żanet lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 8 lipca 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale wiesz po siusiaku można powiedzieć jaki będzie miał żywot czy będzie bogaty ;-)
    Bozia3 wrote:
    wklejaj tu buźkę...siusiaka se możemy darować....:)

    iwcia77, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, mysza1975, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    ja slyszalam ze na kwasne to dziewczynki :) ale nie wiem czy to prawda :) sama chyba zrobie sobie szczawiowa, bo mam sloik ze sklepu ukrainskiego :) narobilas mi smaka. a mozesz napisac jak ja robisz?
    Ja to robię takie pośne zupki bo bez kości na samej wodzie z warzywkiem ,więc jak się zagotuje woda z warzywkiem dorzucam ziemniaczki z warzywkami i się gotują , jak się zagotują dorzucam dwa słoiczki sklepowego szczawiu , bo nie chce mi się zbierać osobiście, i do tego wrzuciłam całą śmietanę kwaśną 18% i 10 jajek na twardo . I to wszystko teraz co chwila do gara podchodzę i się delektuję kwasiorkiem

    iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 8 lipca 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wezcie mi napiszcie jak robicie szczawiowa, poprosze :) bo mi jezyk do dupy ucieknie :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusur bardzo dobre wieści :-) dawaj fote dziedzica! :-)

    Boziuchna Ty się nie boisz tak pisać o Chodakowskiej? Toc Pusurek broni jej jak dziewictwa :-P

    iwcia77, kapturnica, nick nieaktualny, megan8, mysza1975, Mega lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 8 lipca 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ale wiesz po siusiaku można powiedzieć jaki będzie miał żywot czy będzie bogaty ;-)
    no ale co mu teraz na 6 palców zmierzysz? ;) - Simba już w ogóle nam popadnie w depresję - nie dość, że nie może 6 palców do kupy złożyć, to jeszcze jak zacznie przykładać je do zdjęcia Pusurkowego - to w ogóle załamka...;)

    Reni, mysza1975 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 8 lipca 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    no wezcie mi napiszcie jak robicie szczawiowa, poprosze :) bo mi jezyk do dupy ucieknie :)
    podlacze sie..zrobilam raz uzywajac przecieru ze sloika..I wyladowala w kiblu..Ohydna byla...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 8 lipca 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze on nie, ale jego zona moze go rozpozna :D
    Reni wrote:
    tak tak z pewnością kiedyś wejdzie na ovufrienda i pozna się na zdjęciu usg
    ;-)
    dawaj

    Reni, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 8 lipca 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ja to tak jak w Reni obrazku predzej teoria niz praktyka z cwiczeniami...Jakos leniwiec straszny ze mnie...Juz lepiej wychodzi miruch zwiazany z jakimis czynnosciami niz cwiczenia..A te ktore regularnie cwicza to podziwiam 8)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2014, 16:09

    nick nieaktualny, Mega, Olena lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 8 lipca 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    a ja słyszałam, że zupełnie odwrotnie...że kwaśne na chłopaków i sprawdziło się u mnie juz dwa razy....a kumpela zażerała się słodkim i ma dziewuchę - ale to są ploty lotu kogucich zbuków ojca Sroki, więc Iwcia nie przejmuj się - masz jeszcze szansę na dziewuchę..:)
    Ktos nie wie jak jest z blizniakami? :-/

    Bozia3, Bliska 77, mysza1975, megan8 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 8 lipca 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha w sumie masz racje
    a jak Simba będzie miała 2 chłopaków..o hoho....
    dobra Pusur dawaj fote buźki styknie nam.. niech będzie
    Bozia3 wrote:
    no ale co mu teraz na 6 palców zmierzysz? ;) - Simba już w ogóle nam popadnie w depresję - nie dość, że nie może 6 palców do kupy złożyć, to jeszcze jak zacznie przykładać je do zdjęcia Pusurkowego - to w ogóle załamka...;)

    nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 3890 3891 3892 3893 3894 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ