Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć też listę podpisuje
    Ja bym chciała tak nieoczekiwanie sobie zajść bo @ nie ma
    Póki co idę pranie wieszać
    Miłego dnia u mnie już gorąco

    iwcia77, Mega, nick nieaktualny, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 17 lipca 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahoj, a ja sie melduje i szykuje do lekarza na 11...z tymi moimi wynikami...moja ginka prywatna na urlopie do 29 lipca, wiec musze isc do rodzinnego :( poki co.

    nick nieaktualny, mandragora, nick nieaktualny, Żanet, mysza1975, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też podpisuję listę :-)

    Iwcia daj znać po wizycie :-)

    iwcia77, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 17 lipca 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    ahoj, a ja sie melduje i szykuje do lekarza na 11...z tymi moimi wynikami...moja ginka prywatna na urlopie do 29 lipca, wiec musze isc do rodzinnego :( poki co.
    To daj znac co i jak :)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aprilka Autorytet
    Postów: 288 445

    Wysłany: 17 lipca 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry wszystkim ! U mnie dzis stres...brrr...odbieram po południu wyniki w tym na tarczyce i mam już schizy...a tu dzien w pracy trzeba wytrzymać...
    Miłego dnia kobity!

    iwcia77, nick nieaktualny, mandragora, nick nieaktualny, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    Aprilka
  • AsiaPoli Autorytet
    Postów: 358 1271

    Wysłany: 17 lipca 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczynki ;) a u mnie mgla jak z horroru Kinga :P,ale przebija sie sloneczko ma byc 27 stopni! a jutro 30!! a tak wogole to jeszcze dwa dni pracy i WAKACJE :D milego dnia

    iwcia77, nick nieaktualny, ania.g, mysza1975 lubią tę wiadomość

    3s4kwbr.png
    04u9k61.png
    Aniołek-17/10/2016 11tc-serduszko przestalo bic 8tc
  • Aprilka Autorytet
    Postów: 288 445

    Wysłany: 17 lipca 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AsiaPoli wrote:
    witam dziewczynki ;) a u mnie mgla jak z horroru Kinga :P,ale przebija sie sloneczko ma byc 27 stopni! a jutro 30!! a tak wogole to jeszcze dwa dni pracy i WAKACJE :D milego dnia
    To w której części królestwa mieszkasz bo u mnie już upał ze wytrzymać nie mozna....:)

    iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Aprilka
  • Aprilka Autorytet
    Postów: 288 445

    Wysłany: 17 lipca 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    u nas tez lato, a ja w klimatyzowanej fabryce.. gdyby nie to, ze mam kupe roboty to juz by mnie tu nie bylo, bo ogrod placze i wola o pomste do nieba. Ostatnio doszlam do wniosku, ze mnie ta powierzchnia przerasta, wiec trzeba bedzie czesc wybrukowac ;) marzy mi sie ladny drewniany domek z tarasem na koncu ogrodu..

    myslicie, ze damy rade samodzielnie zrobic wylewke?
    Tak....jak małż złota rączka to jasne że tak. :)

    mysza1975 lubi tę wiadomość

    Aprilka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam sobie druga kawę bo tak mnie łamie spanie, że nie mogę sobie poradzić :-P

    Pytam sie gdzie reszta? Lista nie podpisana!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2014, 10:28

    kapturnica, iwcia77, moremi, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Mango Autorytet
    Postów: 1102 4416

    Wysłany: 17 lipca 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpisuję listę, ale kawki jeszcze nie piłam, bo dopiero wstałam :)

    nick nieaktualny, iwcia77, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    Mango motylki.gif i jej marzenie <3
  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 17 lipca 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już jestem, dzień dobry :)

    nick nieaktualny, Żanet, iwcia77, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    aY05p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis wrote:
    Już jestem, dzień dobry :)
    Pokazalabys brzuch z corcia :-P
    Alis a jak imię wybraliscie, bo jakoś mi umknelo B-)

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 17 lipca 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Dorka jak czytam o lekarzach konowałach to mnie szlag trafia że cały czas tacy się trafiają. Chyba temu Twojemu byłemu ginowi to się mózg odklejał. Dobrze że zmieniłaś.
    Pusurku a ja nie mam gdzie malin zszabrować :( więc dziś wymyśliłam że wybiorę się na giełdę bladym świtem i tam kupię w ilości hurtowej. Będą wtedy dżemy i nalewki :) A w ogóle jak mnie słodycze nie ruszały i w ogóle ich nie jadłam to teraz mam język do pasa jak widzę czekoladę z orzechami (taką w opakowaniu z okienkiem) Niestety muszę sobie na razie odmówić bo jutro badanie z pyszną glukozą ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Alis, Bozia3, Żanet, iwcia77, mandragora, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 17 lipca 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g no jestem ciekawa wrażeń po glukozie - może dołączysz do miłośniczek tego napoju...;)

    ania.g, iwcia77, mandragora, mysza1975 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 17 lipca 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Pokazalabys brzuch z corcia :-P
    Alis a jak imię wybraliscie, bo jakoś mi umknelo B-)

    Jak mi się uda zmusić męża, zeby mi przesłał zdjęcia ze swojego komputera to wstawię. Musze go dzisiaj pognębić :)

    A co do imienia, musicie jeszcze 3 tygodnie poczekać, bo mam zakaz mówienia dopóki się nie urodzi. W każdym razie bardzo ładne wybraliśmy :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2014, 11:23

    Bozia3, nick nieaktualny, Mango, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    aY05p2.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 17 lipca 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis wrote:
    Jam mi się uda zmusić męża, zeby mi przesłał zdjęcia ze swojego komputera to wstawię. Musze go dzisiaj pognębić :)

    A co do imienia, musicie jeszcze 3 tygodnie poczekać, bo mam zakaz mówienia dopóki się nie urodzi. W każdym razie bardzo ładne wybraliśmy :P
    chłe chłe- zapewne najpiękniejsze na świecie :) i tak trzymać...:)

    Alis, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja. U mnie deszcz, wiec spalyslmy z corka do 10.30. Teraz wcinamy owsianke z malinami z ksiazki Chodakowskiej, dziecko zrobilo, a za chwile bedzie cwiczyc.
    Upaly wracaja w piatek, bleee...

    iwcia77, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis wrote:
    Jam mi się uda zmusić męża, zeby mi przesłał zdjęcia ze swojego komputera to wstawię. Musze go dzisiaj pognębić :)

    A co do imienia, musicie jeszcze 3 tygodnie poczekać, bo mam zakaz mówienia dopóki się nie urodzi. W każdym razie bardzo ładne wybraliśmy :P
    No ti czekam foty ;-)
    A że imię bardzo ładne to nawet się domyslalam :-P

    Alis, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis wrote:
    A co do imienia, musicie jeszcze 3 tygodnie poczekać, bo mam zakaz mówienia dopóki się nie urodzi. W każdym razie bardzo ładne wybraliśmy :P
    Zeby tyle czasu nas trzymac w niepewnosci?? Jeszcze 3 tygodnie?? No wiesz co... ;)

    Alis, iwcia77, mandragora, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • AsiaPoli Autorytet
    Postów: 358 1271

    Wysłany: 17 lipca 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aprilka wrote:
    To w której części królestwa mieszkasz bo u mnie już upał ze wytrzymać nie mozna....:)
    Dudley,koło Birmingham ;-)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    3s4kwbr.png
    04u9k61.png
    Aniołek-17/10/2016 11tc-serduszko przestalo bic 8tc
‹‹ 3956 3957 3958 3959 3960 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ