Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia a weź mi przypomnij jakie tobie parametry po USG prenatalnym i teście PAPPA wyszły?

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak ! tak! ja chce ! :)
    Simba wrote:
    To co robimy zakładziki o płci?
    Ja mowię dziewczyna :)

    Simba, moremi lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie robilam usg prenatalnego ani testu PAPPA, tylko biopsje kosmowki...
    Simba wrote:
    Iwcia a weź mi przypomnij jakie tobie parametry po USG prenatalnym i teście PAPPA wyszły?

    Simba lubi tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia nawet nie wolno ci myślec ze coś będzie nie tak, jutro na 99% będziesz miała dobre wyniki! ten 1% jakby wyników nie było jutro a pojutrze ;) będzie dobrze

    iwcia77, moremi, ania.g, mysza1975 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    ja nie robilam usg prenatalnego ani testu PAPPA, tylko biopsje kosmowki...
    To u Was standardowo nie robią? Sorry, moze o tym pisałas

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • AsiaPoli Autorytet
    Postów: 358 1271

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jak wy jecie ten proszek MACA,posypalam sobie salatke ,yyyy,nie jest to najlepszy dodatek,a mojemu zmieszalam z salatka z tunczykiem i dalam do pracy zobaczymy co powie jak wroci? dziwny smak...jak dla mnie

    nick nieaktualny, iwcia77, malgos741, moremi lubią tę wiadomość

    3s4kwbr.png
    04u9k61.png
    Aniołek-17/10/2016 11tc-serduszko przestalo bic 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    polarku Ty jestes madrala- znajaca sie na wielu sprawach- mam pytanie..Moze wiesz..
    Czy torbiel zluteinizowana bedzie wydzielala podobne ilosci progesteronu jak cialko zolte i wykres temperatury moze byc identyczny jak w cyklach z potwierdzona owulacja???Bo w styczniowym cyklu mialam torbiel , idealny cykl jednofazowy , ktory pod wpl luteiny podniuosl sie dopiero...W tym biore dupka na wchloniecie a temp nie odbiega od tych z cykli z owulacja potwoerdzona..
    Wiesz cos moze na ten temat ? =D
    A moze ktoras z babeczek ma taka wiedzie??Bo sie deczko glowie nad tym 8)
    O torbielach wiem niewiele:-) ale obserwujac swoje cykle to nawet w tych co nie mialam owulacji - tak stwierdzila gin na monitoringu cykle mam ewidentnie dwufazowe z badanym czasem progesteronem ktory sie waha od 3,5 do 6 w cyklu ciazowym na poczatku progesteron wynosil 10 z kawalkiem. Wiec nie wiem dlaczego przy tak niskim progesteronie jest znaczny skok tempki? Ale sa tu dziewczyny torbielki moze cos podpowiedza:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Hahaha, ja tam wole naturalny ... ;)
    Tez ale wibracje mile widziane jako dodatek:-)

    iwcia77, Mega, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba nie wiem ale ja czuje ze to Jamesy beda!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2014, 13:49

    iwcia77, Simba, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    tak ! tak! ja chce ! :)
    Mówisz masz :)

    iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic nie jest standardowe tutaj :) ginekolog informuje cie o wszystkich mozliwosciach badan prenatalnych , do ciebie nalezy wybor jakie chcesz zrobic i czy wogole chcesz. mozna zrobic wszystkie albo zadnego albo 1 albo 2- decyduje matka :)
    Simba wrote:
    To u Was standardowo nie robią? Sorry, moze o tym pisałas

    Simba, nick nieaktualny, Alis, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AsiaPoli wrote:
    dziewczyny jak wy jecie ten proszek MACA,posypalam sobie salatke ,yyyy,nie jest to najlepszy dodatek,a mojemu zmieszalam z salatka z tunczykiem i dalam do pracy zobaczymy co powie jak wroci? dziwny smak...jak dla mnie
    Ja chlopu podaje mace w kapsulkach - w aptece firmy doppelherz

    moremi lubi tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Simba nie wiem ale ja czyje ze to Jamesy beda!
    Polar, wyczulabys z jedna dziewczynę :) dam ci łapówkę :)

    iwcia77, nick nieaktualny, Bozia3, Żanet, moremi lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    nic nie jest standardowe tutaj :) ginekolog informuje cie o wszystkich mozliwosciach badan prenatalnych , do ciebie nalezy wybor jakie chcesz zrobic i czy wogole chcesz. mozna zrobic wszystkie albo zadnego albo 1 albo 2- decyduje matka :)
    Ok. Mnie pani dała 3 możliwości: PAPPA, krew odpłatnie, biopsja, z tym ze drugie jest płatne, a trzecie rozważa sie wtedy kiedy pierwsze lub drugie wyjdzie źle.

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mysle ze ten model pozujacy do dziewucha a ten niesmialek to chlopak :)
    polarmiś wrote:
    Simba nie wiem ale ja czyje ze to Jamesy beda!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny, ania.g lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Polar, wyczulabys z jedna dziewczynę :) dam ci łapówkę :)
    Tak by bylo najfajniej! Ale jak mysle o Twoich twixach to od razu widze dwoch przystojniakow!

    Simba, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    a ja mysle ze ten model pozujacy do dziewucha a ten niesmialek to chlopak :)
    O i tego sie trzymajmy!

    iwcia77, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mowisz i masz ;D
    Simba wrote:
    O i tego sie trzymajmy!

    Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pojutrze to ja lece do polandii :D , wiec wyniki MUSZA BYC JUTRO!
    Mega wrote:
    Iwcia nawet nie wolno ci myślec ze coś będzie nie tak, jutro na 99% będziesz miała dobre wyniki! ten 1% jakby wyników nie było jutro a pojutrze ;) będzie dobrze

    Simba, nick nieaktualny, Żanet, Mega, malgos741, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapturnica- ja na Twoim miejscu robilabym progesteron w drugiej fazie by sie przekonac czy owulacja faktycznie byla.

    moremi lubi tę wiadomość

‹‹ 3996 3997 3998 3999 4000 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ