Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiek, coreczka cudna. :)
    Ja juz tesknie za moja, co to w domu nas w kazdym kacie podobno szuka i teskni. :)

    Mega, iwcia77, Simba, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Aprilka Autorytet
    Postów: 288 445

    Wysłany: 10 lipca 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie wszystkie! :) podczytuję Was czasem ale z braku czasu jestem mało obecna.
    Aprilka? A co to za jedna? No ja Was troszkę lepiej znam po czytałam forum od podstaw ....
    Mało serduszkowania u mnie wiec w tym cyklu na nic nie liczę choć wiadomo ze zawsze jest w nas ta nutka nadzieji do przyjścia małpy.
    Jedyne co u mnie z postępem to mam badania w przyszła środę ...najbardziej boje sie wyniku na tarczyce....bo wtedy wiem ze bedzie kiepsko z zajściem....najprostsze stwierdzenie to ,,co ma byc to bedzie,, choć najtrudniejsze do zaakceptowania......

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    Aprilka
  • Aprilka Autorytet
    Postów: 288 445

    Wysłany: 10 lipca 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polarmiś! Jak ja Ci zazdroszczę tej psiny!!!!! Mój M chyba by mnie spakował razem z nią. :) :)

    Aprilka
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 10 lipca 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odezwała się Bursztyn - postara się spotkać ze mna w przyszłym tygodniu. Teraz jest zalatana. Z mamą lepiej o tyle, że jest już w domu, ale czekają wciąż na wyniki hist.pat., wiec wciąż nerwówa...
    Macie wszystkie od niej pozdrowienia :)

    nick nieaktualny, Mega, iwcia77, Reni, Simba, Bliska 77, EwaT, Żanet, Niuta, ania.g, mysza1975 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 10 lipca 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misku, psisko super, dla mnie niezbedny czlonek rodziny,
    Kkisia, glowa do gory, rozumiem Twoje zniechecenie <3
    a ja prze okno nie skakalam, ogrodka nie skopalam a prawie godzine drzemalam z moim psem ;)
    co do zakupow, coz ja pod tym wzgledem jestem 100%mezczyzna nie znosze lazenia po sklepach, kuouje tylko to co musze a lowienie okazji itp, jest dla mnie najogledniej mowiac-tragiczne
    Reni, obawiam sie ze do listopada odbiloby mi na maxa

    Mega, iwcia77, nick nieaktualny, Simba, gosia7122, caffe, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 10 lipca 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje i odwzajemniam pozdrowienia i sle usciski <3
    Bozia3 wrote:
    Odezwała się Bursztyn - postara się spotkać ze mna w przyszłym tygodniu. Teraz jest zalatana. Z mamą lepiej o tyle, że jest już w domu, ale czekają wciąż na wyniki hist.pat., wiec wciąż nerwówa...
    Macie wszystkie od niej pozdrowienia :)

    Bliska 77, AsiaPoli, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 10 lipca 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, to tu w italii mi nic nie dadza w szpitalu...wlasnie przeczytalam ze mam miec:
    1. biustonosz do karmienia+ majty z siatki??? :-O
    2. koszule nocne z guzikami z przodu
    3. podpaski- wielki rozmiar specjalne do " po porodzie"

    tyle w temacie..

    Mega, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • sjoanka Autorytet
    Postów: 442 1185

    Wysłany: 10 lipca 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia - taka sama wyprawke robily moje znajome do szpitali w Polsce - standard.

    Bursztyn - oby wyniki twojej mamy byly dobre!

    iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • Rernia1975 Przyjaciółka
    Postów: 73 78

    Wysłany: 10 lipca 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie,robilam test dzisiaj,negatywny niestety,za dwa dni chcialam powtorzyc a tu zonk dostalam @ przed 10 minutami,ide sobie poplakac,dwa dni a potem do lekarza i od poczatku:) NIE PODDAM SIE TAK LATWO!!!!pozdrawiam was wszystkie

    iwcia77, sjoanka, Mega, Aprilka, caffe, ania.g, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    Renia1975
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 10 lipca 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ale laski pisza cos o jakis ciuchach szpitalnych...chyba musze sie doinformowac u ginexa...
    sjoanka wrote:
    Iwcia - taka sama wyprawke robily moje znajome do szpitali w Polsce - standard.

    Bursztyn - oby wyniki twojej mamy byly dobre!

  • sjoanka Autorytet
    Postów: 442 1185

    Wysłany: 10 lipca 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiesz Iwcia - jednak nie mieszkamy w Norwegii.
    Niestety!

    picgifs-angry-sad-upset-71978.gif

    kapturnica, iwcia77, Żanet, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 10 lipca 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia, majtki z siaty sa w rosmanie, firma canpol, tez takie zabieram, pakowane sa po 2 szt

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 10 lipca 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia, pozdrow Bursztyna, trzymam kciuki za wyniki Mamy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2014, 18:01

    iwcia77, Bozia3, mysza1975 lubią tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 10 lipca 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia, ja podobnie, do szpitala zabieram wszystko dla siebie (podklady ginekologiczne i nie tylko) i dla dzidziusia, lacznie z pieluchami i kosmetykami

    caffe lubi tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 10 lipca 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, tak, ja tu mam 2 liste dla bobasa :)
    Bliska 77 wrote:
    Iwcia, ja podobnie, do szpitala zabieram wszystko dla siebie (podklady ginekologiczne i nie tylko) i dla dzidziusia, lacznie z pieluchami i kosmetykami

    Bliska 77 lubi tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 10 lipca 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o no to dzieki za info, na pewno zakupie :) sobie te sexy gacie :D
    Bliska 77 wrote:
    Iwcia, majtki z siaty sa w rosmanie, firma canpol, tez takie zabieram, pakowane sa po 2 szt

    Bliska 77, Żanet lubią tę wiadomość

  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 10 lipca 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    o no to dzieki za info, na pewno zakupie :) sobie te sexy gacie :D
    kosztuja grosze, okolo 6-7 zl za dwie sztuki, to sa majtki poporodowe rozmiary dwa s/m oraz l/xl

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 10 lipca 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no kicha z tym kryzysem w it...nie wiem co to dalej bedzie w tym kraju..
    sjoanka wrote:
    No wiesz Iwcia - jednak nie mieszkamy w Norwegii.
    Niestety!

    picgifs-angry-sad-upset-71978.gif

    Mega lubi tę wiadomość

  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 10 lipca 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde znowu mam takie bole w odcinku ledzwiowym i krzyzowym ze normalnie wstac ne moge ani chodzic

    Mega, Żanet, caffe, mysza1975 lubią tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 10 lipca 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliska 77 wrote:
    kurde znowu mam takie bole w odcinku ledzwiowym i krzyzowym ze normalnie wstac ne moge ani chodzic
    czyżby...?

    Bliska 77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
‹‹ 3915 3916 3917 3918 3919 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ